Düşman Başına 180. Bölüm Özeti – 24 Aralık Cumartesi

Düşman Başına 180

Nandu ve Preeti Boşandı!

Düşman Başına 180. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 180. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 180. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 180.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 180.bölümde neler olacak? Düşman Başına 180. bölüm özetinde Raghav görevden döner. Preeti’nin yeni aşk macerasını öğrenir. Düşman Başına 180.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 180.bölüm özetinde ortalık karışıyor. Preeti’nin Lucky’e olan aşk itirafından sonra Shrivastavlar yeni bir yıkım yaşıyor. Kuşya kızını dövüp azarlıyor. Preeti ise eline davul alarak kapıya çıkıyor. Tüm mahalleliye komşularına yeniden aşık olduğunu Lucky adında biriyle evleneceğini söyler.

Preeti kendisiyle birlikte Nimmi’yi de yakar. Nimmi’nin de Nandu’yla aşk yaşadığını ilan eder. Evdekiler Preeti’nin bu hareketine şoke olur. Nimmi ondan susmasını isterken Nandu’da olay yerine gelir. Ona ne saçmaladığını sorar. Suskunluğundan yararlanmamasını ve iftira atmamasını ister. Shanti’de Preeti’yi sürükleyerek eve götürür. Nandu hala Preeti’yi çok sevdiğini söyler.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına Oyuncu Kadrosu

Sarla ise bu olanlardan sonra mutludur. Çünkü eve leke sürüldüğünü düşünür. Shanti bir an önce Nandu’da Preeti’yi de alıp gitmelerini ister. Preeti ise gitmeyeceğini Lucky’i ile evleneceği konusunda kesin konuşur. Shanti ve Kuşya’nın elinden bir şey gelmez ve ikili ağlar. Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Preeti hemen Lucky’i arayıp kendisiyle evlenmesini ister. Sarla yerlere yağ döker. Shivam eve gelir ve ve çok sessiz bulur. Radyoda Preeti ve Lucky aşkını duyar. Bu Lucky’nin kim olduğunu sorar. Preeti evleneceği kişi olduğunu söyler. Shivam Preeti’yi dövecekken kayıp düşer. Evdekiler yere bilerek yağ sürdüğü için Preeti’ye kızmaya başlar. Sarla ve Pari, Preeti ile konuşacaklarını söyleyip ayrılırlar. Düşman Başına Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Sarla Preeti’nin yanına gidip onu daha çok gazlar. Boşanma belgelerini uzatır. Ayrıca ailesine kabul ettirmek için daha çok Lucky’nin adını geçirmesini ister. Düşman Başına Dizisinde Hangi Oyuncular Aşk Yaşadı!

Düşman Başına 180. Bölüm Özeti Devam Ediyor – 24 Aralık Cumartesi Düşman Başına Dizisinde Neler Olacak?

Shivam ve Riya’da Preeti’nin bu haline üzülmüştür. Neden böyle davrandığını sorgularken son zamanlarda Pari ile çok vakit geçirdiğini onu manipüle ettiğini düşünürler. Riya ve Shivam bu olanlara Nandu’nun nasıl katlandığını konuşur. Kapıda Sarla, Kuşya’ya Preeti’den ise Nandu’ya daha çok üzüldüklerini ima eder.Düşman Başına Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Nimmi ailesinin yanına gidip yanlış bir şey yapmadığını Preeti’nin yalan söylediğini anlatır. Kimse Nimmi’ye bir şey demez. Aile geceyi uykusuz geçirirken Preeti ve Pari uykuya dalar. Sabah Shivam, Preeti’nin balkonunda pankart görür. Preeti’nin Lucky’i sevdiği yazılıdır. Shiva onu kaldırmasını daha fazla rezil etmemesini ister. Shivam pankartı yakarken Preeti söndürür. Shanti Preeti’nin gözünü korkutmaya çalışırken Preeti baskın davranır. Eline gaz yağı alarak üstüne döker ve ardından kibriti tutuşturur. Nandu’nun boşanma belgelerini imzalamasını ister. Kaushalya, Shanti’den Preeti’yi kabul etmesini ister. Shantii ise evinde daha fazla oyunculuk sergilenmesini istemez. Kuşya kızını destekleyeceğini söylerken Nandu şoke olur. Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Kuşya her zamanki gibi kendisini odaya kilitler. Aradan iki gün geçer. Raghav görevden döner. Evdekilere neden bu kadar sessiz olduklarını sorar. Kuşya’nın kendisini odaya kilitlediğini öğrenip kapıya koşar. İçerden ses gelmeyince Shivam’dan kapıyı kırmasını ister. Kara Sevdam Oyuncusu Radhika Madan Hakkında Şok Edici 12 Gerçek

Evdekiler Kuşya’y yerde yatar ateşi çıkmış halde bulur. Kuşya doktor istemez. Sadece Raghav’dan söylediklerini kabul etmesini ister. Kuşya, Nandu ve Preeti’nin boşanmasını ister. Kızının Nandu’yu sevmediğini başkasını istediğini söyler. Raghav sorgusuz sualsiz dünden razıymış gibi kabul eder. Nandu ise şoke olmuştur. Preeti mutluyken Nandu ise kimsenin onu desteklememesine bozulur. Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora Hakkında Şok Edici 8 Gerçek

Nandu evden çıkarken ev halkının boynu büküktür. Preeti onu durdurarak boşanma belgelerini imzalamasını ister. Nandu imzalar. Raghav kızının bu kadar hazırlıklı olmasına şaşırır. Kızına öfkelenir. Sarla şimdi bu durumu bir kenara bırakıp Lucky ile tanışmaları gerektiğini söyler. Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir