Baş Tacım 240.Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe

Baş Tacım 240

Purvi Gerçekleri Öğrendi! Shalini, Onir’in İlk Karısı!

Baş Tacım 240.bölüm özetinde Archana hastaneden çıkıyor. Arçu Soham’ın kendisiyle yaşamasını istiyor. Purvi de gerçekleri öğreniyor. Baş Tacım 240.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana’nın artık hastaneden çıkabileceği söylenmiştir. Herkes bunun için çok heyecanlıdır. Soluchana, Archana’nın eşyalarını toparlar. Archana sessizdir. Varsha’yı gördüğüne çok memnun olmadığını hisseder. Soluchana çaresiz kalmıştır. Arçu annesine Varsha’yı evine çağırabileceğini bunun için ne Manav’a ne de kendisine sorması gerektiğini söyler.

Soluchana mutlu olur ve Varsha’nnn evine gider. Soham ve Varsha’ya sarılarak artık onları evine götüreceğini söyler. Hastaneyi arayan Purvi annesinin hastaneden çıkacağını öğrenip mutlu olur. Bu sırada Onir’in de telefonda konuştuğunu duyar. Purvi sessizce onu dinlemeye koyulur. Onir, Shalini ile konuşuyordur Shalini tehditlerini sürdürmeye devam eder. Sürekli telefonda aynı mevzu döner. Bir an önce gerçekleri Purvi’ye söylemesini yoksa kendisinin söyleyeceğini anlatır. Onir de her zamanki gibi şu an anlatamayacağını belirtir. Bunun üzerine yine her zamanki gibi buluşmaya karar verilir. Günlerdir aynı döngü bu şekilde devam etmektedir. Ama bir sonuç çıkmamaktadır. Konuşmaları dinleyen Purvi Onir’e annesine hediye almak istediğini söyler. Bunun üzerine birlikte dışarı çıkmak zorunda kalırlar.

Onir Shalini’nin aramalarını sürekli yanıtsız bırakır. Bunun üzerine Shalini onları takibe başlamıştır. Onir küçük bir an yakalayıp Shalini ile buluşur. Onları dinleyen Purvi sonunda gerçeği öğrenir. Bu gerçek Shalini’nin Onir’in ilk eşi olduğudur.

Deskmukhlar ise Arçu’nun evine dönüşü için sülelemelerle meşguldür. Teju evi süslemeye başlar. Soham da oradadır. Teju Soham’ın yardımını ister. Soham mutlu olur. Küçük bir hatayla havai fişekler patlar ve Soham suçlu bulunur. Soham ve Sachin arasında kavga yaşanır. Soham, Sachin’e tokat atacakken Manav Soham’ın elini tutar. Manav oğluna hakaretten sonra Soham sinirlenerek gider. Teju ise Soham’ın bir suçu olmadığını söylemeye çalışsa da babası onu dinlemez.

Baş Tacım 240.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Soham eve gittiğinde Varsha neler olduğunu sorar. Varsha sinirlenip oğlunun hakkını aramaya gider. Deskmukhlarla kavga eder. Manav Arçu’yu almaya gider. Ona yeşil bir sari almış eve bu elbiseyle girmesini ister.

Purvi de Onir ile yaşadıklarını düşünür. Şimdi en zor anlarını yaşarken bir darbe de Onir’den gelmiştir. Onir ile yüzleşmeye karar verir . Ondan gerçekleri durmak istediği söyler. Purvi ona Shalini ile arasındaki gerçeğin ne olduğunu sorar. Onir şok olmuş bir görünür. Onir yine kendisinden şüphelendiği için kızıyor. Ona Shalini’yi evlerine getirenin o olduğunu, aksi halde onu tanımadığını söylüyor. Onir gittikçe batıyordur. Purvi ikna olmadığını ve Onir’e çok kızdığını söylerken ağlıyordur. Onir’e Shalini ile konuştuklarını duyduğunu ve ona gerçeği söylemesini istediğini söyler.

Purvi ile evlenmeden önce Shalini ile evli olduğunu söyler. Purvi kederden yere yığılır ve çok ağlar. Onir, ona çok haksızlık ettiğini itiraf ediyor. Purvi ona dünyadaki herkesten daha fazla güvendiğini ama bugün ilişkilerinin bozulduğunu söylüyor. ihanetiyle tamamen yıkılmıştır. Onir’e evi hemen terk etmesini söyler ve Onir onu teselli etmeye çalıştığında ona asla dokunmamasını ister.

Onir sessizce ayrılır. Purvi, Pari’ye sarılır ve annesi için ağlar. Annesine gerçekten ihtiyacı olduğunu ama yanına bile gidemediğini ve bugün onun için her şeyin bittiğini söyler. Daha sonra evden ayrılan Purvi olur. Oir gitmemeleri için yalvarır. Nereye gideceğini sorar. Purvi kaderinin onlara yardımcı olacağını söyler.

Baş Tacım 240.Bölüm Özeti – 31 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Arçu eve döndüğünde herkes çok mutludur Arçu evdeki eksikliği fark ederç Soham’ın neden burada olmadığını sorar. Manav lafı değiştirmeye çalışsa da Arçu bu konuda ısrarcı davranır.

Arçu annesinin evine gider ve Soham’ı almaya geldiğini söyler. Varsha ve Soluchana şaşırır. Soham Manav’ın haberinin olup olmadığını sorar. Arçu Soham’ı evinde görmek istediğini zamanla herkesin kabulleneceğini söyler. Soluchana ve Varsha da destekler.

Arjun, Pari ve Purvi’yi eve bırakmayı teklif eder. Ama Purvi yolda iner. Gauri’yi arar ve birkaç gün onda kalmak istediğini ve başına gelenleri anlatacağını söyler. Arçu Soham’ı eve getirdiğinde yüzler asılır: Savita ve Sachin onu kabul etmeyeceklerini söylerken Manav karısını destekler. Ama Soham’ın da asla değişmeyeceğini vurgular. Teju ise Soham’ın gelmesine mutlu olmuştur.

Yemek masasında Manav, Arçu için bir parti vereceğini söyler. Soham bunun çok iyi bir fikir olduğunu söyler. Ertesi gün Gauri, Arçu’yu ziyarete gelir. Ona ilaçlarını verirken partiye Onir’i de davet edeceklerini konuşurlar. Arçu evden çıkarken Gauri de annesinin onun evine gittiğini parti için davet edeceğini söyler. Onir, Arçu’yu görünce şoke olur. Shalini’de duştan çıkıyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir