Emanet 481 Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Emanet 16 Aralık Cuma

emanet 481

Nedim’in İhaneti! Nana Neredesin?

Emanet 481.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 481 fragmanı geldi. Emanet 481.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 481.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 481. bölüm 16 Aralık Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Dizi Haberleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Topal şeytanı bir döndü pir döndü. Ortalığı adeta yangın yerine çevirdi. Diğer yandan Nedim ise yaptıklarıyla Topal’ın ekmeğine yap sürdü. Peki gelecek bölüm bizi ne bekliyor?

Emanet 481.bölüm

Nana kurtulacak mı? Topal şeytanı Nana’yı kaçırarak eline büyük bir koz geçirdi. Yokun sonuna geldiğinin farkında olmayan Topal Nana’yı ortadan kaldırmak yerine onu kullanmayı tercih etti. 

En başından beri Nana’nın parasına konmak isteyen Topal bu sefer Yaman üzerinden voleyi vurma derdinde. Ancak Topal’ın tüm bu planı elinde patlayacak. 

Yaman Nana’yı kurtaracak ama! İlk bölümlerden beri Emaneti takip edenler Yaman’ın ne derece gözü kara biri olduğunu bilir. Nitekim gelecek bölümde bunu tekrar göreceğiz. Yaman Topal’ı kıskıvrak yakalayarak onun işini bitirecek ve intikamını alacak. 

Ancak Topal şeytanı kolay gitmeyecek. O yüzden hem Nana hem de Yaman dikkatli olmalı. İkiliden biri Topal’da zarar görebilir. Bu durum bizi tekrar hüzün dolu bir sahneye sokabilir. Mendilleri hazırlayın. Şimdiden mendilleri hem hüzün hem de mutluluk için hazırlayın. Esaret 22 Bölüm Fragmanı

Emanet 3.sezona Nanuka Stambolishvili dahil oldu.

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye YılmazSenaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın