Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı

Esaret 177

Konakta Romantik Anlar!

Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun, Hira’ya kendini kabul ettirmek ve güzel şeyleri hatırlaması için romantik anlar yaşatıyor. Hira kendine kötülük yapan ama aynı zamanda en çokta seven kişinin aynı olması kafasını karıştırıyor.   Bakalım Esaret 177.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 177 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 177

Esaret 177 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Afife’nin konağı güllerle donatıldı. Orhun içindeki romantik adamı yine konuşturdu ve Hira’nın ayaklarına gülleri serdi. Orhun oldukça tedirgindir. Hira’yla geçmişte yaşadığı bir dizi olayın ayağına dolanması onu korkutuyor.

Tüm bunlar Aslı’nın gözünün önünde olmasıysa onu derinden yaralar. Tüm bunların çok fazla olduğunu söyler. İşte şimdi Aslı’da gaza basar. Palanlarını hızlandırmaya başlayabilir. Aslı ne yaparsa yapsın Eda’dan farkı olmayacaktır. Aslı biraz daha sinsi ilerliyor. İnsanların yüzüne gülüp sözleriyle zehirliyor. Koz olarak Perihan’ı öne sürüp onu kullanacaktır.

Afife de Orhun ve Hira hakkında yeni bir bilgi daha öğrenmiş oldu. İkisinin evliliğinin gerçek olmaması bunca zamandır gerçekmiş gibi yapılması onun da kafasını karıştırır.

Nefes Kayıp! Nefes’in kaybolması Kenan ve Nurşah’ı birbirine daha da yakınlaştırır. İkili birlikte hareket ederken yine iletişimleri oldukça iğneleyicidir. Nurşah kendi yöntemleriyle Nefes’e ulaşabilir.

Esaret 177 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 3 Ekim Salı Esaret İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esaret 177.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir