Candan Öte 97.Bölüm Özeti – 10 Ekim Salı

Candan Öte 97

Virat Çocuğunu İstemiyor! Manvi Evi Terk Etti…

Candan Öte 97.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 97. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ekim Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 97. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 97.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 97.bölümde neler olacak? Candan Öte 97. bölüm özetinde Manvi hamileyken Virat eskisi kadar anlayışlı değildir ve Manvi evi terk eder. Candan Öte 97. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 97

Hint Dizi Özetleri Jevika, Vidhi’yi azarlarken gerçeği öğrenmiş olur. Viren’de ondan sakin kalmasını Vidhi’nin de ayrı bir hayatı olduğunu açıklamaya çalışır. Jevika özür diler ve bu çocuğu uzun zamandır istediğini bu yüzden kaygılı olduğunu açıklar.

Sorun çözüldükten sonra hastaneye gidilir. Jevika, Vidhi’yi ön koltuğa oturturken Viren bundan hoşnutsuzdur. Virat ve Manvi’de hastanededir. Jevika ve Viren çocuklarını görmenin mutluluğunu yaşar. Aynı şekilde Virat ve Manvi’de görecektir ama Virat işle ilgili telefondadır. Manvi Virat gelmeden baktırmak istemediğini söyler. Saat ilerlediği için doktor ısrar eder. Jevika, Manvi’ye destek olur. Manvi elini tutanın Virat olmasını dilediğini söyler. Bu yüzden Virat’a kızgındır. Virat görüşmesini bitirip döndüğünde üzülür.

Eve döndüklerinde Jevika Virat’ın yaptığını büyükbabaya anlatır. Virat’ta bu yaşananları Manvi’nin anlattığını sanıp ona kızar ve üstüne çocuğu istemediğine dair kırıcı sözler söyler. Virat kendisini büyükbabaya şikayet edenin Manvi olmadığını öğrenince hemen özür dilemeye gider. Ama Manvi mektup bırakıp evden ayrılmıştır. Virat söylediği sözlerin pişmanlığını yaşarken her yerde Manvi’yi aramaya koyulur. Jevika’da onun yanındadır.

Viren, Vidhii ile ilgilenemeyeceğini o yüzden şimdilik evine bırakacağını söyler. Ama Vidhi eve döndüğünde sarhoş babasının davranışlarını görüp onu tekrar yanına alır. Jevika ve Virat Hrikeş yollarına düşer.

Vidhi ise ateşlenir ve Viren gece boyu başında bekleyeceğini söyler. Vidhi kendisiyle ilgilenilmesinden son derece mutludur. Virat’ı karşısında gören Manvi ise mutsuzdur. Onunla tek bir laf etmeden odasına döner. Manvi, Jevika’ya da Virat’la arasına girmemesi konusunda net konuşur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte 97. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 10 Ekim Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir