Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Düşman Başına Shanti

Düşman Başına dizisinin Shanti’si Krutika Desai’nin yürek burkan anısı hepimizin gözlerini dolduracak. Düşman Başına dizisinde canlandırdığı karakterle hepimizi güldüren Shanti Shrivastav bu sefer bizleri hüzne boğuyor.

Krutika Desai, kocası Imtiaz Khan’ın ölmeden önce ona söylediklerini anlatıyor: “Şimdi gidiyorum”

Oyuncu Krutika Desai, kocası Imtiaz Khan’ın ölümünün kendisi ve kızı üzerinde bıraktığı etki hakkında konuştu. Acılarıyla tek başlarına mücadele etmek zorunda olduklarını da sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

Krutika Desai pandemi kapanmasından kısa bir süre önce kocası Bollywood aktör-yönetmeni Imtiaz Khan’ı kaybeder.

Karantina nedeniyle kendisinin ve kızı Ayesha Khan’ın kimse gelip onları ziyaret edemeyeceği için kayıplarını tek başlarına kabul etmek zorunda kaldıklarını anlatır.

Düşman Başına dizisinin kurnaz Shanti’si bu sefer karşımıza duygusal olarak çıkıyor. Kocasını kaybettiğinde dünyasının başına yıkıldığından bahsediyor. Yaşadıkları bu kayıp esnasında karantina sürecinin artıları ve eksileri olduğundan bahseder. İyi yanı kızı Ayesha ile evde o huzuru yaşayıp ve sessizce iyileşmenin güzelliğini anlatır. Ne de olsa bu trajediyle başa çıkmak için insanın zamana ihtiyacı oluyor. Kötü yanı ise kimsenin gelip destek olamamasıydı der.

Oyuncu eşini kaybettiği dakikalara ait şu sözleri söylüyor.

“Zordu ama vedalaşma şekli yüreklendiriciydi. ‘Chalo Kruttika, ben şimdi gidiyorum’ dedi ve gözlerini kapattı. O son anlarda gözlerinden çok şey aktardı, sevgisini ve gücünü bana bahşetti. Bu bana, ona çok yakın olan kızım için devam etme ve güçlenme cesaretini verdi.”

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir