Düşman Başına 250. Bölüm Özeti – 27 Mart Pazartesi

düşman-başına-250

Herkes Aarti’ye Karşı!

Düşman Başına 250. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 250. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Mart Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 250. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 250.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 250.bölümde neler olacak? Düşman Başına 250. bölüm özetinde Aarti oldukça çaresiz kalmıştır. Raghav hariç kimse onu istemiyordur. Chandra adındaki çıkıp gelen bu adam da kimdir? Düşman Başına 250. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 250
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Rani’nin Aarti’den Shivam ile yeni bir başlangıç ​​yapmasını ister. İyi kalbiyle yeniden herkesi kazanacağını söyler. Aarti ise kişinin kalbinin tek bir kişiye ait olacağını bu yüzden günah işlemek istemediğini söyler.

Shanti, Pari ve bebeği Chandra ile tanıştırır. Chandra bebeği duyduğunu annesinin onun doğumunda öldüğünü bildiğini belirtir. Chandra Shivam’ın ne yaptığını sorar. Shanti işinde gücünde olduğunu anlatır. Chandra bir partneri olup olmadığını sorar. Herkesin bu hayatta bir partnere ihtiyacı olduğunu söyler.

Aarti eve gelir ve bebeği kucağına alır. Chandra bu kızın kim olduğunu sorar. Yolda tanışmışlardır. Shanti her ne kadar Kuşya’yı tembihlese de Pari dökülür. Shivam’ın yeni karısı olduğunu söyler. Chandra neden Shanti’den sakladığını sorar. Shanti her şeyin üzerini örtmeye başlar. Chandra bir sıkıntı varsa çözmeye hazır olduğunu söyler ve Aarti’den gelin yemeği yapmasını ister.

Amit’te Rani’nin kapısına gidip aşkını ilan eder. Rani yine ikna olmamıştır. Golu’da Nimmi’nin etrafında dolanır. Ona aşkını ilan etmeyi düşünür. Golu Nimmi tarafından reddedilmekten de korkuyordur. Ona nasıl yaklaşması gerektiğini düşünür.

Komşular Shanti Sadan’a doluşup yeni gelini görmek isterler. Kadınlar dedikodu yapmadan duramaz. Aarti’nin neden terk edildiğini konuşmaya başlarlar. Shanti hepsini evden kovar. Chandra durumun farkındadır. Aarti’ye değerli hediyeler verir. Aarti bunu kabul edemeyeceğini söyler.

Preeti ve Pari, Amit’i görmeye karakola gider. Golu, Nimmi’nin de gelip gelmediğini sorar. Sonra durumu toparlar. Preeti, Rani ve Nandu’nun Aarti yüzünden ayrı kaldıklarını söyler. Aarti’yi evden gönderebilmek için Amit’ten yardım ister.

Düşman Başına 250. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 27 Mart Pazartesi

Shanti’nin Chandra’ya başkaları için dua etmeye ne gerek olduğunu sorar. Shanti ondan yemek yemesini ve odasına gitmesini ister. 

Preeti, Amit’ten Aarti’nin geçmişini öğrenmesini ister. Böylece eski kocasının onu neden terk ettiğini öğrenebileceklerdir.

Aynı şekilde Shanti de Aarti’yi bu konuda sorguya başlar. Eski kocasının bilgilerini ister. Shanti eski kocasıyla konuşup onu kabul etmesi için elinden geleni yapacağını söyler. Aarti heyecanlanır ama sonra Aajy’ın kendisini tehdit etmesini hatırlar. Kağıdı yırtmaya çalışır. Shanti kağıdı alacakken Aarti onu yakar. Kızlar Aarti’nin bu evden gitmek istemediği için oyun oynadığını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir