Emanet 373.Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Çarşamba

Emanet 373

Seher Yaman’dan KAÇIYOR!

  Emanet 373.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 373.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 4 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 373. bölüm fragmanı. Emanet 373.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında devam eden mutluluk yerini kaosa bıraktı. Zuhal’in akıl yıkamalarıyla beraber Seher paranoyaklaştı. Yaman’ı bir katil zanneden Seher onun kendi peşine düştüğüne artık emin. Bu yüzden Yaman’dan kaçmalı ve tehlikeden kurtulmalıdır. Bu amaçla doktor Aziz’e sığınan Seher işleri daha da karmaşıklaştırır. Peki gelecek bölümlerde bizi ne bekliyor!

Yaman çıldırdı! Seher’in yokluğunu kısa sürede fark eden Yaman onu aramak için harekete geçer. Kısa sürede Seher’in Aziz’in yanında olduğunu öğrenen Yaman öfkeden deliye döner. Aziz ne hakla Seher’i evine götürmüştür. Bütün bunlarda ne oluyordur! Aziz durumu Yaman’a açıklamak istese de Yaman’ın tek istediği Seher’dir.

Yaman’ın bu tavrı ise Seher’i korkutup kaçırır. Yaman bir şekilde Seher’i bulup ona gerçeği anlatmalıdır. Ancak bu durum hiç ama hiç kolay değil. Aziz’in bile Yaman konusunda kafası karışırken Seher’in durumu oldukça normaldir. Yaman geçmişte yaptığı büyük hataların şimdi acısını çekmektedir.

Aziz tehlikesi! Yaman her şeye rağmen Seher’i aramaya devam etse de Zuhal belası boş durmaz. Zuhal’in amacı bir şekilde Seher’i ortadan kaldırmaktır. Ancak işler sadece Zuhal ile bitmeyecek. Aziz ve Yaman’ın karanlık geçmişinin kesişmesi işleri daha farklı bir boyuta sokacak. Burada Seher’in tarafı oldukça önemli.

Ancak Seher yaşadığı hafıza kaybı, Yaman konusunda hatırladıkları yüzünden Aziz’in tarafında yer alacak. Bu Yaman’ı daha da kontrolden çıkartırken gelecek bölümlerde ikili için büyük bir kırılma noktası olacağının da kanıtı niteliğindedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın