Emanet 486 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Aralık Cuma

Emanet 486

Yaman ve Nana Sevgili Olacak!

Emanet 486.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 486 fragmanı geldi. Emanet 486.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 486.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 486. bölüm 23 Aralık Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

emanet 444
emanet

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Nana arasındaki romantik büyü her geçen gün artıyor. İkili tüm kötülüklerden uzak İstanbul’un tadını çıkardı. Çiftimizin bu güzel birlikteliği gelecekte yaşanacak aşkın ne denli muhteşem olacağının fragmanı gibiydi. Peki gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor? 

Nana ve Yaman aşka yürüyor! Beklediğimiz itiraf sonunda geldi. Yaman ve Nana birlikte geçirdikleri güzel anlardan sonra akıllarında tek bir şey kaldı. Bu muhteşem günün hiç bitmemesi. İkilinin bu benzete düşüncesi sonunda itirafa dönüşecek.

Çünkü ne Yaman ne de Nana birbirlerinden ayrılmak istemiyor. Nana için Yamam’a böylesine alışmışken ondan kopmak yeni bir bilinmezliğe gitmek istenecek son şey. Yaman içinde benzer bir durum söz konusu. Seher’i kaybettikten sonra yalnızlığına ortak olacak bir kadın karşısına çıktı. Onu kaybetmeyi ve tekrar yalnızlığı ile baş başa kalmayı hiç ama hiç istemiyor. 

Emanet 486.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Aralık Cuma Emanet’te Yaşanacaklar!

Sevgili mi olacaklar! Çiftimizin hislerini açıkça söylemeleri onları bir ileri aşmaya taşıyacak. Bunun ne olduğu tahmin edeceğiniz üzere belli. Yaman ve Nana’nın sevgili olması. 

Birbirini kaybetmekten bu kadar korkan aşıklar bu bağı sonsuza dek korumak isteyecek. İkilinin sevgililiğe adım atması demek romantizmin doruğa ulaşması anlamına geliyor. Yani gelecek bölümlerde romantik yakınlaşmalar bizleri bir hayli büyüleyecek. 

Son olarak ikilinin Süleymaniye gezisine de değinmeden geçemeyeceği. Nana camiden ve atmosferden çok etkilendi. Nana’nın din değiştirmesini de ilerleyen bölümlerde izleyebiliriz. 

Emanet 484.Bölüm – Emanet Son Bölüm İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir