Düşman Başına 181. Bölüm Özeti – 25 Aralık Pazar

Düşman başına 181

Preeti ve Lucky NİŞANLANDI!

Düşman Başına 181. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 181. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Aralık Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 181. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 181.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 181.bölümde neler olacak? Düşman Başına 181. bölüm özetinde Düşman Başına 181.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına Oyuncu Kadrosu

Düşman Başına 181.bölümde Nimmi, Shanti’nin yanına gider ve kendisini bir kez daha açıklamak ister. Shanti, Nimmi’den emin olduğunu ona güvendiğini söyler.

Kuşya, Preeti’ye Lucky’e haber vermesini aynı gün nişanı da yapmak istediğini söyler. Preeti teşekkür eder. Kuşya Preeti’den artık kendisini üzmemesini onun için Raghav ve Shanti’yi karşısına aldığını belirtir. Preeti, Lucky’e henüz Nandu meselesinden bahsetmediğini annesinin de bu konuyu açmamasını ister. Kuşya şoke olur. Shivam da Riya’yı Anupam’ın rahatsızlandığını evine götüreceğini söyler. Preeti bu durumu yanlış anlar. Riya’nın kıskançlık yaptığını söyler. Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Nandu eve sarhoş gelerek nişan için tebrik eder. Raghav zamanında ailesini kendisine yardımcı olduğunu şimdi Nandu’yu ise ne hale soktuklarını düşünüp üzülür. Shanti, Nandu’nun nişan meselesini nasıl bildiğini düşünür. Kuşya, Preeti’nin yaptıklarını Shanti’ye anlatmayı düşünür ve Preeti için dua eder.

Nişan hazırlıkları başlar. Lucky ve Ramesh yoldadır. Lucky oldukça heyecanlıdır. Ailenin onu tanımasından şüphe duyar. Ramesh ise saki olmasını Preeti’nin bu zamana kadar hiç fark etmediğini söyler.. Düşman Başına Dizisinde Hangi Oyuncular Aşk Yaşadı!

Evdekiler Lucky’i görünce şoke olurlar. Onun Nandu’ya ne kadar benzediğini konuşurlar. Nandu, hepsinin baktığını görünce gerilir. Ramesh ona sakin olması için işaret verir. Lucky şaşkın havayı dağıtmak için esprili giriş yapar. Sarla hemen Lucky’i aileyle tanıştırmaya başlar. Sarla evin içinde neden gözlük taktığını sorar. Raghav gözlerini kontrol ettirmesini ister.

Düşman Başına 181. Bölüm Özeti Devam Ediyor – 25 Aralık Pazar Düşman Başına Dizisinde Neler Olacak?

Kuşya ise Nadu’ya ne kadar benzediğini söyler. Sarla ne yapalım yani nişanı iptal mi edelim der. Kuşya, Sarla’dan Shanti’yi ikna edip getirmelerini ister. Raghav’da annesini ikna etmeye çalışır. Shanti ikna olup içeriye girer. O da Lucky’i görünce aynı şaşkınlığı yaşar. Pari Preeti’yi getirir. İkili birbirine gülümser. Düşman Başına Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Bu arada kapıya kurye gelir. Nimmi paketi alınca şoke olur. Gelen Nandu’nun kanlı gömleğidir. Nandu’nun intihar ettiğini söyler. Evdekiler çok üzülür. Shanti bu nişanı iptal edip Lucky’i göndereceğini söyler. Preeti buna karşı gelir ve Lucky ile nişanlanmak istediğini söyler. Shanti böyle bir mutsuzluk içerisinde nasıl yuva kurmak istediğini sorar. Nimmi araya girerek Nandu’nun öldüğünü Preeti’nin hayatına devam etmesini ister. Sarla, Nimmi’nin neden böyle geri yaptığını düşünür. Shanti ise bu günaha ortak olmayacağını söyler.

Raghav, Preeti’nin geçmişini açar. Sarla ondan durmasını ister. Sarla dans etmeye başlar. Nandu kendisinin ölüm haberine üzülmemelerine, Preeti’nin geçmişi saklamaya çalıştıklarını şimdi hepsini pişman edeceğini söyler. Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Bu arada Nimmi, Nandu ve Lucky gerçeğini öğrenmiştir. O da bu süreçte Nandu’nun yanında olup oyununa destek verecektir. Preeti ve Lucky Nişanlanır. Lucky’nin tek şartı 3 gün içinde evlenmektir. Shanti, Preeti’nin yüzünü bile görmek istemediğinden kabul eder. Lucky, Preeti’den kendisine söz vermesini ister. Herhangi bir sorunla karşılaştığında elini çekip kaçmayacaktır. Evlenerek hata yaptığını düşünmemelidir. Preeti ona söz verir. Lucky, evlendikten sonra kocadan hoşlanmayan kızların kaçmayı sevdiğini söyler. Hepsi şoke olur. Böylece Nandu’dan ışık hızında boşanan Preeti nefes almadan yeniden evleniyordur.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir