Düşman Başına 64. Bölüm Özeti – 11 Ağustos Perşembe

Düşman Başına 64

Shanti Riya’yı EVDEN KOVACAK!

Düşman Başına 64.bölümde neler olacak? Düşman Başına 64.bölüm özetinde Shanti Sarla’ya hala kırgındır. Öfkesini ise Riya’dan çıkarmaya niyetlidir! Düşman Başına 64.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Riya olayları çözmüş, Amit ise serserilerden kurtarılmıştı.

Nimmi, Kaushalya’ya Shanti’nin Sarla’yı affedip affetmeyeceğini sorar. Kaushalya, Shanti’nin Sarla’yı affetmesini dilediğini söylüyor. Nimmi ona sarılır ve sevinir. Shivam, Riya’ya sinirlenir ve yaralı eli için ilk yardım kutusunu verir. Rüzgar çanını çıkarır ve çekmecede tutar. Riya ağlar ve Shivam’ın onu anlamamasına üzülür.Sarla ve çocukları Shanti Sadan’a gelir. Shanti, Sarla’yı görünce üzülür. Sarla, Amit’i Shanti’ye gönderir. Sarla ben de geleceğim diyor. Shanti onu durdurur ve alay eder. Shanti’nin gözleri yaşarır. 

Amit Shanti ile konuşur. Shanti Amit’i her zaman örnek gösterdiğini insanlara anlattığını söyler. Amit bundan sonra dikkatli olacağını söyler. Amit kendini aşağılanmış hisseder ve Sarla’nın yanına gider. Bir gün bu Shanti Sadan’ı Sarla Sadan olarak değiştireceğini vurgular. Öfkeyle duvara vurur.

Shanti, Raghav’a Riya hakkında şikayet eder. Her sorunun bir çözümü vardır bunun da bir çözümü olacaktır diyor. Raghav’a Sarla’yı affedecek ve sen de Riya’yı evden atıyorsun der. Herkes şoke olur. Riya bunu duyar ve su bardağını düşürür. Shanti, Raghav’a Riya’yı bırakıp bırakamayacağını sorar, ben bile onu bırakamam, o bizim gelinimiz ama ne zaman Riya ve Sarla’yı birlikte görsem utanacağım der. Sarla’yı geri aramayacağını söyler. Raghav, Sarla’nın birçok sorunu olduğunu, kantinin kapalı olduğunu, Amit’in işinin doğru olmadığını, nasıl idare edeceğini soruyor. Shanti, Amit’in başaracağını, o kadar da kötü olmadığını, Sarla’nın kaderinin onu öldürmesi gerekiyorsa, öleceğini söylüyor.

Rani Amit’i çok özlediğini söyler. Amit’te günlerdir iyi yemek yemediğini anlatır. İkili birbirine yakınlaşmışken Sarla kara kedi gibi araya girer. Amit’e ise Rani’yle konuşmamasını kendisine söz verdiğini hatırlatır. Tıpkı Raghav gibi annesinin sözünden çıkmamasını ister.

Raghav telefonda bir arkadaşıyla konuşur. Arkadaşı mali sorununu anlatır ve yardım ister.  Oğluna iş bulmasını ve yanlarında kalmasını ister.

Amit haydutların patronuna gelir ve onun için çalışmak üzere patronla konuşmak istediğini söyler. Adam diyor ki bizim işimize kim gelirse gelsin bu işi bırakma şansı yok, o yüzden iyi karar ver! Amit karar verdiğini söylüyor. Paranın hayattaki her şey olduğunu anladığını ifade eder. Patron harika diyor, sana güvenip çeteme alacağım ama unutma her zaman elimin altında ol, elimi tutmaya çalışma!  Amit vaat ediyor. Patron onu işe alır. 

Düşman Başına 64. Bölüm Özeti

Raghav, Shanti’ye arkadaşının oğlunun evlerinde kalmaya geleceğini söyler. Shanti genç kızları olduğunu bundan hoşlanmadığını söyler.  

Shanti içten içe Sarla’yla arası bozulduğu için Riya’ya kinlenmiştir. Riya’nın Sarla’ya sesini yükselttiğini hatırlar.Shanti takvime bakar ve gün içinde Riya’nın bu evden gideceğini söyler. Riya bir konuşmayı Shiam’a yapıyordur. En kısa sürede Sarla ve Shanti’i barıştıracağını söyler.

Shanti yeni planını eve gelecek yeni misafir üzerinden kurmaya başlar.

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi

  Tüm Sorunlar Bitti!

  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

  Düşman Başına final 257.bölümde neler olacak? Düşman Başına final 257. bölüm özetinde Amit ve Rani evleniyor. Preeti ve Nandu da barışıyor. Chandra’nın gerçek yüzü ortaya çıkarken Aarti affedilir. Golu ve Nimmi aşkını izleyemesek de evlilik için ilk adım atılır. Düşman Başına final 257. bölüm özeti devam ediyor.

  Düşman Başına final 257
  Düşman Başına

  Hint Dizi Özetleri Düşman Başına final bölümü geldi çattı. Düşman başına son bölümde Preeti ve Nandu’nun arası kötüydü. Nandu Preeti’nin avukatla görüşüp neler istediğini öğrenince şaşkına düşmüştür. Preeti’yi hala sevdiğini ama ne kendisine ne de ailesine saygı duymadığını söylemiştir. Shanti tüm konularda haklı olduğunu ama bir problemi olduğunda evde çözmesini ister.

  Amit’te Rani’ye aşkından içmeye devam eder. Golu’ya yaşadıklarını anlatır. Tüm bunların aslında Ashok yüzünden olduğunu anlatmaya başlar. Amit geçmişe gider. Burada yine Sarla’yı göreceğiz.

  Preeti ve Nandu Barıştı! Preeti Mohit’le yaşadığı onca şeyden sonra Nandu’ya kör olduğunu ve gerçek aşkı göremediğini söyler. Nandu’ya olan aşkının farkına varmıştır. Shanti sonunda eski Preeti’nin geldiğini görünce sevinmiştir. Nandu’nun annesi de sonunda oğlunu istediği gibi seven bir geline kavuştuğunu söyler. Bu yüzden gönül rahatlığıyla köyüne geri dönecektir. Herkes çıktıktan sonra Nandu ve Preeti gözyaşlarıyla birbirine sarılır.

  Shanti eve gelir. Kuşya’ya müjdeli haberi verir. Şimdi sırada Rani meselesi vardır. Chandra yaptığı pojaların sayesinde yüzlerin güldüğünü söyler.

  Golu, Nimmi’yi görür ve ona sevdiğini söylemek ister. Nimmi de kızlarla konuşma adabı olmadığı için onu azarlar. Golu, Nimmi’nin çok öfkeli olduğunu aşkı yaşamanın hiç şansı olmadığını düşünür.

  Amit ve Rani Evlendi! Golu, Amit ve Rani’ye görüntülü konuşma ayarlar. Golu Amit’e zehir verir. Amit yere düşer. Rani koşarak Amit’in yanına gelir. Nimmi ve Pari’de onu takip eder. Amit ve Rani birbirine sarılır. Golu hemen pandit çağırır. Golu Amit’e zehir yerine su verdiğini söyler. Ama Amit’in haberi yoktur. Pandit gelmişken ikili evlenir. Shanti’nin hayır duasını almaya giderler. Shanti onları kutsar.

  Düşman Başına 257. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 3 Nisan Pazartesi

  Aarti, Golu’yu Nimmi’nin odasında görür. Aaarti ona burada ne yaptığını sorar. Golu, Nimmi’ye aşkını itiraf etmeye geldiğini söyler. Aarti bunu gündüz vaktinde Shanti’den isteyerek yapmasını ister. Ayrıca Nimmi’nin evlilik yaşadığını ikinci bir evliliğe izin vermeyeceklerini söyler. Golu bunu bilmediğini cesareti olmadığını ifade eder. Aarti cesaret olmadan aşkın yaşanamayacağını belirtir. Pari, ikisinin konuştuğunu duyup Shanti’ye yetiştirir. Shanti ve Kaushalya onları görür. Aarti’ye utanmaz der. Golu gider Aarti’de odasına döner. Aarti, Shivam’a Chandra’yı söylemek ister. Ayağı kayıp Shivam’ın kollarına düşer ve söylemekten vazgeçer.

  Chandra, Shanti’ye Aarti’yi evden uzaklaştırıp poja yapılmasını ister. Çünkü o kötü karakterlidir.

  Golu, Shanti Sadan’a gelir. Shanti, Aarti için geldiğini söyler. Golu Nimmi’yi sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Shanti ona tokat atar. Shanti her zamanki sözlerini söyler. Golu tüm bunları anlamsız bulduğunu aşkın sevginin ötesinde başka bir şey olmadığını söyleyerek gider. Nimmi de şaşkındır.

  Golu ve Nimmi dışarda karşılaşır. Golu onu sevdiğini yeniden açıklar. Ona karşı hisleri olup olmadığını sorar. Nimmi bu evde Shanti’ye değer verdiğini onun değerlerine karşı gelemeyeceğini söyler. Shanti bu sözleri duyup ağlamaya başlar.

  Shivam bebeğin ağladığını duyar. Düşerken onu tutar ve bebeğin gülümsediğini fark eder. Kucağında bebekle evin içinde Aarti’yi arar. Kuşya onu kucağında bebekle görünce şaşırır. Shivam dışarı çıkıp Aarti’yi arar. Chandra Aarti’yi depo gibi bir yere kapatıp onu taciz etmeye başlar. Shivam, Aarti’nin sesini duyup onu kurtarır.

  Shivam, Chandra’yı döverek eve götürür. Pari, Amit’i arayarak ona haber verir. Shanti Shivam’a Chandra’yı dövmemesini onun bir aziz olduğunu söylemeye başlar. Chandra da Aarti hakkında ileri geri konuşunca Shivam daha çok dövmeye başlar. Chandra’nın onu taciz ettiğini söyler. Rani ve Amit gelir. Rani daha önceden Aarti’nin mektup bırakıp gittiğini o mektubu aldığını söyler. Shanti mektubu okuyup ağlar. Aarti’nin her şeyi o zaman söylediğini görür. Aart’nin yanına gidip özür diler. Chandra da kaçmaya başlar. Böylece Aarti’nin suçsuz olduğu anlaşılır.

  Sorunlar bir bir yok olmaya başlamıştır. Ertesi sabah Aarti herkese yemek servisi yapar. Aarti Shivam’dan cesareti olmayan bir şey için yardıma ihtyacı olduğunu söyler. Aarti, Shivam’ı da alarak Ajay’ın evine gider. Ona tüm kinini kusar ve tokat atar. Shivam sayesinde gerçeği gördüğünü ve özgürlüğünü şimdi kazandığını anlatır. Shivam ve Aarti arkadaş olmaya karar verir. Ailenin mutlu görüntüleri gösterilir. Shivam ve Aarti bebeği sever.

  Shanti herkesi toplayarak evin sorumluluğunu ve salıncağı Kuşya’ya vereceğini söyler. Kuşya çok mutlu olur. Shanti, Golu’yu da çağırmalarını Nimmi ve Golu’yu evlendireceğini söyler. Aile mutlu poz verir ve bölüm sona erer.

  Hoşça kalın yeni özetlerde görüşmek üzere….

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın