İntikam Ateşi 51.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Çarşamba

İntikam Ateşi 51

Yamini Shivanya’dan Sonra Rithik’i de Öldürür!

İntikam Ateşi 51.bölüm özetinde Yamini, Shivanya’yı öldürmüştü. Onu toprağa gömer ve evine döner Artık nagmaniye tek başına sahip olduğunu düşünür. Bu yüzden Rithik’ten de kurtulmayı planlar. İntikam Ateşi 51.bölüm özeti devam ediyor.

Bölüm Yamini’nin Shivanya’yı bıçaklamasıyla başlıyor. Shivanya yılan formunda yere düşer. Yamini onu toprağa gömer. Gelinini ailesinin yanına cennete uğurladığını söyler. Rithik’i de oradan alıp ayrılır.

Yamini Sesha’yı sütle besler. Sesha’nın nagmaniye poja yapması ardından da Rithik’le evlenmesini söyler. Sesha, hem nagmani hem de Rithik alacağını düşünüyor.  Yamini de Ankus’un resmine bakıp nagmani’nin tek sahibi olduğunu savunur.

Rithik annesinden nagmaniyi alıp götüreceğini söyler. Artık una ihtiyaçları olmadığını dile getirir. Yamini oyunculuk yapmaya başlar. Rithik, nagmani’yi geri verir. Güvende tutacağını söylüyor ve sırıtıyor.Sabah Rithik, Ankush’un küllerini nehre bırakır ve Ankush’un ona olan sevgisini anımsar. Yamini Rithik’e dönüp bugün kocasını ve oğlunu kaybettiğini söyler. Ardından onu bıçaklayıp denize atar. Nagmani için Sesha’yı bile öldüreceğini söylüyor. Shivji’nin izniyle yılanlar, Rithik’i kurtarmak için suya atlar.

,Gurudev ve Sangram Singh, Shivanya’yı hevesle beklerler. Sesha, onları hem nagmani hem de Rithik için öldüreceğini söylüyor.Sesha’yı yok etme güçlerini kaybettiğini söyler, şimdi Sesha akşama kadar dondurulacaktır. 

Gurudev, Yogi raj’a Shivanya’nın şimdi nerede olduğunu sorar. Yogi Raj ondan Shivanya’yı bulmak için kendisine verilen bilgiyi kullanmasını ister. Gurudev bilgisini kullanır ve shivji’nin idolünü görür ve shivanya’nın buralarda bir yerde olması gerektiğini söyler. O tapınağı korurken yogi raj ve Sangram’dan Shivanya’yı almalarını ister.

İntikam Ateşi 51.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sangram yılanların geldiğini görür. Yamini elinde bıçakla shiv tapınağına ulaşır ve şimdi sesh’i öldüreceğini düşünür. Tapınağa girmeye çalışır, ancak koruyucu bir bariyer onu durdurur. Gurudev pooja yaparken görülüyor. Yamini, Shesha’nın oyun oynadığını düşünüyor.

Shivanya mezarından çıkar ve Yamini’nin Rithik’i öldürebileceğini ve onu kurtarması gerektiğini söyler. Kocasını kurtarmak için güçlerini vermesi için Shivji’ye dua eder. Bir güç onu suya götürür. Rithik’i arar ve tekrar tanrıya dua eder. Diğer yılanla birlikte derin suya ulaşır ve Rithik’i dışarı çıkarır.

Shivanya, Rithik’i dışarı çıkarır. Sangram, bilinçsiz Rithik’i görünce ağlar ve Yamini’nin Rithik’i öldürdüğünü söyler. Sangram nefes almadığını söylüyor.Sangram’a, bir kişi öldükten sonra aile dövme işaretinin kaybolacağını söylüyor. Shivanya boynunu kontrol eder ve dövme izi bulur. 

Shivanya, nagmani getireceğini söylüyor. Sangram, Yamini’nin onu tekrar öldüreceğini söylüyor. Shivanya, Sesha’nın formunda gideceğini söylüyor. Gurudev, Sangram’a Shivanya gelene kadar ikisinin de dua etmesi gerektiğini söyler.

Sesha, Yamini’nin odasına ulaşır ve onu öldürmek istiyorsa neden elinde bıçak tuttuğunu sorar. Yamini onun için bir nimet olduğunu söylüyor ve nagmani pooja yapıyor. Sesha ona şüpheyle bakar. Yamini, ona güvenmezse nagmani tutabileceğini söylüyor. Sesha ona bakar. Yamini şimdi gurumaa’nın yüzüğünü isteyemeyeceğini ve nagamnil’e dokunursa yanacağını söyler, Sesha nagmani ve Rithik’in nerede olduğunu sorar. Yamini, Rithik’in dışarı çıktığını ve nagmani’nin güvenlik dolabında olduğunu söylüyor. Sesha bırakır. Yamini tekrar dramasına başlar.

Shivanya, Yamini’nin odasını gizli dolap için arar ve bulur. Daha sonra ondan nagmani çıkarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir