Can Yoldaşım 282.Bölüm Özeti – 8 Mayıs Pazar

Can Yoldaşım 282

Sandiya DELİRDİ! Arzo Masum OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Can Yoldaşım 282. bölüm özetinde isyancıların saldırısı Sandiya tarafından engellenmişti. Bu olaylar esnasında orada bulunan Arzo ise Sandiya tarafından isyancı sanılmış ve vurulmuştu. Santoş’un itirafı ise Sandiya’yı şoke etmişti!  Peki 282. bölümde bizleri neler bekliyor? Ca Yoldaşım 282.bölüm özeti devam ediyor.

Arzo masum mu? Sandiya elde ettiği delillerle Arzo’nun isyancı olduğuna emin olmuş ve onu vurmuştu. Ancak Santoş’un itirafı işin rengini değiştirir. Santoş, Arzo burada tutanın kendisi olduğunu ve onu o eve kendi yerleştirdiğini açıklar. Sandiya bu açıklama karşısında şoke olur. Tüm bunlar tesadüf eseri midir?

Resham’ın gelişi ise işleri daha da karmaşıklaştırır. Resham Rathi konağına gelerek hesap sorar. Bu esnada halk Sandiya’yı destekler. Resham, Sandiya’ya tokat atar. Ona kızımı sana emanet ettim, on koruyacağını söyledin der. Ama sen korumak yerine onu vurdun, onu öldürmeyi seçtin. Bu halk şimdilik seni desteklese de Arzo’nun masumiyeti ortaya çıktığında herkes seni lanetleyecek der! Sandiya gözyaşlarına boğulur.

Gerçekler ne? Sandiya ikinci şoku Resham ile yaşarken bir şok dalgası daha gelir. Bu şok durumu Ved’in yangında Arzo tarafından kurtulmasıdır. Ved bu gerçeği herkesle paylaşır. Yangının içinden beni Arzo çıkarı o masumdu der. Suraj’da oğlunu destekler. Arzo’nun terörist olmadığına inandığını açıklar. Sandiya tüm bu baskıdan sonra gerçeği açığa çıkarmak için söz verir.

Can Yoldaşım 282.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya terasa giderek incelemelerde bulunur. İncelemeler sonrası terasta bir drone bulur. Kamerayı karakola götüren Sandiya büyük bir gerçekle yüzleşir. Bu gerçek Arzo’nun masum olduğudur. Sandiya bayıldıktan sonra Arzo yaralı bir şekilde kalkmış ve vanayı açmıştır. Böylelikle herkesi kurtarmıştır. Sandiya gördüğü görüntüler karşısında şoke olur. Amir ve diğer memurlarda onun masumiyetini onaylar. Tek anlam veremedikleri karakoldan neden kaçtığıdır?

Arzo durumu kritik! Diğer tarafta Arzo’nun durumu ise kötüleşir. Doktor acil kan ihtiyacı olduğunu söyler. Terörist olduğu için Arzo kimse kan vermek istemez. Neyse ki Suraj’ın kanı uyuşur ve Arzo iyileşir. Sandiya ise herkesin Arzo terörist muamelesi yapmasından dolayı üzgündür. Onu vurarak masum bir kızı zor duruma düşürmüştür.

Sandiya yoğun bakımdaki Arzo’nun hayalini görür. Bu hayalde Arzo Sandiya’yı yanına çağırdığında ona oldukça sert sözler söyler. Bu zamana kadar ona birçok lakap takılmıştır. İri kadın denmiş alay edilmiştir. Şimdi Sandiya bana yeni bir ad taktı. Bu ad terörist der. Sandiya Arzo’nun bu hayalle bir kez daha yıkılır.

Can Yoldaşım 282.Bölüm Özeti – 8 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya’nın itirafı! Bu üzücü durumu diğer bir gören kişi Chotu olur. Chotu Arzo’nun verdiği parayı ona geri vermek ister. Piya yine araya girer. İkili kavga ederken Suraj gelir. Chotu, Piya ile yaptığı tüm planı anlatarak gerçeği itiraf eder ve Piya ile bağlarını keser. Ancak gerçeğin Santoş tarafından öğrenilmesi işleri Chotu için çok zor duruma sokar.

Chotu gibi büyük bir kırılma yaşayan Sandiya’da karakola gider. Tüm olayları baştan sona anlatır. Hata yapmış ve masum birini vurmuştur. Sandiya’nın bu itirafı onun adına soruşturma açılacağı anlamını taşır. Sandiya bu soruşturmayı kabul etse de Amri durumu örtbas etmeden yanadır. Sandiya kimseye bir şey anlatmayacaktır. Sandiya ise giderek saldırganlaşır. Onun bu halini gören ev halkı şoke olur.

Vicdanı peşinde! Amirin isteği üzerine gerçeği saklayan Sandiya çok kötü duygular içindedir. Arzo’nun hayali vicdan azabı gibi sürekli karşısına çıkar ve onu sorgular. Sandiya tüm bu olanlardan sonra Chotu’nun da Arzo kullandığını öğrenince iyice kendini kaybeder ve saldırganlaşır. Herkes onu böyle görünce şoke olur.

Sandiya’nın bu denli saldırganlaşması ve delirmesi şaşırtıcıdır. Chotu hatasını kabul etse de aile Sandiya’yı ilk defa böyle görür. Vicdanı Sandiya’yı rahat bırakmaz. Tüm bunların üstüne Sandiya cezalandırılmak yerine terfi alacağını duyunca işler giderek rayından çıkar! 

 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın