Kızılcık Şerbeti 9.Bölüm Özeti Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 23 Aralık Cuma Günü Yaşanacaklar

kızılcık şerbeti 9

Kızılcık Şerbeti 9.bölümde neler olacak? Kızılcık Şerbeti 9.bölümüyle 23 Aralık Cuma günü yayınlanacak! Kızılcık Şerbetinde bu hafta yaşanacak gelişmeler…

Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 9.bölümde Fatih Doğa’nın evi terk etmesine engel oluyor. Kızılcık Şerbeti 9.bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeyi planlıyor. Kızılcık Şerbeti 9.bölüm yine dopdolu.

Kızılcık Şerbeti heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Kızılcık Şerbeti son bölümde Fatih ve Kıvılcım arasında yaşanan soğuk savaş damga vurmuştu.

Doğa’nın gizlice okula dönmesi Fatih ile aralarını açmış yine Doğa’nın problemleri halının altına süpürmesiyle üstü örtülmüştü.

Doğa her ne kadar sağ duyulu yaklaşsa da her gün Fatih’in yeni bir yüzüyle karşılaşmaktadır. Doğa çareyi evine dönmekte bulur. Fatih ise Doğa’yı yeniden ikna eder ve bu ilişkiden vazgeçmemesini ister.

Doğa bu bölüm Fatih’e doğum günü sürprizi yapma arayışlarına girecek. Ona bu konuda Alev yardımcı olacaktır.

Abdullah efendi cephesinde ise yine gerginlik ve öfke hakimdir. Fatih’in ondan gizli otel alması ortalığı karıştırır. Doğa ise babasıyla Fatih’in ortak otel mevzusu canını sıkar. Bu durumu öğrenen Kıvılcım da bu yeni gelişmelerden hoşnutsuzdur.

Nursema ve Umut cephesini merak edenler içinde söyleyelim ki Umut’un bir sürprizi daha olacaktır. Nursema’yı çok mutlu eden bu haber onun hat çalışmalarıyla bir sergiye katılabilecek olmasıdır.

Doğa ve Fatih arasında arkadaş krizi yaşanacak. Kıvılcım’ı ise bir tehlike beklemektedir.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün yanı sıra; Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir