Can Yoldaşım 251. Bölüm Özeti – 7 Nisan Perşembe

Can Yoldaşım 251

Suraj Göğsünden VURULDU! Sandiya’nın GÖZYAŞLARI!

Can Yoldaşım 251. bölüm özetinde Suraj Sandiya’yı kurtarmıştı. İkili saldırıyı durdurmak için harekete geçmiş ve uzaktan kumandayı aramıştı. Sandiya uzaktan kumandayı bulurken isyancılar onları aramak için harekete geçmişti. Peki 251. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 251.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve Suraj yakalandı! Sandiya uzaktan kullanım panelini ele geçirir. Suraj’a kumandayı kullanabilmek için bombanın yakınına gitmeleri gerektiğini söyler. İkili harekete geçecekleri esnada isyancılar motorlarıyla birlikte onların etrafını sarar. Suraj ve Sandiya kıskıvrak yakalanır.

Himanshu, Manjari intikam için geri gelmişlerdir. Suraj kendini öne atarak Sandiya’yı korumak ister. Ancak Himanshu buna izin vermez. Sandiya’ya evlenmek için beni kandırdın der. Şimdi gerçekten evleneceğiz ve sen bu evlilikle son bulacaksın der. Suraj bu konuşulanlar karşısında şoke olsa da elinden hiçbir şey gelmez. Aynı şekilde Sandiya’da yanlış bir şey yaparsa Suraj ölecektir!

Sandiya zorla evleniyor! İsyancılar hemen evliliği organize ederler. Sandiya, Bengal kıyafetleri giyer. Bengal geleneklerine göre ritüelleri yapması istenir. Sandiya yapmak istemezken Manjari, Suraj’a zarar vermekle onu tehdit eder. Sandiya mecburen evliliği yapmaya devam eder. Tüm bunları izleyen Surja bağırsa da durumu engelleyemez. Son ritüel ise sindurun sürülmesidir!

Suraj daha fazla bu duruma kayıtsız kalamaz. Hemen yanında bulunan mum ile ipleri çözer. Suraj’ın serbest kalmasıyla birlikte ortalık bir anda karışır. Sandiya bu karışıklığı fırsat bilerek silahı kapar. İsyancılardan teslim olmalarını ister. Ancak onlar bunu reddeder ve çatışma başlar. Sandiya birçok adamı etkisiz hale getirir. Manjari’yi ve Himanshu’yu da vurur. Suraj ve Sandiya bu işin bittiğini düşünüp birbirlerine sarılırlar.

Can Yoldaşım 251. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj vuruldu! Tam bu esnada Himashu kendine gelir. Silahını ikiliye doğrultup ateş eder. Suraj çıkan kurşunla göğsünden yaralanır. Sandiya onun için endişelenirken Suraj ondan hemen gitmesini ve bombayı durdurmasını ister. Tüm bunlar olurken konakta Santoş oğlunun başına kötü bir şey geldiğini hisseder.

Surja’ın tüm ısrarına rağmen Sandiya onu bırakmaz. Suraj’ın tek kurtuluş yolunun köye gitmek olduğunu fark eder. Köyde kurşun başarılı şekilde çıkarsa Suraj yaşayabilir. Ancak bu durum hiçte kolay değildir. Çünkü Shekar ve isyancılar onu her yerde arıyordur. Sandiya buna rağmen köye sızmayı başarır. Suraj’ı köyün şifacısını evine götürür.

Suraj kurtulacak mı? Naryani elbette Sandiya’yı kabul etmez. Bir polise asla yardım etmeyecektir. Sandiya ise çaresizdir. Naryani’ye yalvarır. Geçmişte yaptığı hataları hatırlatır. Suraj’ın bir polis olmadığını söyler. Silahını ona vererek dilerse kendisini öldürebileceğini ama Suraj’ı yaşatmasını ister. Bu konuşmalar üzerine Naryani yumuşar. Suraj’dan kurşunu çıkaracağını söyler.

Can Yoldaşım 251. Bölüm Özeti – 7 Nisan Perşembe Günü Neler Olacak?

Naryani’nin yardımıyla kurşunlar çıkar ve Suraj hayati tehlikeyi atlatır. İkili hiç zaman kaybetmeden bombayı durdurmaya gider. Ancak bomba mağaradan çıkarılmış ve başka bir yere taşınmıştır. Shekar, Sandiya’nın engellemesine yönelik böyle bir önlem almıştır.

Bomba durdurulacak mı? Zaman hızla azalırken Sandiya ve Suraj araca atlayıp Shekar’ın izini sürer. Kısa Süre sonra da onu bulur. İsyancılar ve Sandiya arasında çatışma başlar. Bu çatışma da Sandiya uzaktan kumandayı kullanmak ister. Ancak Shekar kumandayı vurur ve çalışmaz hale getirir. Sandiya bunun üzerine elle durdurma yöntemini deneyecektir.

Sandiya ne kadar uğraşsa da bunu başaramaz. Kimin elini okutsa sistem kabul etmiyordur. Sandiya komutanı bile esir alıp parmak izini okutur. Ancak onunki bile eşleşmez. Bu esnada Shekar ise helikopter bulup bombayı kaçırmaya çalışır. Sandiya kara kara düşünmeye başlar. Bombayı durduracak parmak izi kime aittir.

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir