Düşman Başına 176. Bölüm Özeti – 20 Aralık Salı – Preeti’nin Maskesi

düşman başına176

Nimmi, Riya ile Kılık Değişen Shivam’ı Sarılırken Gördü!

Düşman Başına 176. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 176. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Aralık Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 176. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 176.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 176.bölümde neler olacak? Düşman Başına 176. bölüm özetinde Preeti iyilik meleği maskesini takıyor. Riya’nın ise zamanı daralıyor. Düşman Başına 176.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 176.bölümde Riya, Nirmala’yı evden uzaklaştırmak için giriştiği planlarına Nimmi’yi de dahil etmiştir. Riya, Nimmi’nin Nirmala’yla konuşup Ashok konusunda kızdırmasını ister.

Nimmi’nin Kafası Karıştı! Shivam yine kılık değiştirip Riya’nın yanına gelir. Shivam, Chamandal kılığında Riya’ya sarılır. Nimmi uzaktan ikiliyi görür ve Riya’nın yaşlı adamla neden böyle samimi olduğunu düşünür. Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Nimmi, Nirmala’nın yanına gidip evdekilerin onu evden atma planlarından bahseder. Ashok’un ise ses çıkarmadığını Ashok’un gözünde ne kadar değersiz olduğunu anlatır. Nirmala’nın canı sıkılır. O anda Chamandal devreye girer ve Nirmala onunla buluşmayı kabul eder. Bir Garip Aşk Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Riya’ya Sinirlenmek için Yeni Bir Bahane! Riya’nın organizasyon işi aldığı Payal adındaki kadın Shanti Sadan’a gelip Riya’nın parasını Shanti’ye verir. Kadın evdekileri de Riya’nın elemanları zanneder. Shanti sıcak parayı görünce ses çıkarmaz. Kadın Preeti’nin yere düşen sebzeleri geri aldığını görünce canı sıkılır ve evi gezmeye başlar. Kuşya’nın canı bu duruma sıkılır. Shanti ise kadının para verdiğini bu yüzden sabretmesini ister. Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora Hakkında Şok Edici 8 Gerçek

Payal evdeki kadınları sıkı çalıştırmaya başlar. Kuşya sinirinden ağlar. Preeti sürekli bulaşık yıkıyordur. Sarla ve Pari de bir yandan Kuşya’yı diğer yanda Preeti’yi dolduruşa getirmeye başlar. Sarla bu kadar iş varken Riya’nın tüm işi Kuşya’ya yıktığını ima eder. Pari de Preeti’ye bu evde hiç değeri olmadığını Riya’nın onu kullandığını vurgular. Kuşya ve Preeti içten içe iyice Riya’ya bilenir. Kara Sevdam Oyuncusu Radhika Madan Hakkında Şok Edici 12 Gerçek

Sahte Kolye! Nirmala’da Chamandal ile buluşmaya gelir. Riya ona sahte elmas kolye taktırır. Shivam’dan Nirmala’yı evine bırakmasını ister. Böylece Nirmala ve Chamandal’ın arası samimileşir. Riya gizlice Nirmala’ın cüzdanını alır. Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Preeti Varis Meselesini Öğrenir! Preeti ise rahatsızlanır. Halası onunla ilgilenir. Bir yandan da Shanti’nin evdeki kadınları varis yapma fikrinden bahseder. Adaylar arasında Preeti’nin adının dahi geçmediğini söyler. Bu evde ne kadar değersiz olduğunu Nandu’nun karısı olduğundan beri hizmetçi gibi davranıldığını söyler. Düşman Başına Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Düşman Başına 176. Bölüm Özeti Devam Ediyor. Düşman Başına 20 Aralık Salı Özeti

Pari tam sırası diyerek Preeti’yi merdivenlerden iter ve başının döndüğünü söyler. Herkes Preeti’nin başına toplanır. Riya ve Shivam’da içeriye girer. Kuşya tüm işi yıkıp gittiği için Riya’ya kızar. Shivam Riya’nın aile için uğraşırken bir yanda da azar işitmesine dayanamaz. Preeti’nin bayıldığını gören Nandu ise Riya’ya erkeklik taslar. Shivam ondan diline sahip çıkmasını ister. Kuşya ise oğlunun kız kardeşi yerine Riya’yı savunmasına dayanamaz. Shanti kavgayı bırakıp doktor çağırmalarını ister. Düşman Başına Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Preeti ise melek gibi görünüp Riya’nın bir suçu olmadığını ona böyle davranıldığı için özür diler. Aynı şekilde Nandu’ya da tatlı davranır. Sarla, Preeti’nin ne kadar sinsi olduğunu anlar. Düşman Başına Dizisinde Hangi Oyuncular Aşk Yaşadı!

Bu kavgalardan sonra Shanti, Riya’dan Nirmala”yı bir gün içinde göndermesini ister. Aksi taktirde görevi sona erecektir. Sarla ise onların kendisine karşı oyun planladıklarını düşünür. Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Düşman Başına
Düşman Başına

Düşman Başına Dizisi Konusu

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya…

Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar.

Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın