Düşman Başına 53. Bölüm Özeti – 1 Ağustos Pazartesi

Düşman Başına 53

Shanti’yi Akrep Soktu!

Düşman Başına 53.bölüm özetinde Sarla yine başına iş açıyor. Kabak Shanti’ye patlıyor. Shivam ise yine Riya ve Kuşya’nın arasında kalıyor. Düşman Başına 53.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisine Rani, Amit’in gözüne girmek için her yolu deniyor. Rani, Sarla’nın çekçekle ayrıldığını görünce Amit’i arayıp eve gelmesini korktuğunu söyler. Amit reddedince evde mücevherlerin olduğunu onları satıp istediği paraya kavuşacağını söyler. Amit gülümseyerek eve gider.

Riya ve Shivam ofistedir. Bir adam gelir ve para ister. Shivam adamı azarlarken patronu durdurup parayı verir. Adam daha çok para isteyip patronun yakasına yapışınca Shivam adamı döver. Adam onları tehdit eder ve gider. Patronu şok olmuş görünüyor. Patronu Shivam’ın bu hareketinin yanlış olduğunu savunurken ofis arkadaşları Shivam’ı destekler.

Shanti, Riya’ya son olaydan sonra baya gıcık olmuş durumda. Sonal okula giderken Riya’nın motorunun anahtarlarını verdirir. Sonal almak istemezken Kuşya endişelenir.

Sarla bazı guruları ziyarete gider. Sarla bu guruların birçok insanın derdini çözdüğünü görür. Sarla onu rahatsız eden sorununu anlatır. Guru Sarla’ya kendi sevdiği insanların onu aldattığını söyler. Ona akrep uzatır. Bu akrebin nazar edeni ısıracak mucizevi bir etkisi olduğunu söyler.

Sarla ağlar ve gurudan bu akrebin kişiyi nerede, ne zaman ve nasıl ısıracağını söylemesini ister. Adam, bu akrebin ısırdığı senin için iyi olacak der. , o kişiyi buraya getir ben de seni dertlerden kurtarayım der. Adam karşılığında para ister. Sarla parası olmadığını söylerken bileziklerini gizler. Adam fark eder ve birini alır.

Sarla Amit’in mücevherlere ulaşmasını sağlar. Kilitleri tek tek açar ve onu mutlu eder. Amit mücevherlere kavuştuğu için mutluyken Rani Amitle iyi vakit geçirdiği için sevinir.

Düşman Başına 53. Bölüm Özeti – 1 Ağustos Pazartesi

Sarla, Shanti Sadan’a gelir ve akrebi düşürür. Sarla akrebi bir bulur bir kaybeder. Akrebin Kuşya’yı ısırmasını diler. Sarla en sonunda akrebi kendi sarisinde görünce düşürmek için ayağa kalkıp dans eder. Akrep düşünce rahat bir nefes alır. Sarla kızındaki tuhaflığı fark eder ve eve pandit çağırmayı teklif eder. Sarla gerek yok derken Shanti çığlık atmaya başlar. Akrep Shanti’yi sokmuştur. Sarla gurunun can düşmanıyla ilgili sözlerini hatırlar. Kaushalya onlardan Raghav’ı aramalarını ister. Riya onları sakinleştirir ve Shivam’ın doktora gideceğini, zehrin yayılmayacağını söyler. Doktor Shanti’yi kontrol eder. Shanti bu sefer öleceğini söyler.

Raghav eve gelir ve annesinin haline üzülür. Ardından Sahil oraya gelir. Riya motorunun anahtarını aramaya gider. Shanti içinden Sonal’e verdiği için iyi yaptığını söyler. Shanti Kuşya’nın motoru Sonal’e verdiğini söyler. Riya haber verilmediği için kendini kötü hisseder. Shivam ise bu evde olanın herkesin olduğunu söyleyerek noktalar. Shanti Shivam’ın şimdi torunu olduğunu söyler. Shivam Kuşya’ya laf ettirmez. Riya sinirlenip odasına gider. Shanti ise Shivam’ı izler. Shivam annesine mi Riya’yı mı gidecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın