Seninle Yeniden Hint Dizisi Konusu ve Karakter Analizi

Seninle Yeniden

Kanal 7 ekranları yeni sezona yeni Hint dizisiyle başlıyor. Seninle Yeniden, Düşman Başına dizisinin saatinde yayınlanabilir. Düşman Başına reytinglerde istenileni veremedi. Düşman Başına dizisinin büyük ihtimalle yayın saati değişecek.

Orijinal adı Mehndi Hai Rachne Waali olan dizi Seninle Yeniden kısa sürecek bir dizi. Kendi ülkesinde başrol oyuncularının kimyası acayip beğenilmiş. Bu yüzden çok tutulmuş. Seninle Yeniden dizisi Arapça dublajı yapılarak Ortadoğu’ya satılmış. Bakalım bizlerde ki ilgi nasıl olacak?

Dizi bu kadar rağbet görürken yayın saati değişmiş ve daha sonra yayından kaldırılmış. Ekip bunu beklemiyorken Raghav karakterini canlandıran Sai Ketan Rao haberi aldığında gözyaşlarına boğulmuş.

Sai Ketan Rao ve Shivangi Khedkar son dönemlerin en beğenilen dizi çifti olmuşlar. Araları çok iyi. Dizi bittikten sonra Sai Ketan Rao yapımcılığa soyunuyor ve Shivangi Khedkar ile birlikte müzik klibinde yer alıyor.

Gelelim Seninle Yeniden dizisinin konusuna. Pallavi dul bir kadındır. Aynı zamanda yetimdir. Evlendiği kocasının ailesi ona sahip çıkar. Mandaar düğün gecesi ölür. Pallavi Deskmukh ailesinin sare mağazasına bakıyordur. Pallavi’nin kayınvalidesi Pallavi’nin yalnız bir ömür sürmesini istemez. Karşısına birisinin çıkması için dua eder. Pallavi’nin ise böyle bir düşüncesi yoktur. Raghav’ın da kalbi kırıktır. Raghav, aşktaki acı deneyiminden dolayı yalnız bir hayat yaşıyordur. Ancak aşka olan inancı tamamen bitmez. Pallavi, hayatında kimseyi bu kadar çabuk kabul etmeye hazır değildir, ancak Raghav’ın kibirli kişiliğinin arkasında büyüleyici bir kalp bulur. Raghav katı görünür, ancak çok yumuşak kalplidir. Dürüst davranışı Pallavi’nin kalbini kazanır.

Pallavi, Deskmukh saree mağazasında işini yaparken görülüyor. Babasının adını yüksek tutmak için müşteri memnuniyeti için çok çalışıyor. Daha sonra Pallavi’nin bir dul olduğu, kocasının uzun zaman önce öldüğü ve hala yeni evresinde mücadele gördüğü ortaya çıkıyor. Pallavi, kendi sebeplerinden dolayı beyaz sari giyerek dul gibi yaşamak istemiyor. Kimsenin duygularını incitmek istemiyor. Öte yandan Raghav, tonlarca tavrı olan yalnız bir ruhtur. Arabasında bir kadınla birlikte görülür ve kadının değerini arabanın değeriyle karşılaştırıyor.

 Küçük bir kız sindoor satıyordur. Pallavi’yi beyaz sare içinde görünce satmaktan vazgeçer. Raghav’ın arabası, Pallavi’nin bulunduğu noktada bozulur. Aynı küçük kız ondan sindoor almasını ister. Raghav, sırf kız uğruna sindoor’u satın alır. Acımasız konuşsa da iyi bir kalbi olduğunu gösteriyor. Aklında evlilik olamayacağını, asla kimseyle evlenmeyeceğini söyler. Küçük çocukları üzgün göremediğini ve küçük kızın kalbini tutmak için sindoor’u satın aldığını açıklıyor.

Raghav,sindooru fırlatır atar. Pallavi,bir anda sindoor’a bulanır. Sharda (Pallavi’nin kayınvalidesi), sindoor ile Pallavi’yi görür. Beyaz sarelerden nefret ediyor. Pallavi’den bir daha beyaz sari giymemesini ister. Sharda ve Pallavi tatlı bir bağ vardır. Sharda, Pallavi’nin dul geleneklerine uymasını istemiyor.

 Pallavi, Sharda’nın ona annesinden daha yakın olan kayınvalidesi olduğunu ortaya koyuyor. Sharda’nın dul kaldıktan sonra bile onu kabul ettiğini söyler. Ona saygı dolu bir hayat verdiği için Sharda’ya minnettardır.  Sharda, Pallavi’nin hayatında birini bulmasını ve yoluna devam etmesini diler. Pallavi’nin yeniden evlenme planı yok. Sharda, aşkın yolunu bulacağını biliyor. Pallavi için bir damat bulmak istiyor. Pallavi hayatında kimseye yer olmadığını söyler.

Ana karakterler:

Shivangi Khedkar Pallavi: Genç, dinamik, çalışkan ve mantıklı bir kız. Pallavi, ölmüş kocasının ailesi tek destekçisidir. Tüm ev işlerini ve mağaza işleri yönetir. Ailenin iyiliği için gece gündüz çalışır. Pallavi çok genç yaşta dul kalmış ama kocasını çok özlüyordur. Hayatında aşka yer olmadığını düşünür. Pallavi kalbinin kapılarını kapatır. Aşka ve kadere olan inancını kaybeder. Hayatını başkalarına yardım edecek şekilde yaşamak istiyor. Sorumluluk sahibi bir kızdır. Ailesini çok seviyor ve onların mutluluğu için her şeyi yapabilir.

Sai Ketan Rao Raghav: Zengin, iyi kalpli, yardımsever ve kibar bir adam ama aynı zamanda kibirli, kaba ve başkalarına karşı duyarsız görünüyor. Raghav karmaşık bir kişiliğe sahiptir. Kimsenin kalbine bakmasını ve acısını bilmesini istemiyor. Geçmişini kimseye açıklamayarak acısını gizler. Raghav, Pallavi’nin yalnızlığına son vermek için hayatına girdiğinin farkında değildir. Raghav’ın nezaketi belirginleşir. Pallavi’nin dul olduğundan endişe etmeden ona aşık olur. Kadınlara saygı duyar ve küçük çocukları çok sever.

Oyuncu kadrosu:

Shivangi Khedkar Pallavi
Sai Ketan Rao olarak Raghav
Milind Phatak olarak Vijay Deshmukh
Asmita Ajgaonkar olarak Sharda
Snehal Reddy olarak Sulochana olarak

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir