Düşman Başına 63. Bölüm Özeti – 10 Ağustos Çarşamba

Düşman Başına 63

Shanti, Sarla’yı Evlatlıktan Reddetti!

Düşman Başına 63.bölümde neler olacak? Düşman Başına 63.bölüm özetinde Shanti Sarla’yı evlatlıktan ret edip evden kovacak! Düşman Başına 63.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Riya Sarla’nın gerçeğini herkesin yüzüne vurmuştu. Shivam ise buna ilk inanmayan kişi olur. Shivam raporları kontrol ettiklerini söyler.

Riya, kan örneklerini iki laboratuvara verdiğini, Sarla’nın kanser olmadığını ve hatta soğuk algınlığı bile olmadığını söylüyor. Shanti ve Raghav sevinir. Hepsi gülümsüyor. Raghav, Sarla’dan para çantasını alır. Sarla, Riya’yı azarlar ve yanılıyor muyum diye sorar. Riya, iyi olduğun için mutlu olman gerektiğini söylüyor. Sarla raporları gösterdiğini söylüyor. Riya raporlarının normal olduğunu söylüyor, mutlu ol. Shanti ev kağıtlarını alır ve 25000 rs’yi adama geri verir. Adam 5 lakh ayarladığını ve anlaşmayı iptal ettiğini söyledi. Shanti teşekkür ediyor, şimdi Sarla’nın hastalığı yok, paraya ihtiyacımız yok. Raghav onlara teşekkür eder. 

Sarla fazla tepki gösterir. Riya ise ondan sevinmesini ister. Shanti ise evde sevincinden dans etmeye başlar. Sarla ise Riya’nın sahte rapor ayarladığını Riya’nın yalan söylediğini belirtir. Herkes kızgın Sarla karşısında şaşkındır. Sarla annesinden para isteyip durur. Riya ona hasta olmadığını hatırlatır.

Kaushalya, Riya’ya mutlu bir şekilde sarılır. Raghav, Raghav’ı övüyor. Raghav, Sarla’nın hasta olmadığına sevindiğini söylüyor. Sarla ağlıyor ve 5 lakhınızın kurtulduğuna sevindim, bu önemli, kimse bana güvenmiyor, raporum ve hastalığım sahte, doktor sahte, sadece Riya doğru ve herkes Riya’nın raporlarına inanacak diyor. Öldüğümde anlayacaksın. Riya ondan raporları kontrol etmesini ister. Sarla, Riya’nın para almamı istemediğini bildiğimi söylüyor, Riya açgözlü der.

Bir gün Riya’nın evi kontrol edeceğini söylüyor. Riya bunu kendim için yapmadım, bunu senin için yaptım diyor. Riya baştan beri yaptığı planı anlatır.

Sarla, Riya’nın çok büyük sahtekar olduğunu kamp bile ayarlamış olduğunu söyler. Riya ise Sarla’nın hastayken bile sağlıklı olduğunu iddia ettiği kampa katıldığını söyler. Gerçek şu ki sen kanser değilsin ve bunu da biliyorsun der. Hastalığının dramasını yaptığını vurgular. Herkes ağzı açık olanları dinler.

Shanti Riya’ya diline hakim olmasını ister. Shivam araya girip Riya’yı susturmaya çalışır. Riya susmayacağını herkesin sınırı aştığını söyler. Sarla’nın videosunu izletir.

Raghav videoyu görür. Sarla ben en sağlıklıyım, bu ödülü alacağım diyor. Riya, Sarla’nın doktor tarafından kandırıldığını düşünüyordu ama burdan sonra Sarla’nın tüm hikayeyi yazdığını anladı. Shanti şokta.

Düşman Başına 63. Bölüm Özeti

Riya, Shanti Sadan’ın Sarla’nın yalanıyla ipotek edileceğini söylüyor, Sarla’nın neden paraya ihtiyacı olduğunu bilmiyorum, Sarla’nın hikayesinin burada herkesi aldattığını biliyorum diyor.

drama yapmak için mutfağa gider. Gazyağı yerine kendine su koyuyor. Shivam pencereden içeri girer. Hepsi içeri girer ve Sarla’yı durdururlar. Raghav onu tokatlamak için elini kaldırır ve Shanti onu durdurur. Raghav kendimi yakacağım diyor ne yapayım ailem huzur bulsun diye her gün 16 saat uzak kaldım ama huzur bulamıyorum. Shanti bunu söyleme diyor. Raghav, Riya’dan Sarla hakkında neyi kanıtlamak istediğini, neden Sarla’yı gözetlediğini söylemesini ister. Sarla endişelenir. Riya birde üstüne düğünlerinde de Sarla’nın her şeyi bildiğini ve zorla Amit’le evlendirmeye çalıştığını söyler.

Shanti şok içinde oturur. Riya, Sarla’nın yaptıklarının evlilik DVD’sine kaydedildiğini söylüyor, bizzat gördüm. Sarla’ya şimdi hatırlayıp hatırlamadığını soruyor. Sarla panikler ve yine yalan söyler.

Rani Nimmi’yi arar ve orada neler olduğunu sorar. Nimmi filmin doruk noktası diyor, Riya Sarla’ya ateş ediyor, Riya’dan çok memnunum, çabuk gel. Rani yoldayım der ve aramayı bitirir. Oraya hızlı bir şekilde ulaşması gerektiğini söylüyor ve sürücüden çekçek hızlı sürmesini istiyor. Raghav ve Shanti, Sarla’yı görünce ağlarlar. Rani oraya gelir ve Riya’ya harika iş çıkardığını, Sarla’nın çıktığını söyler. Riya ağlıyor ve Sarla’nın yalanlarıyla çok inkar etmeye çalıştığını söylüyor.

Böylece ailede dengeler değişir. Yer yerinden oynar. Shanti kızıyla olan ilişkisini bitireceğini açıklar.

Sarla’nın ölmek istediğini söylüyor, onu kendim için öldüreceğim. Su kabı getirir ve Sarla’yı dolaşır, onu tüm görev, ilişki ve haklardan kurtarır. Raghav başını tutar ve sessizce oturur. Potu kırar ve ilişkilerini sonlandırdığını söyler. Sarla şokta. Herkes şok içinde bakar.

Shanti, Sarla’ya artık annesi olmadığını söyler. Sarla, Shanti’ye ilişkilerini nasıl sonlandırabileceğini sorar. Sarla, Amit için çok şey yaptığını, bunu nasıl yaptığını itiraf ediyor.  Amit’in kaçırıldığını anlatır. Shanti Amit’in kaçırıldığına da inanamaz. Bu meselenin aile meselesi olduğunu gidip evine çözmesini ister.

Sarla, Shanti’ye Amit’in gerçekten kaçırıldığını, onu sağ bırakmayacaklarını söyler. Kaushalya, Shanti ve Raghav’dan Sarla’ya inanmalarını ister. Rani, Amit için ağlar. Nimmi de endişelidir. Kaushalya, Shanti’ye Amit’e bir şey olursa ne hissedeceğini sorar.

Rani, Amit için ağlar ve onu kullandığı için Riya’ya kızar, şimdi Amit risk altındadır, Amit’e bir şey olursa evlerini yakar.

Sarla, Rani’nin Shanti Sadan’ın dışında ağladığını görür. Sarla onlardan ümidim yok, beni ve ailemi bıraktılar, Amit umurlarında değil, ben hayattayım ve ona bir şey olmasına izin vermem diyor. Rani onlardan eve gitmelerini ister, Amit’i bulur. Sarla, Amit’in kaçırıldığını söylüyor. Rani onu bulacağını söylüyor.

Düşman Başına 63. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti Sadan’da herkes üzgündür. Herkes odalarına çekilir.  Shivam yine Riya’ya triplenir. Böyle yaparak neyi kanıtladığını sorar. Gerçekten mi Shivam ya off! Aile bağlarını zedelediğini söyler. Riya evin iptekli olduğunu doğru bildiği şeyi yaptığını söyler.

Raghav, Shivam’dan Amit’i bulmak için onunla birlikte gelip gelmeyeceğini sorar. Raghav ve Shanti konuşmuş bu olayda Amit’in kurunun yanında yaşında yanmaması için harekete geçerler.

Nimmi ve Preeti, Riya’nın yanına gelir. Riya ağlıyordur. Kızlar ona destek olmaya çalışır. Bu ailenin gerçeğini başta Shivam’ın anlatmasının gerektiğini söyler. Riya ise uyumsuz olduğunu bu aileye uyum sağlayamadığını söyleyerek kızları gönderir.

Elbirliğiyle Amit kurtarılır. Rani Amit’ine kavuşmuş olur.

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir