Düşman Başına 251. Bölüm Özeti – 28 Mart Salı

dusman-basina-251

Golu Nimmi’ye Aşkını İtiraf Etti!

Düşman Başına 251. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 251. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Mart Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 251. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 251.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 251.bölümde neler olacak? Düşman Başına 251. bölüm özetinde Golu’nun aşk itirafı Nimmi ve Aarti’nin başında patlar. Aarti sürekli zor duruma sokulmaya çalışılır. Düşman Başına 251. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 251
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Golu aşkını itiraf etmek için Nimmi’nin odasına hediye bırakmayı düşünür. Golu gizlice eve girer. Pari, Preeti ve Nimmi bir arada kalıyordur. Golu onların kavgasını duyar. Ev karışmadan kapıya hediyeyi bırakıp çıkar.

Sabah Pari kapıyı açar ve hediye paketini görür. Heyecanlanarak paketi açar ve içinden Nimmi’ye yapılan itirafı görür. Pari ortalığı birbirine katar. Preeti ve Nimmi’yi uyandırır. Nimmi uyanınca ne olduğuna anlam veremez. Pari çırtlak sesiyle Shanti ve Kuşya’yı başına toplar. Gece kapılarına bırakılmış paketi ve içinden çıkan notu gösterir. Shanti ve Kuşya, Nimmi’den bir açıklama bekler.

Nimmi hiçbir şey bilmediğini söylerken Preeti ve Pari tüm bunları Aarti yüzünden olduğunu söyler. Aarti gibi birini evlerine aldıkları için şimdi herkes evdeki kızlarına göz dikmiştir. Bunun acısı da Aarti’den çıkartılır. Kuşya bu evde güvende olmadığını söyleyerek eşyalarını toplar. Nimmi’yi de alarak kardeşinin evine gideceğini söyler.

Aarti çok üzülür. Kendisi yüzünden evi terk etmemelerini ister. Aarti iki gözü çeşme ağlıyordur. Golu da Nimmi’nin ne tepki vereceğini merak ediyordur. Evde savaş çıkmış Golu’nun haberi yoktur.

Shanti Amit’i yanına çağırarak Aarti’nin ilk kocasını bulmasını ister. Amit bu işi de ticarete dökmeye karar verir. Shanti ve Preeti’den para koparıp dedektif tutacağını söyler. Bu parayla da Rani’ye hediye almayı planlar.

Preeti bir adam ayarlar. Tapınağa giden Aarti’nin peşine bu adamı musallat edecektir. Aarti!yi kurtaransa Chandra olur. Preeti Aarti’nin eski sevgilisiyle tapınakta görüştüğü yalanını atıp fotoğraflarını Shanti’ye gösterir. Chandra gelip onları yalanlar.

Düşman Başına 251. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 28 Mart Salı

Preeti terasta Aarti ve Nimmi’yi konuşurken görür. Hemen aşağı inip ıslık çalmaya başlar. Shanti kimin ıslık çalmaya çalıştığına bakar ve Nimmi ve Aarti’yi terasta görür. Shanti öfkeyle Nimmi’ye tokat atar. Onu odaya kilitlemeye götürür.

Raghav gelir ve gene ne olduğunu sorar. Shanti gelini yüzünden Nimmi’nin başına gelenleri anlatır. Raghav birinin Nimmi’yle dalga geçmesinin Aarti’yle ne ilgisi olduğunu soruyor. Shanti lekeli birini eve kabule ettiklerini bu yüzden kızlarıyla dalga geçildiğini söyler. Raghav bunun çok saçma olduğunu bunun yükünü Aarti’ye yüklememelerini ister. Herkesin kör olduğunu açıklar.

Raghav gidip eve inek pisliği getirir. Her yere sürmeye başlar. Raghav şimdi pis koku aldığını ucuz düşüncelerden bıktığını söyler. Aarti ağlamaya başlar. Shanti yakında kızının da o pisliği süreceğini söyler. Raghav o günü beklediğini bildirir.

Nimmi, Aarti’ye kalışından etkilendiğini, mutluluklarının kaçırıldığını, anne babasının kavga ettiğini söyler. Aarti’yi azarlıyor. Aarti de bu evliliği görmediğini benimsemediğini istemediğini bir kez daha açıklar.

Kapıya bir adam gelir ve Aarti’nin kocası olduğunu söyler. Aarti kocasının bu adam olmadığını söylese de inandıramaz. Shanti o zaman gerçek kocasının fotoğrafını göstermesini ister. Aarti kocası hakkında hiçbir şey açıklamayacağını söyler. Adam ikisinin evlilik fotoğrafını gösterir. Aarti kendini yakacakken Shanti adamı gönderir. Gerçek kocasını bulup Raghav’ın önünde rezil edeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın