Düşman Başına 251. Bölüm Özeti – 28 Mart Salı

dusman-basina-251

Golu Nimmi’ye Aşkını İtiraf Etti!

Düşman Başına 251. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 251. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Mart Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 251. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 251.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 251.bölümde neler olacak? Düşman Başına 251. bölüm özetinde Golu’nun aşk itirafı Nimmi ve Aarti’nin başında patlar. Aarti sürekli zor duruma sokulmaya çalışılır. Düşman Başına 251. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 251
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Golu aşkını itiraf etmek için Nimmi’nin odasına hediye bırakmayı düşünür. Golu gizlice eve girer. Pari, Preeti ve Nimmi bir arada kalıyordur. Golu onların kavgasını duyar. Ev karışmadan kapıya hediyeyi bırakıp çıkar.

Sabah Pari kapıyı açar ve hediye paketini görür. Heyecanlanarak paketi açar ve içinden Nimmi’ye yapılan itirafı görür. Pari ortalığı birbirine katar. Preeti ve Nimmi’yi uyandırır. Nimmi uyanınca ne olduğuna anlam veremez. Pari çırtlak sesiyle Shanti ve Kuşya’yı başına toplar. Gece kapılarına bırakılmış paketi ve içinden çıkan notu gösterir. Shanti ve Kuşya, Nimmi’den bir açıklama bekler.

Nimmi hiçbir şey bilmediğini söylerken Preeti ve Pari tüm bunları Aarti yüzünden olduğunu söyler. Aarti gibi birini evlerine aldıkları için şimdi herkes evdeki kızlarına göz dikmiştir. Bunun acısı da Aarti’den çıkartılır. Kuşya bu evde güvende olmadığını söyleyerek eşyalarını toplar. Nimmi’yi de alarak kardeşinin evine gideceğini söyler.

Aarti çok üzülür. Kendisi yüzünden evi terk etmemelerini ister. Aarti iki gözü çeşme ağlıyordur. Golu da Nimmi’nin ne tepki vereceğini merak ediyordur. Evde savaş çıkmış Golu’nun haberi yoktur.

Shanti Amit’i yanına çağırarak Aarti’nin ilk kocasını bulmasını ister. Amit bu işi de ticarete dökmeye karar verir. Shanti ve Preeti’den para koparıp dedektif tutacağını söyler. Bu parayla da Rani’ye hediye almayı planlar.

Preeti bir adam ayarlar. Tapınağa giden Aarti’nin peşine bu adamı musallat edecektir. Aarti!yi kurtaransa Chandra olur. Preeti Aarti’nin eski sevgilisiyle tapınakta görüştüğü yalanını atıp fotoğraflarını Shanti’ye gösterir. Chandra gelip onları yalanlar.

Düşman Başına 251. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 28 Mart Salı

Preeti terasta Aarti ve Nimmi’yi konuşurken görür. Hemen aşağı inip ıslık çalmaya başlar. Shanti kimin ıslık çalmaya çalıştığına bakar ve Nimmi ve Aarti’yi terasta görür. Shanti öfkeyle Nimmi’ye tokat atar. Onu odaya kilitlemeye götürür.

Raghav gelir ve gene ne olduğunu sorar. Shanti gelini yüzünden Nimmi’nin başına gelenleri anlatır. Raghav birinin Nimmi’yle dalga geçmesinin Aarti’yle ne ilgisi olduğunu soruyor. Shanti lekeli birini eve kabule ettiklerini bu yüzden kızlarıyla dalga geçildiğini söyler. Raghav bunun çok saçma olduğunu bunun yükünü Aarti’ye yüklememelerini ister. Herkesin kör olduğunu açıklar.

Raghav gidip eve inek pisliği getirir. Her yere sürmeye başlar. Raghav şimdi pis koku aldığını ucuz düşüncelerden bıktığını söyler. Aarti ağlamaya başlar. Shanti yakında kızının da o pisliği süreceğini söyler. Raghav o günü beklediğini bildirir.

Nimmi, Aarti’ye kalışından etkilendiğini, mutluluklarının kaçırıldığını, anne babasının kavga ettiğini söyler. Aarti’yi azarlıyor. Aarti de bu evliliği görmediğini benimsemediğini istemediğini bir kez daha açıklar.

Kapıya bir adam gelir ve Aarti’nin kocası olduğunu söyler. Aarti kocasının bu adam olmadığını söylese de inandıramaz. Shanti o zaman gerçek kocasının fotoğrafını göstermesini ister. Aarti kocası hakkında hiçbir şey açıklamayacağını söyler. Adam ikisinin evlilik fotoğrafını gösterir. Aarti kendini yakacakken Shanti adamı gönderir. Gerçek kocasını bulup Raghav’ın önünde rezil edeceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir