Baş Tacım 239.Bölüm Özeti – 30 Mart Çarşamba

Baş Tacım 239

Arçu Purvi’yi KOVDU! ARTIK ANNEN DEĞİLİM!

Baş Tacım 239.bölüm özetinde Archana uyanmıştır. Archana’nın son iki ayı komada geçirdiğinden ve yaşanılan olaylardan bihaberdir. Bu yüzde herkes normal davranmaya çalışır. Baş Tacım 239.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana’nın hastane ziyaretleri sürüyordur. Archana son iki aydır yaşananları bilmemesi için aile seferber olur. Ovi ise Kanada’dan çıkıp gelerek sürpriz yapar. Manav işte benim kızım olduğunu kanıtladın diyerek onunla gurur duyduğunu belirtir.

Ovi babasına annesini düşünerek geldiğini ne Arjun’u ne de Purvi’yi görmeye tahammülü olmadığını söyler. Annesi iyileşir iyileşmez tekrar Kanada’ya döneceğini vurgular.

Purvi eve döndüğünde Shalini onu bekliyordur. Purvi Onir’in çıktığını öğrenir. Yine Onir annesinin sağlığını sormamıştır. Purvi, Shalini’ye ev durumunu sorar. Shalini ev bulduğunu ve taşınacağını söyler. Purvi Onir ve Shalini’nin daha önceden tanışmış olabileceklerini sorduğunda Shalini bunu kabul eder. Hasta ve doktor ilişkileri olduğunu söyler.

Ovi ve Arjun hastane de rol yapmaya devam eder. Ovi Pari’yi de kucağına alıp Aechana’nın yanına girerler. Odaya girmeden Arjun yine Ovi’nin evine dönmesi için ısrar eder. Ovi ise bu teklifi yeniden reddeder.

Arcu Pari’yi kucağına alır. İkisinin Pari gibi kızları olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Arçu, Purvi’nin de onlar kadar şanslı olması için dua edeceğini söyler. Arçu daha sonra Purvi’nin küçükken bütün bebeklerine Pari ismini taktığını söyler. Ovi bu konuşmalardan çok rahatsız oluyor. Arjun’un telefonunun çalmasıyla gergin hava dağılır. Dedektif Shalini’nin evini bulduğunu söyler.

Baş Tacım 239.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Varsha da Arçu’nun uyanmasıyla törelerine başlamıştır. Arçu ile karşılaşmamak için tedbirlerde alınmıştır. Varsha herkese prasad dağıtırken Soluchana Varsha’yı affedip affetmeyeceğini bilmediğini söyler. Ama Soham’ı Archana için yaptıkları bu durumu unutmaları için teşvik edebileceğini söyler. Bu yüzden Soluchana onları Archana’nın yanına götürmek ister. Nihayi kararı Manav’dan almak için bekler.

Varsha Arçu’nun yanına gider. Varsha konuşmadan Arçu bir şey söylemesine gerek olmadığını söyleyerek ikili birbirine sarılır. Varsha, Soham’ı ailesine geri vereceğini ama tüm ailein onu kabul edip etmeyeceğini sorar. Bu arada kapının önünde Soham ve Gauri kavgaya tutuşmuştur.

Soham’da Arcu’nun yanına girer. İkili konuşmalarını ilerletir. Dedikodu yapıp gülüşürler. Odaya Manav girince sessizlik olur. Soham gidecekken Manav’ın onu affettiğini öğrenir. Soham Manav’ın ayaklarına dokunur Manav’da ona dua eder. Varsha kapıdayken Gauri Soham’ın nerede olduğunu sorar. Soham’dan bahsederken de onun ne kadar kaba ve cahil biri olduğunu söyler. Varsha Soham’ın onun oğlu olduğunu söyler.

Punni ve kocası da daha önce Arçu’yu ziyarete geldiğinde Savita onları kovalamıştı. Şimdi Punni tek gelmiş ve Arçu’ya hediye getirdiğini söyler. Ovi hediyesini alıp Arçu’nun yanına girer. Arçu hediyeyi açarken Ovi’nin dikkatini hediyenin sarılı olduğu gazete kağıdını görür. Gazete de Onir’in haberi vardır. Punni ise Arçu’nun görmesi için dua eder. Ovi gizlice gazeteyi alıp yok eder. Punni’nin ne için geldiğini anlamış olur.

Baş Tacım 239.Bölüm Özeti – 30 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Tüm aile gerçekleri saklamaya çalışırken Gauri’nin densiz konuşmaları yavaş yavaş saklanan gerçekleri açığa çıkartır. Soham ve Purvi Arçu’nun odasında gülüşürken Gauri Onir’in doktorluğundan bahseder. Gazete de çıkan son haberleri okur. Archana şoke olurken Purvi annesine her şeyi anlatacağını söyler. Gauri ise neler olduğunu sorunca Purvi Onir’in kocası olduğunu söyler. Gauri, Soham’dan özür diler ve “Bunu bilmiyordum” der. Soham hala ona kızgın. Oradan ayrılıyor. Gauri yaptıklarından dolayı kendini kötü hissediyor.

Archu, Purvi’yi kendisine çeker ve gerçeği söylemesini ister. Purvi sessiz kalır. Archu, kızını neden Ovi’ye verdiğini sorar. Sana hiçbir şeyi feda etmemeni söylemiştim der. Dışarıda Soham Gauri’ye bağırır. Anneme bir şey olursa seni bağışlamam der. Purvi, Pari’nin Arjun ve kendi kızı olduğunu söyler. Arçu Purvi’ye iki sert tokat atar. Archu Purvi’ye bunu nasıl yapabilirsin diye sorar, İnancını kırdığını söyler. Archu, bana anne deme ve hiçbir şey dinlemek istemiyorum der. Archu bilincini kaybeder. Purvi doktorları arar.

Bütün aile bekliyor ve Soham Gauri’yi suçlamaya devam ediyor. Manav onu suçlamaya gerek olmadığını söyler. Hata başkasınındır. Purvi’ye gider ve bugün Archu’nun onun sayesinde bu durumda olduğunu söyler. Sulo, Manav’a kimseyi suçlamanın bir anlamı olmadığını söyler.. Hemşire gelir ve Archu’nun bilincini yerine geldiğini ve önce Purvi ile Ovi’yi görmek istediğini söyler.

Purvi ve Ovi gelir. Arjun da gelir. Archu, Arjun’u dışarı gönderir. Archu Purvi’ye sorar, sadece bunu neden yaptığını bilmek istiyorum. Purvi, büyük bir hata yaptığımı kabul ediyorum diyor. Ama bu kasıtsızdı. Ona bu hatayı yaptığı geceyi anlatır. Purvi geçmişte yaşadıklarını anlatır. Ovi çocuğunu neden aldırmadığını sorar. Purvi yapamadığını söyler. Arçu şimdi Purvi’nin dışarı çıkmasını ister. Purvi gözyaşları içinde Arçu’nun elini tutmak ister. Ama Arçu Purvi’nin elini geri iter.

Ovi annesine sarılmış ağlıyordur. Arçu üzülmemesini başından beri Arjun’un onun için bir eş olamayacağını Ovi’nin inadı yüzünden bunların yaşandığını söyler. Kanada’ya gitmek istiyorsa onu destekleyeceğini söyler. Purvi hastaneden uzaklaşırken Arjun’da onun peşinden koşar. Yağmur yağıyordur. Bir araba Purvi’ye çarpacakken Arjun kurtarır. İkili birbirine sarılırken Onir onları alkışlıyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir