Can Yoldaşım 283.Bölüm Özeti – 9 Mayıs Pazartesi

can yoldaşım 283

Sandiya’nın Polislik KARİYERİ BİTİYOR! Her Şeyi İtiraf ETTİ!

Can Yoldaşım 283. bölüm özetinde Arzo’nun masumiyetinin ortaya çıkması Sandiya’yı derinden sarsar. Sandiya suçsuz bir kızı vurduğu için büyük bir vicdan azabı çeker. O suçunu itiraf etmek istese de Hindistan polisi itibarı için bunu yapmak istemez. Peki 283. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 283.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın durumu kötü! Arzo yaptıkları Sandiya’yı iş hayatında da etkiler. Sandiya bir suçlunun peşine düşer. Onu inşaatın tepesinde sıkıştırır. Silahını adama doğrultarak teslim olmasını ister. Ancak tam o anda Sandiya’nın elleri titremeye başlar. Karşısında suçluyu değil Arzo görür. Arzo ona hesap sormak için karşısında dikilmiştir.

Sandiya’nın bu durumu suçluya kaçması için fırsat tanır. Sandiya dizlerinin üzerine çöker ve ağlamaya başlar. Arzo’nun hayali ise ona neden ateş edemediğini sorar. Beni vurduğu gibi onu da vurmalıydın der. Bu arada desteğe gelen memurlar Sandiya’nın bu durumuna tanık olur.

Aile endişeli! Sandiya’nın bu durumu konakta da devam eder. Suraj ve Snatoş onun için endişelenir. Sandiya’nın durumu ise gerçekten çok kötüdür. Yaşadığı travma onu uykularında da rahat bırakmaz. Suçunu aile itiraf ettiğinde Santoş’un lanetini aldığını rüyasında görür. Arzo onun yüzünden ölüm mücadelesi veriyordur. Üstelik Suraj onu çok defa Arzo’nun masum olduğu konusunda uyarmıştır.

Can Yoldaşım 283.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu kabustan sonra Sandiya hava almak için dışarı çıkar. Tam bu anda bir adam bıçakla arkadan yanaşır ve Sandiya’yı kaçırır. Ertesi sabah olduğunda Suraj Sandiya’nın yokluğunu fark eder. Onu her yerde aramaya koyulur.

Sandiya kayıp! Suraj aramalarına devam ederken Sandiya ise bir takside görülür. Adeta bir ruh gibi olan Sandiya taksiciye para ödemez. Taksici arabayı bir karakolun önüne çeker. Memur Sandiya’yı tanır ve ona övgüler dizer. O bir halk kahramanıdır. Sandiya ise bir ruh gibi davranmaya devam eder. Müfettiş onun gizli görevde olduğunu düşünür ve Sandiya’ya müdahale etmez.

Aynı şekilde Sandiya bir hırsızlık vakasına da maruz kalır. Ancak hırsız onun Sandiya Rathi olduğunu görünce korkar ve kaçar. Tüm bu durum Suraj dışında polis amirinin de dikkatini çeker. İki tarafta Sandiya için endişelenir. O iyi ve dürüst bir polistir. Bu yaşanan olay onun kariyerini bitirecek noktaya getirmiştir. İşlerin medyaya yansımasıysa olayları giderek daha da büyütmeye başlar.

Can Yoldaşım 283.Bölüm Özeti – 9 Mayıs Pazartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya’nın aklı gitmiş! Suraj ise her yerde Sandiya’yı aramaya devam eder. Bir köy yerinde yaşlı bir adamla karşılaşır. O adam ondan fakirlere iyilik yapmasını ister. Suraj yemek alarak fakirlere dağıtmaya başlar.

Bu esnada yüzü kapalı bir kadında yemek alır. Suraj bu kadının Sandiya olduğunu fark eder. Ancak Sandiya onu fark etmez. Sandiya aklını yitirmiş gibidir. Suraj onun yüzünü yıkar ve kendine getirmeye çalışır. Eskisi gibi kötülüklerle mücadele etmesini ve düzelmesini söyler. Ancak Sandiya yaşayan bir ölü gibidir.

Sandiya’nın İtirafı! Suraj’ın bu desteği az da olsa Sandiya’nın kendine gelmesini sağlar. Sandiya Suraj’a sarılarak ağlamaya başlar. Bu gözyaşları Sandiya’nın kararını verdiğinin kanıtıdır. Sandiya eve geldiğinde Suraj ona üniformasını giydirir. Silahını verir. Sandiya’nın eli titremeye devam eder.

Medya ve halk ise Sandiya’ya neler olduğunu merak ederler. Sandiya basın açıklaması yapmak için kürsüye çıkar. Tüm kameralar ona doğru yöneltilmiştir. Sandiya amirlerinden özür dileyerek büyük bir itirafta bulunacağını açıklar. Herkes bu sözlere şaşırır. Sandiya Arzo’nun masum olduğunu, onu vurarak yanlış yaptığını söyler. Tüm medya ve halka Arzo sebepsiz yere isyancı ilan ettiği anlatır. Sandiya’nın bu itirafıyla büyük bir şok dalgası ve sessizlik oluşur.

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın