Can Yoldaşım 255. Bölüm Özeti – 11 Nisan Pazartesi

Can Yoldaşım 255

Lalima Tam Bir Şeytan! Sandiya’ya Yapmadığı KALMADI!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 255. Bölümünde Lalima’nın faklı bir yüzü ortaya çıkmış Suraj’ı elde etmek için savaşacağını kendine söylemişti. Sandiya ise Pari’nin okul ücretinin gizlice ödemiş bu durum çok geçmeden ortaya çıkmıştı! Peki 255. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 255.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ne diyecek? Sandiya’nın Pari’nin ücretini ödediğinin ortaya çıkması herkesi şoke etmişti. Mena, Sandiya’nın bunu Santoş’a yaranmak için yaptığını söyler. Sandiya bunu reddederken Santoş oldukça sert bir çıkış yapar.

Sandiya’nın ödediği parayı ona faizi ile beraber geri iade eder. Sandiya Pari üzerinde hiç mi hakkım yok der? Santoş bu aile üzerinde artık hakkı olmadığını söyler. Bu yüzden parayı iade etmiştir. Santoş’un bu yaptığı hareket Sandiya’yı bir hayli üzer. Santoş bunları yaprak kalbini kazanamayacağını Sandiya’nın ne olursa olsun geçmişi silemeyeceğini söyler. (Buraları izlerken çıldırmamak mümkün değil, kız sana böbreğini verdi be nankör!!!) Lalima Santoş’un tüm bu tavrından dolayı mutludur.

Lalima’nın planı! Ertesi sabah Suraj ve Sandiya işe gider. Santoş sabah sabah Sandiya’ya laf sokmaya devam eder. Mohit’in ise aklı sinsiliktedir. Lalima’nın kirli yüzünü bilen Mohit onun dükkanına gider ve para tırtıklar. Mohit gittikten sonra Lalima, Sandiya için artık bu konakta son günlerinin geldiğini söyler. Tam o esnada Suraj dükkana girer. Ancak Lalima’nın sözlerini duymamıştır.

Can Yoldaşım 255. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Lalima konağa geldiğinde sinsi bir plan yapar. Minikler oyuncak silahla oynuyordur. Lalima, Sandiya’nın silahını alarak orta yere koyar. Menakşi bu silahı oyuncak sanarak oynamaya başlar. Mohit’e doğrultur. Teslim ol diye ona direktif verir.

Facia son anda önlendi! Bu esnada Sandiya içeri gelir. Mena’nın elindeki silahı görünce şoke olur. Hemen elinden silahı alıp ona kızar. Ancak Santoş’un da gelişiyle işler giderek büyür. Santoş, Sandiya’yı sorumsuzlukla suçlar. Ailesinden birinin onun bu hatası yüzünden ölebileceğin söyler. Sandiya dolapta kilitliydi silah dese de Santoş’un suçlamalarından kurtulamaz. Bu olay Sandiya’yı çok üzer.

Lalima ise adeta zafer kazanmıştır. Yarın yapılacak törende de Sandiya yerine kendisinin olacağını düşünür. Sandiya’nın bunca şeyden sonra kesinlikle konaktan gideceğine inanır.

Gerçek ortaya çıkacak mı? Ertesi gün Bharat, Sandiya’yı arar. İkili buluşurlar. Bu buluşma dertleşme şeklindedir. Lalima’nın kardeşi Lokesh ikiliyi görür. Gizlice onları kayıt altına alır. Bu kayıtta Sandiya ölüm oyunu ve görevi hakkında konuşmaları vardır. Sandiya görevi aileye anlatmamıştır. Lokesh büyük bir koz elde etmiştir. Bu kozla Santoş ile Sandiya’nın arasını komple bozacağını düşünür.

Lalima ve Lokesh bu kozu saklarken beklenen tören günü gelir. Santoş gelinlerinden birini kutsayacaktır. Herkesin tahmini Lalima’nın kutsanacağıdır. Ancak işler bir anda karışır. Konağa kadın koruma derneği gelir. Ellerinde pankartlar olan kadınlar Santoş’u protesto eder.

Can Yoldaşım 255. Bölüm Özeti – 11 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Her şeyin arkasında Lalima var! Sandiya bu kadınların neden geldiğini anlayamaz. Protestocu kadınlar Santoş’a çıkışırlar. Gelininden özür dilemesini isterler. Santoş onların bu sözlerine uyar Sandiya’dan özür diler. Sandiya böylelikle tekrar kötü bir duruma düşmüş olur. Santoş’un gözünde yine aşağı bir duruma düşmüştür. Bu durumun arkasında ise Lalima vardır. Bharat ve Sandiya’nın konuşmalarını montajlayan ikili Santoş’u zor duruma sokmuştur.

Silah olayından sonra bu durum Sandiya’nın kafasını karıştırır. Art arda gelen bu olayların planlı olduğunu düşünen Sandiya olayı incelemek İster. Bharat ile konuştuğu kafenin kamera görüntülerini araştırır. Sandiya için bir diğer sorun ise Emily’dir. Emily ve Mohit arasında yaşanan soğukluğu Sandiya öğrenir.

Arun’un tavsiyesi! Konağa dönen Sandiya için sorunlar bitmez. Lalima, Santoş’a yalakalık yapmaya devam eder. Töreni ve kutsamayı bugün yapmaları gerektiğini söyler. Bu konuşmaları duyan Sandiya oldukça üzgündür. Arun onu böyle üzgün görünce dayanamaz. Sandiya’ya Santoş’un değişmeyeceğini söyler. Suraj ve Ved’i alarak ayrı bir eve taşınmasını tavsiye eder.

Bu arada aşağıda eğlence devam eder. Sonunda beklenen an gelir. İki gelinde Suraj için oruç tutmuştur. Santoş kimin orucunu açacaktır. Bu sorunun cevabı tahmin ettiğiniz gibi Lalima olur. Santoş suyu Lalima’ya doğru uzatır. Ancak tam bu esnada biri konağa girince herkes dona kalır.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir