Can Yoldaşım 309.Bölüm Özeti – 4 Haziran Cumartesi

Can Yoldaşım 309

Sandiya ve Suraj’ın Sonu Mu GELİYOR? Arpita’nın OYUNU!

Can Yoldaşım 309.bölüm özetinde Mısri insan tacirlerinin eline düşmüş Sandiya ve tüm aile seferber olmuştu. Sandiya Mısri’nin izini bulurken acımasız insan tacirlerinin sonu ise yaklaşmıştı.  Peki 309. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 309.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya azılı suçluları bitirdi! Baskın ile birlikte Sandiya ve suçlular çatışmaya girer. Tüm olayın aslı ise bu noktada ortaya çıkar. Sandiya ve ekibi kamyonu durdurmuş ve kızları kurtarmıştır. Uyuşturulmuş olan kızları hastaneye gönderen Sandiya bu suç çetesinin liderine ulaşmak istemiştir.

Slipy adında kızları kandıran kadını sorgulayan Sandiya sevkiyat işini devam ettirerek çetenin asıl liderine ulaşmayı başarmıştır. Muhteşem bir planla bu soysuz çetesini dize getirmiştir. Sandiya tüm suçluları bağlar ve kızları getirerek bu alçaklarla yüzleştirir. Kızlar alçakları taş yağmuruna tutar. Sandiya’ya kendilerini kurtardığı için minnettar kalır. Konakta ise Mısri’nin dönüşü mutluluk yaratır. Mena kızına sarılır. Yaptığı hatayla açtığı bu büyük bela nihayet son bulmuştur.

Sandiya övgüleri aldı! Konakta da Sandiya’nın yaptıkları büyük bir övgüyle karşılanır. Santoş masum kızları kurtardığı için övgüleri alır. Aynı şekilde Mena ve Vikram’da mutluluklarını geri getirdiği için Sandiya’ya minnettardır. Aile ile mutluluk yaşarken Sandiya’nın aklında ise oğlu Vansh vardır. Sandiya başkalarının sorunlarını çözsede kendi sorunları hala çözülememiştir.

Can Yoldaşım 309.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ertesi gün konakta raki bayramı vardır. Erkek kardeşler kız kardeşlerine raki ipi takıp hediyeler verirler. Ved’in hediyesi yağmurda ıslanır. Sandiya ve Suraj gizlice bu hediyeyi onarmaya çalışırlar. İkili bu sorunun üstesinden gelse de asıl sorun Vansh’ın yokluğudur. Hem Sandiya hem de Suraj diğer oğullarının eksikliğin hisseder.

Vansh’ın eksikliği! Vansh kardeşi Kanak’a sürpriz yapacağını söyler. Bu sürpriz laptop ile Vansh’ın görüntülü aranması olur. Vansh minik kardeşi ile konuşarak onun raki bayramını kutlar. Aile Vansh’ı gördüğü için mutludur. Ancak kameranın açısına Sandiya ve Suraj girdiğinde Vansh tepki gösterir. Onları görmek istemez. Bu hareket Sandiya’yı çok üzer.

Sandiya ve Suraj daha sonrasında tapınağa giderler. Burada iki tuhaf olay yaşanır. İlki Suraj ve Sandiya’nın fotoğrafı rüzgar da uçar. Havuza düşer. Suraj fotoğrafı alamadan suya batar. Bu durum ikili adına kötü bir işareti çağrıştırır. İkinci olay ise Santoş’un tapınaktaki idolü görmek istemesiyle yaşanır. Suraj bunun için Santoş’a yer ayırtır. Ancak Snadiya karakola gittiğinde büyük bir sorunla karşılaşır. Herkesin görmek istediği kutsal idol kayıptır. Üstelik Arpita bu gerçeği yine Sandiya’dan saklamıştır. Son görevde Sandiya’ın kahraman ilan edilmesi Arpita’nın kıskançlık duygularını yine hareketlendirmiştir.

Can Yoldaşım 309.Bölüm Özeti – 4 Haziran Cumartesi Günü Neler Olacak?

Kayıp idol davası! Sandiya hemen olaya el atar. Kamera kayıtları, son durumun ne olduğu kendi gördükleri. Memur ona her şeyin normal olduğunu ancak yarım saatlik bir kaydın silindiğini açıklar. İdolün sahtesi ile değiştirildiğini söyler. Sandiya hemen gerçeği bulmak için harekete geçer. Değerli taşlar ve altınla bezeli bu idol oldukça pahalı bir tarihi eserdir.

Tabi bu haber kısa sürede tüm halka yayılır. Halk idolün çalınmasına kızgındır. Puja yapılmayacaktır. Sandiya bu sorunu kısa sürede çözeceğini medya üzerinden açıklar. Ancak üzerinde büyük bir baskı da hisseder.

Arpita’nın Oyunu! Ancak işler bu denli karmaşıkken bir telefonla tüm olayın çözüldüğü haberi gelir. Olayı çözen kişi Arpita’dır. Tapınaktaki görevliyi tutuklamış ve onu suçlamıştır. Herkes Arpita’ya övgüler dizer. Sandiya tapınak çalışanını alıp evine götürür.

Ancak bu olay Sandiya’nın kafasını karıştırır. Öncelikle hırsızlıkla suçlanan kişi basit ve sade bir yaşam süren adamdır. Bunca işi sahtekarlığı tek başına yapması oldukça zordur. Üstelik kamera kayıtlarının silinmesi tek kişinin işi olamayacak kadar büyüktür.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın