İntikam Ateşi 53.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma

İntikam Ateşi 53

Yamini Rithik’in Ölmediğini Öğrenir!

İntikam Ateşi 53.bölüm özetinde Rithik Yamini’ye oyun oynar. Yamini Rithik’i ölmediğini görünce endişeye kapılır. İntikam Ateşi 53.bölüm özeti devam ediyor.

İntikam Ateşi 53.bölüm özetinde Yamini eve dönünce evdekilere Rithik’in öldüğünü nasıl açıklayacağını düşünür. Yamini Rithik’in evde olduğunu duymasıyla şoka uğrar.

Yamini Rithik’in odasına gelir ve onu arar. Tabancasına susturucu takmayı düşünür. Banyo yapan birini görür ve ateş eder. Kontrol ettiğinde kimsenin olmadığını görür. Herkes onu görebiliyorken Rithik’i neden göremediğini düşünür.

Yılan saklandığı yerden gelir. Yamini arkadaşını görünce tabancayı gizler. Shesha onun önünde belirir. Yamini Sesha’ya Rithik’in formunda dolanıp dolanmadığını sorar. Sesha neden silah taşıdığını sorar.

Yamini, birinin Naagmani’yi çaldığını ve tabancanın onu korumak için olduğunu söylüyor. Kimseye güvenemem diyor. Sesha gider. Yamini, Ritik’i acımasızca öldürdüğünü düşünüyor, o zaman evde dolaşanın kim olduğunu düşünür.

Ritik tapınakta görülür ve Shiv ji’ye neden onu Shivanya ile tanıştırdığını sorar. Sevdiğinin yanında olmasını istemezken neden ona acı verdi. Ondan yolu göstermesini ister ve ondan uzak kalamayacağımı söyler ve naagin olmasına rağmen ona olan sevgimin gerçek olduğunu söyler. Guru ji gelir ve Shivanya’nın senin karın olduğunu ve seninle yedi yemin ettiğini söyler.

Shivanya’nın bir naagin olduğunu ve onunla birlikte olmak istiyorsan naag olman gerektiğini ve insan avatarını feda etmen gerektiğini söylüyor. Ritik kabul eder ve bunu Shivanya için yapacağını söyler. Ritik’in babası gelir ve senin naag olmana izin veremem der ve ondan naagmani hakkında düşünmesini ister.

Yamini tekrar Ritik’i görür ve sen kimsin diye sorar. Ritik sandalyesinden kalkar ve oğlunuzu teşhis etmediğinizi söyler. Ben sizin Ritik’inizim. Yamini, Ritik olamayacağını söylüyor. Ritik neden diyor? Sadece bana dokun ve gör. Yamini hayır diyor ve sen o olamazsın diyor. Ritik sırf beni öldürdüğün için diyor. Bıçağı çıkarır ve bunun beni defalarca bıçakladığın bıçakla aynı olduğunu söyler. Saçlarından tutuyor ve seni bırakmayacağım diyor. Benim üzgün ruh olduğumu söylüyor. 

İntikam Ateşi 53.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma

Yamini tabancayı ona doğrultuyor ve seni öldüreceğim diyor. Ritik, ruhumu öldürmek istediğini söylüyor ve onun gerçeğini ortaya çıkarmaya söz veriyor. Yamini yüzünün maviye döndüğünü görünce şok olur. Yaman bağırır. Ritik gidiyor. Shivanya avatarında görülüyor ve Ritik’in burada olmamasının iyi olduğunu düşünüyor, aksi halde gerçek yüzünü görünce kendini kötü hissedecek.

Shivanya, Ritik ve babasına Yamini’nin korktuğunu söyler. Ritik’in babası artık kesin bir şey yapacağını söylüyor. Naagmani’yi saklaması için birine vereceğimizi söylüyor. Naag manisini yılanın üzerinde tutar. Rithik, yılana dönüşerek naagmaniyi koruyabileceğimi söylüyor. Ritik’in babası hayır diyor. Tam o sırada orada bal arıları belirir. Ritik’in babası bunun naag olamayacağının bir işareti olduğunu söylüyor. Shivanya, Ritik’e nasıl naag olmayı düşünebileceğini sorar ve ruhun bile acı çektiğini söyler. Ritik, seni elde etmek için her acıya dayanabileceğimi söylüyor. Shivanya burada doğduğumu söylüyor. Naag olduktan sonra 100 yıllık bir ömür alacaksın ama yalnız yaşayamazsın. Ritik, senden başka hiçbir şeye ihtiyacım olmadığını söylüyor. Shivanya seni acı içinde görüyorum diyor ve benim için seni sevdiklerinden uzak tutamam diyor. Ona sarılır. 

Bir kız kardeşim Shesha ve Guru dev’im olduğunu söylüyor ama onu Shesha öldürdü. Birbirimizi çok sevdiğimizi ve avatarlarımızın hiçbir fark yaratmadığını söylüyor. Seni kardeşlerinden ayıramam diyor. Ritik onları gerçekten çok özlediğimi söylüyor. Shivanya, Yamini’nin her şeyi yapabileceğini ve dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Ritik, kocanıza bir şey olmasına izin vermeyeceğine söz veriyor. Ritik benimle nasıl geleceksin diye soruyor? Shivanya bilezik olur. Ritik gülümser.

Guru Maa, Yamini’yi duyunca güler. Yamini yalan söyleyip söylemediğimi soruyor? Guru Maa, herhangi bir ruhu çağırabileceğimi ve onu tuzağa düşürebileceğimi söylüyor. Yamini ondan sonra Ritik’i aramasını ister. Ritik’in ruhunu bu kafatasına hapsedeceğimi söylüyor. Yamini Ritik’i arar.

Divya, Ritik’i bıçakladığını söylüyor, oğlunu nasıl öldürebilirsin. Yaman şok olur. Herkes güler. Çocukları sadece şaka yaptıklarını ve Ritik’in rüyasını anlattıklarını söylüyor. Ritik, sabah rüyalarının genellikle gerçekleştiğini söylüyor. Angad olaydan bahseder ve Ritik’ten kendisine yardım etmesini ister. Ritik kabul eder. 

Rihtik kaç kez öldüreceğini sorar. Yamini, ölene kadar seni öldüreceğim der.Yamini, Ritik’in bir sonraki hamlesini öğrenmeyi düşünür. Shivanya orada görülür ve yılan olur. Yamini, Ritik’in gittiğini görür ve onu takip eder. Rithik, Shivanya ile konuşmayı düşünüyor. 

Yamini, Ritik’in bir bayanla tanıştığını görür ama Shivanya’nın yüzünü göremez. Şivanya gider. Yamini, Shivanya’yı görmek üzeredir, ancak Prachi onu durdurur. Yamini onu ve filmi övüyor. Prachi, Shivanya’ya kim olduğunu soruyor? Shivanya onun kayınvalidem olduğunu söylüyor ve yardımları için teşekkür ediyor.

Yamini evde ve gergin. Ritik onu korkutuyor. Yamini deli gibi davranır ve Ritik’e korktuğunu söyler. Ondan ayrılmasını ister. Ritik, ben seni bıraksam bile Tanrı seni asla bırakmaz der. Yamini dizlerinin üzerine oturur ve onun gittiğini görür. Ritik, Shivanya’ya planlarının artık başarılı olduğunu söyler. Yamini’nin çıldırdığını söyler. Shivanya ona sarılır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın