Düşman Başına 146. Bölüm Özeti – 9 Kasım Çarşamba – Riya Çocuk İstemiyor

Düşman Başına 146

Düşman Başına 146. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 146. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 146. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 146. Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 146.bölümde neler olacak? Düşman Başına 146.bölüm özetinde Düşman Başına 146.bölüm özeti devam ediyor. Sarla, Nirmala’ya Ashok’u evlendirdiği için hediye istediğini açıklar. Nirmala daha önce verdiğini söylese de Sarla ilk taksit verdiğini dile getirir. Sarla Nirmala’dan sağlık raporunu ister. Nirmala’nın bir aylık ömrü kalmıştır. Sarla bir ayın tadını çıkarmasını ister.

Kuşya eve ağlayarak gelir. Shanti ne olduğunu sorar. Kuşya arkadaşlarının torunu olmadığı için dalga geçtiğini söyler. Kuşya bir yıl içinde torunu olmazsa Raghav’ı görmeyeceğini söylemiştir. Shanti bu yemin karşısında şaşkına döner.

Shivam eve gelir ve Kaushalya ile Shanti’ye neler olduğunu sorar. Shanti ondan Kaushalya’ya torun vereceğine bir yıl içinde Kaushalya’yı babaanne yapacağına dair söz vermesini ister.

Shivam Riya’ya giderek ona bebek ayakkabıları hediye eder. Ona yeni hedefinin baba olmak olduğunu söyler. Riya ise hazır olmadığını kardeşlerinin bile sorumluluğunun onda olduğunu ilişkilerinin yeni başladığını söyler. Shivam Shanti’ye söz verdiğini açıklar. Riya bunun iki kişinin ortak kararı olması gerektiğini söyler. Shanti ise bebek ismi bile düşünmeye başlar.

Preeti ve Lucky telefonda konuşur. Shanti ona kiminle konuştuğunu sorar. Preeti cevap vermez ve Shanti bir kızın gülerek telefonda konuşmasını sakıncalı bulur. Shanti Preeti’nin yalan söylediğini gizlediği bir şeyler olduğunu düşünür. Shanti Preeti’nin telefonunu alarak aynı numarayı tekrar arar. Nandu Shanti’nin sesini duyunca şok olur ve reklam tabelasında doğum hastanesi yazısını görür ve hemen hastaneyi aradığını söyler.

Düşman Başına 146. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nirmala ve Ashok sinemaya gidecektir. Ashok istemeye istemeye Riya’nın fikirlerini uygulamaya devam eder. Sarla bunu duyunca sinirlenir.

Shanti ise evde Preeti’nin hamile olduğunu söyler. Shanti, Preeti’nin doğum hastanesini aradığını ve gülümseyerek konuştuğunu söyler. Kaushalya, Preeti’nin neden saklandığını sorar ve Nimmi’den şeker dağıtmasını ister. Preeti, Nimmi’yi durdurur ve hamile olmadığımı söyler.

Ashok ise Sarla’dan durmasını Nirmala’yla kendisinin ilişkisine karışmamasını ister. Ne de olsa kendisi zorla evlendirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir