Emanet 351.Bölüm Fragmanı – 4 Nisan Pazartesi

Emanet 351

Seher’in Hafızası GERİ GELİYOR!

Emanet 351.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 351.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 351.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz günler geliyor. Seher’in uzun süredir devam eden hafıza kaybı sorunu düzelmeye başladı. İkili tamda romantik bir tatilin ortasındayken saçma bir kaza sonucu bu noktalara gelmişti. Yakışıklı psikoloğun yardımıyla Seher’in geçmişe yönelik hatıraları canlanmaya başladı. Bu oldukça sevindirici bir haber olsa da işler her an karışabilir! Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher hatırlıyor! Parfüm, papatyalar ve daha birçok yöntem deneyen Seher ve Yaman sonunda başarılı olmaya başladı. Seher ikiye böldüğü elmada, Yaman’ın elini yıkadığı analarda farklı hisler yaşamaya başladı. Bu daha önce bunları yapmıştım hissi Seher’in hafızasının yavaş yavaş geldiğini bizlere gösteren en büyük kanıt.

İşler her adımda iyiye doğru giderken hem Seher hem de Yaman mutlu. Ancak işler her an karışabilir. Bunun en büyük nedenlerinden birine geçmiş özetlerimizde değinmiştik. Seher’in Yaman ile yaşadığı kötü anıları hatırlaması! Bu gerçek Yaman’ı da çok ama çok korkutuyor. Her ne kadar Seher şimdilik güzel anılarını hatırlasa da işler bir anda çıkmaza sürüklenebilir.

Yaman ne yapacak? Böyle bir senaryoda elbette Yaman en büyük zorluğu çekecek kişi. Ancak ne olursa olsun Yaman Seher’i bırakmayacak. Seher’in hafızasında kötü anılar canlansa bile er ya da geç bu hafıza sorunu son bulacak ve çiftimiz mutluluğa geri kavuşacak!

Diğer tarafta ise Ali hızlı ilerlemeye devam ediyor. Ali’nin bu ilerleyişi onu Volkan’a götürürken Volkan artık kaçmanın bir anlamı olmadığının farkına varacak. Volkan er ya da geç Ali’nin onu bulacağını anladı. Bu yüzden Ali onu bulmadan o Ali’yi bulmalı ve işine son vermeli! Volkan’ın harekete geçişi onun kendi sonunu hazırlamasından başka işe yaramayacak. Ali ve Volkan savaşında kazanan Ali olacak! 

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın