Can Yoldaşım 281.Bölüm Özeti – 7 Mayıs Cumartesi

Can Yoldaşım 281

Arzo Baltayla SALDIRDI! Sandiya Arzo’yu VURDU!  

Can Yoldaşım 281. bölüm özetinde Sandiya, Arzo’yu tutuklamıştı. Arzo yaptığı tüm hareketlerle adeta isyancılar için çalışıyor gibi görünmüşü. Santoş, Arzo’nun yokluğunu fark edip meraklanmıştı. Diğer tarafta isyancılar ise saldırı için harekete geçmişti. Peki 281. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 281.bölüm özeti devam ediyor.

Saldırı günü! Tören için konuklar bir bir gelmeye başlar. Sandiya haydut Gül’ü bulamamış ve onun planını öğrenememiştir. Gül ise tüm konuklar geldiğinde salonu ateşe vermenin hayalini kurar. Sandiya ise bir ipucu bulabilmek için tüm güvenliği sıkılaştırır. Salona gelen herkese kimlik kontrolü yapar.

Bu esnada Arzo ise lavaboya gittiği esnada karakoldan kaçar. Ne olursa olsun amacından vazgeçmeyecektir. O bu aile aittir. Törene tanık olacaktır. Memurlar durumu fark edip Arzo peşine düşer.

Sandiya şoke oluyor! Arzo törene gitmek için harekete geçerken diğer tarafta Sandiya ise ödülü almak için sahneye çıkar. Amir Sandiya’nın örnek bir memur olduğunu açıklar. Onun yaptığı güzel şeyleri söyleyerek alkışlar. Sandiya bu durumdan dolayı onure olurken Gül sahneye çıkar. Telefonla Sandiya’yı arayarak ona tehditlerini savurmaya başlar. Sandiya şoke olur.

Can Yoldaşım 281.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Gül’ün sözleriyle beraber Sandiya’nın zihnindeki tüm parçalar bütünleşir. Sandiya şok olmuş şekilde dururken tören devam eder. Sandiya daha ne olduğunu anlayamadan heykelde bulunan ok ateş alır ve sahneye doğru fırlar. Sahne bir anda alev almaya başlar. Herkes panik içinde kaçışır. Bu esnada Arzo gelir. Sandiya, Arzo’yu burada görünce onun haydut olduğuna emin olur.

Saldırı başladı! Sandiya kaçmak için çabalasa da başarılı olamaz. Tüm kapılar kapanmıştır. Etraf yağla kaplıdır ve yangın hızla ilerlemektedir. Ne yangın tüpleri ne de alarmı. Hiçbiri çalışmamaktadır. Sandiya çatıya çıkarak orada bulunan su tankını açmaya karar verir. Su tankını boşaltarak yangını söndürebileceğini düşünür.

Sandiya tanka doğru ilerlerken Arzo gelir. Sandiya Arzo’ya tokat atar. Onu aradan çıkartarak tanka doğru yürümeye devam eder. Arzo ise tam tersi Sandiya’yı durdurmaya çalışır. Ancak Arzo durmak bilmez. Başına darbe alsa da uyanır ve yerde gördüğü baltayı alarak Sandiya’ya doğru ilerler.

Arzo vuruldu! Sandiya boruyu patlatmak isterken Arzo arkadan saldırmak için harekete geçer. Sandiya son anda döner ve silahıyla Arzo’yu vurur. Ardından boruyu patlatan Sandiya suyu açmayı başarır. Böylece herkes kurtulmuş olur.

Can Yoldaşım 281.Bölüm Özeti – 7 Mayıs Cumartesi Günü Neler Olacak?

Haydutlar hemen kaçmak için harekete geçer. Polis onları ölü olarak yakalar. Tek yaralı olarak ele geçirilen Arzo olur. Ancak onun durumu da kritiktir. Sandiya tüm delilleri tek tek sıralar. Arzo’nun Pakistan’a gitmemesi, Gül’e yemek vermesi son olarak balta ile kendisine saldırması.

Santoş gerçeği öğrendi! Polis Sandiya’nın delilleriyle beraber soruşturmayı derinleştirir. Onunla beraber Gül’e ulaşabileceklerdir. Bu amaçla Arzo’nun kaldığı ev ve eşyaları araştırılır. Bu araştırma esnasında Santoş ve Suraj polisin ne yapmak istediğini anlayamaz. Memur isyancı Arzo ve Gül soruşturması deyince Suraj ve Sandtoş şoke olur. Arzo bir terörist midir? Bu nasıl olabilir? Sandiya tüm gerçekleri anlatır. Santoş’un dili tutulur. Tüm ailenin güveni ve inancı yerle bir olmuştur.

Diğer tarafta Resham ve Mehek durumu haberlerden öğrenir. Resham Sandiya’nın Arzo vurduğunu duyunca şoke olur. Mehek kızı oraya göndererek büyük hata ettiğini söyler. Onlar gelin değil öldürmek için kurban aldılar der.

Herkes bu olayla birlikte şaşkındır. Ancak işleri daha da karıştıracak olan Santoş’un itirafı olur. Santoş Arzo Pakistan’a gitmekten alıkoyanın kendisi olduğunu açıklar. Onu o eve kendim yerleştirdim der. Sandiya bu sözlerle beraber şoke olur. Yoksa Arzo masum mu?

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir