Can Yoldaşım 256. Bölüm Özeti – 12 Nisan Salı

Can Yoldaşım 256

Sandiya ve Suraj BOŞANDI! Santoş’un KARARI

Can Yoldaşım 256. bölüm özetinde Lalima oyunlarıyla Sandiya’yı çok zor duruma sokmuştu. Sandiya başına gelenlerin ardında kimin olduğunu anlayamamıştı. Santoş ise törende Lalima’yı kutsamayı tercih etmişti! Peki 256. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 256.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj tutuklandı! Santoş gelini olarak Lalima’yı kutsamaya ve orucunu açmaya karar verir. Töreni onunla yapacağı esnada ise konağa gelen biri törenin yarıda kalmasına sebep olur. Gelen kişi sosyal hizmetlerdendir. Şikayet üzerine buraya gelen adam Suraj’ın iki eşe sahip olduğunu öğrenmiştir. Hindistan yasalarına göre birden fazla evlilik suçtur.

Görevli adam Sandiya’ya çıkışır. Lalima’nın cahil biri olabileceğini ancak deneyimli bir polisin bu suça nasıl göz yumduğunu sorar? Emily araya girerek durumu aydınlatır. Suraj ve Sandiya’nın evliliğe karşı çıktığını ayrıca boşanma belgelerinin imzalandığını anlatır. Görevli bu durumu Lalima’ya sorar. Ancak Lalima tek kelime etmez. Görevli boşanma kağıtlarını imzaladın mı diye tekrar sorar. Lalima’dan hala ses yoktur. Lalima’nın sessiz kalması bu durumun baskı ile olduğu izlenimini yaratır. Görevli Suraj’ı tutuklayarak karakola götürür.

Şoke eden karar! Santoş araya girerek tutuklamayı engellemek ister. Bu durumun kendi suçu olduğunu açıklar. Suraj’ın tutuklanmasını istemez. Görevli bunu mahkemede anlatabilirsin der. Bu durumu durdurabilecek tek kişi Lalima’dır. Ancak Lalima sessizliğini bozmaz. Konuşursa Suraj’ı sonsuza dek kaybedecektir.

Can Yoldaşım 256. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu tutuklamayı durduran kişi Sandiya olur. Görevlilere tutuklamayı bırakması emrini verir. Suraj’ın suçsuz olduğunu açıklar. Kağıt kalem alan Sandiya boşanma dilekçesini yazar ve imzalar. Bundan sonra Suraj ile bir evliliğinin kalmadığını açıklar. Herkes bu karar karşısında şoke olur. Sadniya’nın bu kararı başta Santoş olmak üzere herkesi etkiler.

Santoş’un kararı! Sandiya Suraj’dan üzülmemesini ister. Santoş ve Arun’un ona daha çok ihtiyacı vardır. Onu sevdiğini ama ailenin daha önde geldiğini söyler. Kendi hataları yüzünden Suraj’ı hapse göndermeyecektir. Tüm bu sözler Santoş’un kalbindeki buzları eritir. Santoş artık gerçeği görmüştür.

Herkesin önünde konuşan Santoş Sandiya’yı affettiğini açıklar. Bu zamana kadar yanıldığını söyler. Sandiya’nın Suraj için önemini açıklar. Onu tüm aile seviyordur. Hırslanarak bu durumu daha da çıkmaza sokmayacaktır. Lalima ile Suraj evliliği son bulmalıdır. Lalima bu sözlerle yere çökerken Sandiya ve Santoş sarılır. Lalima ise ilginç bir şekilde tüm bu durumu kabullenir. Sandiya ile sarılarak onların aşkına saygı duyduğun söyler.

Can Yoldaşım 256. Bölüm Özeti – 12 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Lalima gitti! Konakta tekrar mutluluk hakim olur. Mena’nın açgözlülüğü, ailenin birlikteliği. Kısaca her şey bir anda yoluna girmiştir. Sandiya ve Suraj’ın aklına takılan tek kişi Lalima olur. Onu ziyaret eden Lalima’nın da hak ettiği bir eş bulmasını ister.

İkilinin bir diğer düşündüğü konu ise Santoş ve Arun’a sürpriz yapmak olur. Sandiya ve Suraj İsviçre tatili sürprizi hazırlar. Santoş bunu istemez. Yaşı ilerlemiştir. Üstelik evi kim idare edecektir. Sandiya evi Santoş yokken idare edebileceğini söyler. Herkes ikiliyi iknaya çalışır. Bunun üzerine Santoş Snadiya’yı denemeye karar verir. Ev işlerini tek başına yapıp yapamayacağını test edecektir.

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir yanıt yazın