Kan Çiçekleri 156. Bölüm Fragmanı İzle – 3 Ekim Salı

Kan Çiçekleri 156

Çöz Şu İşi Gül!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Dizide kaos dinmiyor. Azade özüne döndü! Dilan’ın yeni görevi kaçmak yerine casusluk yapmak. Gül şüphelerinin peşine düşecek mi?  Kan Çiçekleri 156.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 156. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Ekim Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 156. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 156. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 156 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 156
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 156 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Sabiha durmak bilmiyor. Plandan plana koşuyor adeta. Baktı Dilan evden kaçamıyor. Onu evde tutmaya karar verdi. Evde Dilan’ı bir casus gibi kullanarak Baran’ın işlerine çomak sokacak. Baran ne kadar arkasından bıçaklanır hissederse Sabiha o zaman emeline ulaşacaktır.

Azade ise uyandı! Dilan’ın arkalarından iş çevirmesine dayanamadı. Azade özüne dönmeye karar verdi. Dilan’a öfkesi yeniden kabardı. Zaten Azade’nin pamuk kalbine pek alışamamıştık. Azade de sesini çıkartmaya başladığına göre 1.sezona yeniden dönmüş bulunmaktayız. Dizide resmen 2 ileri 1 geri gidiyoruz.

Gül pis kokuları aldı. Dilan’ın Sabiha’yı görmesiyle gözlerinin büyümesi bir oldu. Gül neden Dilan’ın bu kadından korktuğunu öğrenmeye çalışacak. Belki parçaları birleştirirse sonuca ulaşabilir. Ama bu konu epey uzayacak gibi duruyor.

Dilan’ın son davranışı herkesin nefretini topladı. Dilan’ı daha zor günler bekliyor!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 156.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Ekim Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 154 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir