Düşman Başına 177. Bölüm Özeti – 21 Aralık Çarşamba – Shanti ve Nimmi Hizmetçi Kılığında!

Düşman Başına 177

Herkes Nirmala İçin Kılık Değiştirdi!

Düşman Başına 177. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 177. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 177. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 177.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 177.bölümde neler olacak? Düşman Başına 177. bölüm özetinde Chamandal kılığındaki Shivam sonunda Nirmala’yı ikna etmiş gibi gözüküyordur. Riya bu işi halletmeye bu kadar yakınken Sarla ve Pari her şeyi mahvedecek midir? Düşman Başına 177.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 177.bölümde Riya planından Shanti ve Kuşya’ya da bahseder. Kuşya bu planı beğenmediğini Nirmala’nın zeki olduğunu söyler. Riya ise Nirmala’yı inandırdığını anlatır. Riya bu plandan başka kimseye söz etmemelerini ister. Kuşya Preeti olmazsa bende yokum der. Riya ise Preeti’nin Sarla ve Pari’ye yakın olduğunu plaın bir şekidle açığa çıkacağı endişesi taşını belirtir. Kuşya ise bunu duymaz. Shanti mecbur kalıp ipleri eline alır ve Preeti’ye bir şey bahsedilmemesini ister. Preeti ise kendi hakkında ne konuşulduğunu merak ederek gelir. Shanti hasta olduğunu söyleyerek geri gönderir. Preeti annesinin ağzından laf almaya çalışır ama yapamaz. Hemen Sarla ve Pari’yi arayarak bilgilendirir. Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Shivam, Nirmala’nın Evinde! Chamandal ise Nirmala’nın evine gider. Herkes bu adamı görünce şaşırır. Chamandal Nirmala’nın arkadaşı olduğunu söyler. Ona cüzdanını getirdiğini söyler. Ashok Nirmala’yı suçlamaya başlarken Chamandal ise Nirmala’ya destek çıkar. Bu insanların yanında kalmamasını onların Nirmala’yı hak etmediğini söyler. Shivam, Nirmala’ya sindor gösterir ve Nirmala şoke olur.

Shivam ise Ashok’un üzerine yürüyerek kendisinin Shivam olduğunu söylemeye çalışır. Ortalığı biraz kıvılcımlandırır. Nirmala kocasına saldırdığı için Chamandal’ı göndermeye çalışır ve onunla evlenmeyeceğini söyler. Shivam evinin adresini verir ve Nirmala’dan gelmesini ister. Evi arabası ve çok parası olduğunu söyler. Nirmala’dan önce Pari atlar. Onunla evlenebileceğini söyler.

Plan Başarısız mı Oldu? Shivam ve Riya gitmek zorunda kalır. Shivam planın başarısız olduğunu söylerken Riya ise gergidir. Evdekiler ise Nirmala’nın kartını almaya çalışır. Nirmala kartı kimseye vermez.

Riya ertesi gün planına kılık değiştirip Nandu’yu da dahil eder. Riya, Chamandal’ın evine planına dahil ettiği herkesi çağırır. Herkes kılık değiştirerek eve gelir. Shanti ve Nimmi hizmetçi kılığına bürünür ve gülerler. İkili Riya ve Shivam’ı tanımazlar. İki erkeğin birbirine neden böyle sarıldıklarını düşünürler.

Düşman Başına 177. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 21 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?

Nandu da Ashok’un evine gider. Karne için evde yaşayanların ismini alacağını söyler. Ashok, Nirmala hariç herkesin adını yazdırır. Nirmala’nın hizmetçi olduğunu söyler. Nirmala üzülse de kalbi kırılsa da Ashok’tan vazgeçmeyeceğini söyler. Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

 Riya, Nandu’yu arar ve avukat olarak gelmesini ister. Shivam ve Riya, Nirmala gelmezse tüm planların başarısız olacağından endişelenir. Shivam son durumu anlamak için Nirmala’yı arar. Onun nasıl olduğunu öğrenmek isterken Nirmala ağlıyordur. Shivam omzunun her daim onunla olacağını söyleyerek destek olduğunu belli eder. Nirmala ise kendisiyle evlenmesini ister. Shivam şoke olur. Riya hemen kabul etmesini onaylamasını ister.

Preeti ise Shanti’nin odasının nede kilitli olduğunu merak eder. Annesine seslenir ama evde kimse yoktur. Hemen Sarla’yı arar. Sarla’da Ashok’u evden çıkarken görür. Sarla ve Pari takip etmeye karar verir.

Nirmala Büyülendi! Shivam, Nirmala’yı karşılar. Evi kadınları yüzlerini şalla kapatır. Nirmala’ya çiçek atmaya başlarlar. Chamandal, Nirmala’ya mandapın hazır olduğunu gösterir. Nirmala heyecanlanır ve hazırlanmaya gider. O sırada Shanti ve Nimmi, Shivam ve Riya’nın nerede olduğunu konuşurlar. Shivam ve Riya zaten yanlarındadır sadece kılık değiştirmişlerdir. Riya onları kızdırır. Shanti onu dövmeye başladığında ise bıyığını çıkarır. Shanti gülmeye başlar. Kuşya ise oğlunun Nirmala ile evleneceğini düşünüp olay çıkarır. Nandu ise avukat kılığında gelip Sarla ve Pari’nin oraya doğru geldiğini haber verir. Bir Garip Aşk Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Düşman Başına
Düşman Başına

Düşman Başına Dizisi Konusu

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya…

Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar.

Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir