Düşman Başına 65. Bölüm Özeti – 12 Ağustos Cuma

Düşman Başına 65

Preeti’ye Araba Çarptı! Mohit Eve Getirdi!

Düşman Başına 65.bölümde neler olacak? Düşman Başına 65.bölüm özetinde Shanti Riya’yı göndermek için sinsi planlarına başlıyor. Riya ise evdeki herkesi yeniden bir araya getirmek için parti düzenlemeye karar veriyor. Düşman Başına 65.bölüm özeti devam ediyor.

Eve gelecek misafirin kalacak yer problemi Raghav hariç herkesi endişelendirmişti. Riya çözüm için babasını arar ve gelecek misafir için yer ayarlamasını ister. Kuşya buna gerek olmadığını büyüklerin bu konuyu halledeceğini söyler.

Preeti, Mohit’le buluşmaya kafeye gider. Preeti aileler tanışana kadar böyle gizli saklı buluşmaya katlanmasını ister. Mohit ailesiyle arasının bozulduğunu ayrı yaşadığını söyler. Mohit ona gül uzatır.

Pari, Sujeev’i de alıp eski evine doğru yola çıkar. Sharmili endişelenir. Pari’nin bir şekilde mallara konacağını düşünür. Pari telefonunu da kapatmıştır. Vyom ve Sharmali ulaşamaz. Onlarda Sarla’nın evine gitmeye karar verir.

Sarla’yı Heyecanlandıran Hediye! Sujeev ve Pari’yi karşısında görünce şaşırır. Kızına sarılıp ağlıyormuş gibi davranır. Sujeev, Pari’nin bu kadar fakir olduğunu bilmediğini ima eder. Sujeev, altın zincirini çıkarıp Sarla’ya uzatır. Sarla’nın gözü döner hemen Sujeev’e yakın davranır.

Riya, Kuşya’nın kendisine fazla tepki göstermesini şikayet eder. Shivam takılmamasını ister. Shanti ise Riya’yı 30 gün içinde bu evden göndereceği için Kuşya’yı Riya konusunda dolduruşa getirir.

Pari ise Ashok’un peşindedir. Onu bir kadının yanında görür. Ashok Nirmala adında bir kadının yanında yemek satmaya başlamıştır. Pari bu kadını Sarla’ya karşı kullanmayı düşünür.

Sujeev, Amit ile birlikte kart oyunu oynar. Sharmili ve ailesi Pari’nin evine gelir. Pari onları orada görünce şaşırır. Sharmili Pari’ye kızmaya başlar. Sujeev ise Pari’yi kendisinin getirdiğini anlatır. Sarla onları aarti yaparak karşılar. Sharmili eve dönünce Pari’yi döveceğini söyler.

Nandu Konakta Kalacak! Riya’yı Anupam arar. Misafir için evi ayarladığını söyler. Riya ise onu bekleteceğini son kararı Kuşya’nın vereceğini söyler. Raghav eve gelir. Bu tantananın sebebini sorar. Bu çocuğa neden bu kadar çok takıldıklarını sorar. Shanti Riya’nın böyle istediğini söyler. Shanti Raghav’ın arkadaşını arar ve evde kızlarının olduğunu bu işi nasıl yapacaklarını sorar. Raghav’ın arkadaşı ise zamanında Raghav’ın kendilerinde kalırken 5 kız kardeşi olduğunu söylüyor. Raghav utanıyor. Nandu’un yanlarında kalacağını söyler.

Düşman Başına 65. Bölüm Özeti

Shanti Mohit’e Kim Olduğunu Sorar! Preeti Mohit’ten ayrılırken ona araba çarpar. Mohit onu kurtarır ama Preeti bayılır. Nimmi endişelenir. Çekçek tutarak eve götürürler. Preeti’nin baygın halde eve gelmesi endişe yaratır. Üstelik yanlarında Mohit’in olması kafalarda soru işareti bırakır. Mohit onu kurtardığını söyler. Ona teşekkür ederler. Nimmi ise kaş göz yaparak gitmesini ister.

Sharmili eve dönünce Pari’yi tehdit eder. Pari ise bu tehditlere boyun eğmez. Sharmili şaşırır ve Pari’yi bağlar.

Son olanlardan sonra doktor Shanti’yi de kontrol eder. Ona bazı ilaçlar verir. Dikkatli kullanması gerektiğini vurgular. Kuşya’nın kafası karışır. Shanti, Riya’nın eğitimli olduğu için onun kontrolünde içeceğini söylüyor.

Riya evdeki herkesi yeniden birleştirmek için parti ayarlamaya karar veriyor. Shivam’dan da kendisini desteklemesini ister. Riya Preeti ve Nimmi’den de yardım alır. Sürpriz yapmak için Shanti’den de izin almayı ihmal etmez. Shanti, Sarla’yla ilişkisini bitirdiği için Riya’ya çok kızgın. Nasılsa bu evden gideceği için iyi eğlenmesini ister. Suçu Riya’ya atmak için yanlış ilaçlar içiyor. Raghav ve Shivam’ın kendisini kurtaracağını ama Riya’yı kimin kurtaracağını sorar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın