Emanet 446 Bölüm Fragmanı 28 Ekim Cuma Yaman ve Nana’nın Romantik Tatili

Emanet 446

Nana’nın aklında Yaman var! 

Emanet 446.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 446.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 446.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerde bahsettiğimiz gün artık geldi çattı. Hatırlarsanız Nana ve Yaman’ın artık yakınlaşacağını be romantik anlar yaşayacağını söylemiştik. Bu anlar geldi de çattı. Peki çiftimizi ne bekliyor?

Nana’nın aklında Yaman var! Yusuf’un ruh sağlığı için gelen doktor Yaman’a çeşitli tavsiyeler vermişti. Yusuf ile daha çok vakit geçirmek ve ona ailesi olduğunu hissettirmek. Yaman bunu yapmak için harekete geçerken ona eşlik edecek kişi Nana olacak.

Nana Yaman’ın başta kendisini dışlamasına şaşırmış hatta birazda üzülmüştü. Buradan Nana’nın Yaman’a karşı hislerinin giderek güçlendiğini kolaylıkla anlayabiliriz. Diğer yandan ise Yaman Nana’yı kendinden uzak tutmaktan vazgeçecek.

Romantik anlar! Tüm bu durum ise yalanacak romantik tatile davet çıkaracak. Yaman Yusuf ile zaman geçirmek için planlar yaparken buna Nana’yı da dahil edecek.

Geçmişte Seher ve Yaman’ı yakınlaştıran Yusuf bunu tekrarlayacak. Bu sefer Nana ve Yaman’ı birbirine yakınlaştıracak. İkili istemiyor gibi görünseler de oldukça romantik anlar yapacaklar. Bunun etkisi ise gelecek bölümlerde gün yüzüme çıkacak. Kısaca çiftimizin aşka doğru ilk ciddi adımı burada yaşanacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir