Düşman Başına 48. Bölüm Özeti – 27 Temmuz Çarşamba

Düşman Başına 48

Sarla Kaçırılıyor!

Düşman Başına 48.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 48.bölüm özetinde Shanti Preeti’yi evlendirmeye çalışacak! Düşman Başına 48.bölümde Sarla kaçırılacak ve Shanti krizlere girecek! Düşman Başına 48.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 48.bölüm özetinde Kuşya ve Riya mutfakta birikte yemek yapıyordur. Kuşya, Riya’nın yemeğe biber eklemesini engellemeye çalışır. Kuşya merak etmemesini Kuşya’nın istediği gibi yemek yapacağını söyler. Kuşya herkes benim yemekleri daha çok sever diyerek yemeği kendinin yapacağını söyler. Raghav Kuşya’yı arar. O sırada Kuşya yemeği Preeti’nin yapmasını ister. Riya üzülür.

Nimmi ve Shanti’nin arası gergindir. Shanti her fırsatta Nimmi’yi sıkıştırmayı başarır. Raghav kızının ağladığını görür ve ne olduğunu sorar. Shanti, Nimmi’nin mutluluktan ağladığını sipariş aldığını söyler.

Ashok Amit’in arkadaşları tarafından dövülmüş gururu incinmiştir. O anları hatırlayarak ağlar. Yanından geçen motorcu onu iter ve Ashok yeri düşer. Sonal babasını görür ve yardım ister. Sonal annesini arar ve babasının durumunu anlatır. Sarla annesine Ashok’un durumundan bahseder. Shanti Ashok’un hastane masraflarının karşılanacağını söyler. Raghav gelir. Ashok’u ziyarete gidecekken Riya’non motorunu görür. Shanti Riya’nın babasonın motoru gönderdiğini söyler. Shanti babayla kızın arasına girmemesini söyleyerek olayın üstünü kapatır.

Shanti Preeti’nin yanına gelip yüzüne krem sürüp güzelleşmesini ister. Gelen adayların ondan hoşlanmasını ister. Preeti ağlayarak odasına gider.

Kuşya arkadaşlarını arar ve Navrati şenliklerine davet eder. Kuşya telefonda ses anlaşılmayınca sesi hopörlere verir. Kadın Shanti hakkında atıp tutunca herkes şoke olur. Riya telefonu hemen sessize alır.

Düşman Başına 48. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shanti telefonu alır ve bayanlardan gelmelerini ister, onlara da ödül verir. Telefonu Kaushalya’ya geri verir ve ondan hazırlanmasını ister.

Shanti Navrati şenliğinde damat tarafının Preeti’yi beğenmesi için dua eder. Nimmi de kız kardeşinin Shanti’ninn hedefi olmaması için dua eder. Riya ve Shivam işe gitmek için yola koyulur. Riya kendi motoruna atlar. Raghav ise kız tarafından gelen motordan hoşnutsuzdur. Kendisinin de Riya’ya motor alabileceğini söyler.

Shanti onunla dalga geçer. Hangi parayla alacağını sorar. Kızlarda beraber işe giden Riya ve Shivam için iki motorun gereksiz olduğunu söyler. Shanti Raghav’dan Preeti için para ister. Raghav önce aileyle tanışmak ister. Annesinin acele etmesini istemez. Shanti ise kararını çoktan vermiş gibidir. Nimmi de evlenmek istemediği için ağlar. Nimmi ise Shanti’nin planlarını öğrenmeye niyetlidir.

Nimmi, Kaushalya’ya Shanti’yi sorar. Kaushalya, yüzük almak için Raghav ile gittiğini söylüyor. Nimmi yüzüğün şeytan olduğunu söylüyor ve salıncakta oturuyor. Kaushalya, Nimmi’den kalkmasını ister. Nimmi nerede oturduğumu iyi bildiğimi söylüyor. Shanti, Preeti için daha hafif bir yüzüğü görür. Yüzüğü satın alır ve ondan parayı not etmesini ister.

Düşman Başına 48. Bölüm Özeti – 27 Temmuz Özeti

Nimmi dans eder ve Shanti eve gelir. Neler olduğunu düşünüyor. Nimmi, Shanti’yi görerek dans etmeyi bırakır. Shanti ona ne olduğunu sorar. Evden uzakta olduğunu ve herkesin dans etmeye başladığını söylüyor. Kaushalya bunun böyle olmadığını söylüyor. Shanti onu azarlar ve onun için su veya meyve suyu getirmesini ister. 

Sarla ise Basi’yi dövmeye başlar. Yabancıya dolarla sattığı çerçeve parasının içinden düz beyaz kağıtlar çıkmıştır.

Riya ve Shivam ofise gelir ve herkesin konsantrasyonla çalıştığını görür. Patron onlardan çalışmaya başlamalarını ister.Riya ve Bunty ile konuşur. Bir adam raporları getirir ve Shivam ile Riya’nın hedeflerini kaçırdığını maaş almalarının zorlaşacağını söyler. Şirket politikası gereği hedeflerini gerçekleştirmek için 3 günleri vardır.

Düğün cd sonunda Shati’nin evine ulaşır. Nimmi cd alır. Sarla da içinden Pari’yi Shanti’nin evine cdye göz kulak olması için gönderdiğini sanar.

Sarla Kaçırılıyor! Shanti Sarla’yı arar ama ulaşamaz. Nimmi, Preeti ve Kuşya düğün videosunu izlemeye çalışır ama şarj biter. Sarla gözlerini açtığında Bansi ve karısı tarafından kaçırıldığını görür. Onlarda yazdıkları mektubu Shanti’ye göndermeyi düşünür.

Pari ve Rani Shanti’nin yanına gelir. Sarla’nın şimdiye dek gelmiş olabileceğini tartışırlar. Shanti telaşlanır. Herkese Sarla’yı sorar. Kaushalya’dan bağış yapmasını ister. Süslü kostümüyle Bansi gelip evdekilere mektubu fırlatır. Nimmi mektubu okur ve Sarla’nın kaçırıldığını söyler. Shanti şoke olur!

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın