Baş Tacım 320.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe

Baş Tacım 321

Ankita Artık PARTONİÇE!

Baş Tacım 320.bölümde neler olacak? Baş Tacım 320.bölüm özetinde Ankita geri dönüyordur. Manav tüm yetkiyi Ankita’ya verecektir. O artık patroniçe olmuştur! Baş Tacım 320.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav kalp krizi geçirmiş; mal avcıları Manav’ın vasiyeti peşine düşmüştü. Pari Naren’e fırsatın ayağını geldiğini söylerken Naren onun bu düşüncesini yakıştıramamıştı.

Ankita Dönüyor! Manav gerçekten de artık işlerinden uzaklaşmak hayatını Archana’ya adamak istediğini dile getirir. Bu yüzden tüm ailesini hastane odasına toplar. Pari ondan düşüncelerini net bir şekilde dile getirmesini ister. Aile üyeleri yatağın başında toplanır. Manav avukatını arar ve vasiyetini hazırlamasını ister. Detayların Archana da olduğunu söyler. Manav herkesin eğitimli aklı başında yetenekli insanlar olduğunu fakat herkese birden sorumluluk veremeyeceğini söyler. Mülk üzerindeki haklarını kanıtlamak için kendilerini kanıtlamaları gerektiğini ve nedenini daha sonra anlatacağını söylüyor. Sorumluluğunu bir kişiye vermeye karar verir. Archana o kişiyi arar ve içeriye ANKİTA GİRER! Tabi ki herkes şoke olurken Ankita’nın kardeşleri en mutlu isim olur.

Manav’ın bu düşüncesine tepki gösteren isimler olur. Bunlar Rushali Pari ve Neena’dan başkası değildir. Ankita’nın hayatlarını mahvettiklerini söyler. Prashanth sinirlenir ve kız kardeşi hakkında kötü şeyler duyamayacağını söyler. Archana onlardan durmalarını ister ve Manav’ın kararını açıklayacağını söyler. Manav, dürüst, verimli, kendini adamış ve önemli kararlar almada cesur bir kişi istediğini ve Ankita’nın aile üyelerinden hiçbirinde olmayan özelliklere sahip olduğunu söylüyor. Ankita’nın sadece başkalarına yardım ettiğini ve hatta ailesini onların yararına terk ettiğini ve sadece bu tür bir kişinin iş yapabileceğini söylüyor. Ankita’nın torunu olduğunu, Soham’a hakkını veremeyeceğini ve bunu da talep etmediğini, şimdi Soham’ın ailesine haklarını verebileceği doğru zaman olduğunu söylüyor. Herkese fırsat verdiğini söylüyor, ama kötüye kullandılar. Ankita’nın onu hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olduğunu ve Ankita’nın bugünden itibaren şirketinin patronu olduğunu söylüyor. 

Pari eve gelir ve bir şeyler fırlatmaya başlar. Naren, Manav’ın mülkünün yasal varisi olduğu için doğru bir karar verdiğini, sefil bir hayat sürdüğünü ve şimdi mutluluğu göreceğini söylüyor. Pari, Ankita’nın hayatını mahvettiğini ve hatta ayırmaya çalıştığını, şirket için gece gündüz çalıştığını ve şimdi Manav’ın Ankita’ya yardım ettiğini söylüyor. Naren sinirlenir ve ondan susmasını ister. Pari, şirketinden kolay kolay ayrılmayacağını ve hakkını geri alacağını düşünüyor.

Baş Tacım 320.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rushali, Ashi’ye bakar ve korkusunun gerçekleştiğini düşünür, şimdi Ankita’nın geri dönmesiyle Naren ve Pari’nin ilişkisi risk altında olacaktır. Ankita evi geri alırsa ne yaparız, Naren gerçeği öğrenirse ne yaparız diye düşünüyor. Naren bunu duyar ve ne hakkında konuştuğunu sorar. Ashi için endişelendiğini, sorumluluklarını yerine getirebilecek miyiz, ya Ashi’nin gerçek annesi gelip onu geri alırsa diye sorar. Naren, Ashi’nin ailesinin kapıya bıraktığını, para olmamasına rağmen ona kendi kızı gibi baktığını, onun kanı olmamasına rağmen onu kimsenin alamayacağını söylüyor. Rushali, Naren’i Ankita’dan uzak tutmak zorunda kalacağını, çünkü Naren’in Ashi’nin gerçeğini bilmesine tahammül etmeyeceğini düşünüyor.

Ankita Naren ile olan evliliğini mutlu geçirdiği yılları anımsar. Ankita Archana’ya, Ranvijay’ın kazasının Naren’in arabasından olduğunu ve ardından Naren’in polis ve kanıt satın aldığını söyler.Archana buraya gelmesinin sebebinin bu olup olmadığını sorar ve Ankita’nın onu arayıp evinde bir yeri olup olmadığını sorduğunu hatırlar. Ankita, Naren’in hatasını yakında kabul edeceğini söylüyor. Archana, Ranvijay’in durumunu sorar. Ankita, Naren’in komaya girdiğini ve anne babasının onu Mumbai’ye götürmesini istediğini hatırlıyor.Ankita, Neelima’ya Ranvijay’a bakacağına ve onlar için adaleti sağlayacağına söz verir. Archana daha sonra tüm bunları unutmasını ve işine konsantre olmasını ister.

Neena ve Sachin, Manav hakkında kötü sözler söylemeye başlar ve onun kanı olmadığı için yaptığını söyler. Teju bunu duyar ve babasının böyle düşünmediğini söyler. Manav bunu duyar, çıkar ve Sachin’in kendisine kötüye kullandığı fırsatları verdiğini ve şimdi kararı hakkında konuşmaya hakkı olmadığını söyler.

Rushali Pari’ye artık kendine gelmesini söyler. Ankita geri dönmüştür. Mala mülke konduğu gibi kocasını da elinden alacağını söyler. Pari buna izin vermeyeceğini işini geri alacağını söyler.

Ankita ise Naren yüzünden hayatının nasıl değştiğini ve kötü bir yola girdiğini düşünür. Şimdi Naren’de değişmiştir. Dua eder ve sağlam kararlar alıp uygulayabilmeyi dener.

Baş Tacım 320.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe

Pari ve Ankita restleşir! Pari’nin karşısında artık güçlü Ankita profili vardır. Pari ona intikam almaya geldiğini malların üstüne konacağını bildiğini söyler. Ankita ise tüm bunların peşinde olmadığını Naren ve Pari’ye bir ders vermek için geldiğini söyler. Pari, hikayesine inanmadığını söylüyor. Pari burada ne kadar kalacağını sorar. Ankita ie kimin kalıp kimin gideceğini göreceğiz diyor.

Ankita tapınağa gider ve orada Naren’i görür. Naren onunla konuşmak istediğini söyler. Kazaya karıştığını inkar etmek isteyip istemediğini sorar, her şeyi gördüğü için ona inanmaz ve herkesin önünde gerçeği kabul etmesi gerektiğini söyler. Ona sadece üzgünüm diyebilir, başka bir şey değil. Ankita, Ranvijay için adaleti sağlamaya geldiğini söylüyor. Naren çaresiz olduğunu ve bunu kabul etmeyeceğini söyler. Çaresiz olmadığını, hatasını saklamaya çalıştığını söyleyen Ankita, kocası olmadığı için mutlu olduğunu ve Naren’in böyle olmadığı için mutlu olduğunu söylüyor. O zamanlar insan gibi davrandığı için deli olarak daha iyi olduğunu söylüyor. Naren doğruyu söylerse Pari’nin başının belaya gireceğini düşünüyor.

Ankita eve geri döner ve buraya Ranvijay için adaleti sağlamak için geldiğini düşünür ama yine Naren’e aşık olur ve tanrıya ona bir yol göstermesi için dua eder. Bir ses ona kalbinin sesini duymasını söyler. Kalbini dinlediğini düşünüyor ve Ranvijay’a adaleti sağlamak için gücünü vermek için dua ediyor. Mansi oraya gelir ve Priya’nın senin gibi olduğunu ve her zaman üstünlüğünü göstermeye çalıştığını söyler. Ne yaptığını sorar. Onlara haber vermeden neden gittiğini söylüyor. Onlar için geri geldiğini söylüyor. Prashanth, Naren ve Pari’den intikam almaya geldiğini ve Pari’nin ona söylediklerini duyduğunu söylüyor. Ankita, Pari’nin söylediklerini umursamadığını ve sadece kardeşleri için geldiğini söylüyor. Prashanth onun yalan söylediğini bildiğini ve canı ne zaman isterse acısını onunla paylaşmasını istediğini söylüyor.

Mansi, Ankita’ya buradan ne zaman gittiğini, hamile olduğunu ve çocuğunun nerede olduğunu sorar. Ankita, bu dünyaya geldiğini, ancak cansız olduğunu ve Priya’nın yaşında olacağını ve Priya’yı şımarttığı gibi onu şımartacağını ve bu trajedi beni vurduğunda yanında kimsenin olmadığını ve yalnız olduğunu söylüyor. Duygusal olarak ağlar ve sarılır. Ashi’nin şarkısını söylediğini duyar ve sesi aramaya başlar. Bu şarkıyı imzalayan bir kız çocuğu görür ve Naren için söylediğini hatırlar. Ashi, Ankit’i görür ve ona sarılır. Ankita onunla Agra’da tanıştığını hatırlıyor ve neden burada olduğunu ve adının ne olduğunu soruyor. Ashi, adının Arushi Karmarkar olduğunu söylüyor. Ankita sana bu şarkıyı kimin öğrettiğini sorar. Bu şarkıyı babasının/babasının öğrettiğini ve Naren’i gösterdiğini söylüyor. Naren onun kızı olduğunu söylüyor. Ankita, Naren’i gördükten sonra oradan gider.

Baş Tacım 320.Bölüm Fragman ve Özeti

Naren ve Ankita Dans Ediyor! Tören kutlamaları başlamıştır. Ashi Ankita’nın yanına gelip babasının eşi olmasını ister. Ankita şoke olur. Rushali gelip onu durdurur ve annesinin babasının eşi olacağını söyler. Ashi Ankita diye tutturur. Ankita’nın çok güzel olduğunu söyler. Ankita kabul eder.

Naren Ankita’ya bakıyor. Elini tutar ve onu yakınına çeker. Herkes onları bir arada görmekten ve onları alkışlamaktan mutludur. Rushaali gerilir. Ankita rahatsız olur.

Ankita’dan Rushali’ye Ters Köşe! Dediğimiz gibi Ankita artık güçlü bir profil çizmiştir. Rushli onu azarlamak için kapıda hazır bekler.

Ankita ondan rahatlamasını ve onun hakkında kötü konuşmayı bırakmasını ister, yoksa sırrını açığa vuracak ve onu dışarı atacaktır. Neena tüm konuşmayı duyar ve Ankita’nın bir diktatör olarak geri döndüğünü düşünür.

Ankita Teju eşliğinde şirkete girer. Herkes onu alkışlar. Prashant Pari’ye gül verir ve Ankita’yı bu gülle karşılamasını ister. Pari zorla Ankita’yı tebrik eder.

Pari Mansi’yle karşılaşır. Mansi ona neden bu kadar gergin olduğunu sorar. Artık kocasına ve kızına yani ailesine odaklanmasını ister. Ankita onun için fedakarlık yaparak bu şehirden gitmiştir. Bunu hatırlamasını ister. Yoksa yalnız kalacağını vurgular. Pari sinirlenip ayrılır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın