Düşman Başına 50. Bölüm Özeti – 29 Temmuz Cuma

Düşman Başına 50

Preeti’ye Görücüler Geldi! Shanti Delirdi!

Düşman Başına 50.bölüm özetinde tüm aile Sarla için seferber olur. Araya Preeti için görücüler girer. Nimmi ise yaptığı oyunla kardeşini kurtarır ama kendisini feda etmiş olur. Düşman Başına 50.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Sarla, Bansi ve karısı tarafından kaçırılmıştı. Sarla’nın kaçırılışı ardında büyük bir sansasyona yol açmıştı. Sarla’nın başka bir adamla kaçtığı ortaya atılmıştı. Shanti endişeli bekleyişini sürdürür. Sarla komşularını evlerine yollamaya çalışır. Geldikleri içi teşekkür eder bir haber geldiğinde bildirecektir. Shanti’nin böyle söylemesine rağmen Prabha ve Bindu gitmiyordur.

Shanti Bindu’ya tuzak kurar. Onun perdenin arkasına saklandığını görür ve üzerine su koyar. Artık evine gitmesini ister!

Bansi ve karısı düşüncelere dalar. Fidyeden ses çıkmamıştır. Şimdi ne yapmaları gerektiğini bilmiyorlar. Shanti, Sarla için endişelenmeye başlar. Artık vaktin ilerlediğini bir sonuca ulaşamamak onu kötü hissettirmiştir. Raghav da eli boş döner. Sarla için ağlamaya başlar. Shanti oğlu Raghav’ı teselli eder.

Nimmi ise Pari’nin sabahtan beri evde olmadığını nere kaybolduğunu sorar. Shanti ise annesi kaçırılmasına rağmen işine gidip para kazandığını söyler. Onu örnek almaları gerektiğini söyleyerek laf sokar. Raghav, Kuşya’dan Nimmi’nin nerede konuşup nerede konuşmamasını gerektiğini söyler.

Düşman Başına 50. Bölüm Özeti

Shanti, Sarla’nın fotoğrafıyla konuşur. En son Riya üzerinden iddiayı kaybettiğini ama onu maaşa bağlayacağını söyleyip durur. Riya, Shanti’ye ofise gitmeyeceğini söyler. Shanti ondan ofise gitmesini ister. Shanti bir süre uyuyacağımı söylüyor. Bayılıyor ve herkes onu tutuyor. Doktor Shanti’yi kontrol eder ve çok zayıfladığını söyler. Raghav, Sarla kaybolduğundan beri yemek yemediğini söylüyor.

Pandit Shanti’yi arar ve geleceğini, damadın ailesinin Preeti’yi görmeye geleceğini söyler. Shanti unuttum diyor, iyi ki geldin. Preeti’den ofise gitmemesini ve damadın ailesi onu görmeye geleceği için iyi hazırlanmasını ister. Nimmi gülümser ve Preeti’yi alır.

Nimmi, Preeti’yi sakinleştirir. Preeti ağlıyor ve evlenmek istemediğini söylüyor. Nimmi gergin olma, ben buradayım diyor.

Shanti Pari’yi de arayıp damat tarafının geleceğini Preeti’yi hazırlanmasını ister. Rani kabul etmese de Shanti makyaj parasını vereceğini söyleyince Pari kabul eder. Damat tarafı gelir. Sarla’yı sorarlar. Shanti bozuntuya vermez. Shanti, Nimmi’den Preeti’yi getirmelerini ister. Nimmi ve Pari Preeti’yi getirirler. Damat Pari’yi görüne gülümser. Damadın annesi gelini beğendiklerini yüzükleri takmak ister. Damat kalkıp Pari’nin eline yüzüğü takmaya çalışır. Herkes şoke olur. Pari adamın elini geri iter.

Pari neler olduğunu sorar. Gelinin Preeti olduğunu söyler. Damat tarafı Pari’nin fotoğrafını görüp geldiklerini söyler. Shanti araya girer. Arada kavga çıkar. Kadın Pari’nin gelini olacağını söyler. Daha sonra Nimmi’nin zarfa Pari’nin fotoğrafını koyduğu öğrenilir. Bunu da Riya ispiyonlar. Nimmi her işi mahvettiği için Riya’ya kızar.

Düşman Başına 50. Bölüm Özeti – 29 Temmuz Cuma

Nimmi madem damat tarafı çok iyi o zaman Pari’yi evlendir der. Shanti Nimmi’ye tokat atar. Pari’nin eğitimli ve para kazanan biri olduğunu söyler. Kuşya da Nimmi’nin hatalı olduğunu söyler. Shanti onu evden kovar. Riya hatalı olduğunu fark eder. Shanti bunları Raghav’a da anlatmasını ister. Riya kendini kötü hisseder ve hemen Shivam’a telefon eder.

Shanti Raghva’ın gelmesine yakın dramasına başlar ve sokağın ortasında Nimmi’nin ayaklarına kapanır. Raghav neler olduğunu sorar. Shanti Riya’ya anlattırır.. Shanti kızının kaçırılmış olmasına rağmen torunlarını evlendirmeye çalıştığını söyleyerek kendini acındırır. Raghav’da gaza gelir ve iki kızını da Shanti’nin evlendireceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın