Can Yoldaşım 250. Bölüm Özeti – 6 Nisan Çarşamba

Can Yoldaşım 250

Suraj Sandiya’yı KURTARDI! Himanshu YAŞIYOR!!!

Can Yoldaşım 250. bölüm özetinde Suraj, Sandiya’yı bulmayı başarır. Tuğla duvarın arkasında olan Sandiya Suraj’ın elini tutar. İkili aylar sonra el ele tutuşmayı başarır. Diğer tarafta isyancılar ise saldırı için hazırlık yaparlar. Peki 249. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 250.bölüm özeti devam ediyor.

Aşıklar buluştu! Sandiya’yı gören Suraj çok mutludur. Aynı şekilde zor durumda olan Sandiya’da Suraj’ın varlığı ile güç bulur. Suraj bir an önce Sandiya’yı buradan çıkarmak ister. Ancak Sandiya buna müsaade etmez. Görevin hala devam ettiğini, bir hata yaparak kendisinin de yakalanmamasını söyler.

Suraj Sandiya’nın bu sözleriyle birazda olsa rahatlar. Suraj tatlıcı kılığında buraya geldiğini ve kimsenin onu tanımadığını anlatır. Bharat ve ekibini ise çok yakında operasyon yapacağını açıklar.

Kaçış planı! Suraj’ın anlattıklarıyla Sandiya birazda olsa rahatlar. Ormanda bulunan uyku verici bitkilerden konuşan ikilinin planı şöyledir. Bu bitkileri tatlıya karıştıracak ve sonra köy erkeklerini uyutacaktır. Ardından ikili beraber kaçacaklardır.

Suraj hemen işe koyulur. Ormanda bahsettikleri bitkilerden toplar. Bunları tatlı yaparken kullanacak ve herkesi uyutacaktır. Ancak Shekar tetiktedir. Suraj Shekar’ın varlığı yüzünden gerilir. Yaprakları görüp onu yakalamasından korkar. Shekar yetmezmiş gibi köylü erkeklerin Sandiya hakkında ileri geri konuşması Suraj için işleri daha da zor duruma sokar. Adamlar Sandiya’ya şarap içirmek isterler.

Can Yoldaşım 250. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj ne yapacak! Adamların bu saygısızlığına sinirlense de kendine hakim olur. Suraj öfkesi yerine aklını kullanır. Şarap şişesine su koyar. Böylelikle adamlar Sandiya’ya su vermiş olurlar. Ardından eğlence başlar. Suraj köyün erkeklerine tatlı ikram eder. Hepsi tatlıları yemeye başlar. Kısa sürede herkes uyur. Suraj milletin uyuduğunu görür görmez soluğu Sandiya’nın yanında alır.

Ancak Suraj oraya ulaştığında şoke olur. Duvar yıkılmış ve Sandiya ortalıkta yoktur. Suraj Sandiya’nın nerede olduğunu düşünür? Kim tuğlaları kırıp onu götürmüştür? Bu sorunun cevabı oldukça şaşırtıcı olur. Sandiya yüzü kapalı bir adam tarafından götürülür. Adam suratını açtığında Sandiya şoke olur. Bu kişi trende öldürdüklerini sandıkları Himanshu’dur. Himanshu onu ve örgütünü bu kadar kolay yok edebileceklerini düşünerek yanıldıklarını söyler.

Sandiya şaşkın! Himanshu konuşurken Sandiya neler olduğunu bir türlü anlayamaz. Gerçek ise şöyledir. Himanshu Bharat tarafından kurtarılmıştır. Bharat ileride bir sorun olduğunda Himanhu’yu koz olarak kullanmak istemiştir. Ve o günde gelmiştir. Bharat Himanshu ile Sandiya’yı takas etmeye karar vermiş ancak Himanshu Bharat’ı etkisiz kılıp kaçmıştır. Şimdi ise Himanshu intikamı için dönmüştür.

Can Yoldaşım 250. Bölüm Özeti – 6 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya’yı ağaca bağlayarak öldürmek isteyen Himanshu harekete geçer. Sandiya artık sonunun geldiğini düşünür. Tam her şey bitti dediğimiz anda Suraj çıkar. Himanshu ile kavgaya tutuşur ve onu yener. Sandiya’yı kurtarır. İkili birbirlerine sarılırlar.

Saldırı duracak mı? Bu kısa süreli hasret gidermenin ardından asıl meseleye geri dönerler. Sandiya saldırı için saatler kaldığını söyler. İkili şelalenin içindeki gizli üsse girer. İçeri girdiklerinde kimseyi bulamazlar. Yabancı adamı ölü olarak yerde görürler. Sandiya şifreleri girerek bombayı durdurmak ister. Ancak başaramazlar.

İkili ne yapacaklarını düşünürken ölen yabancının videosunu izlerler. Bombayı sadece birinin parmak izinin durdurabileceği konuşuyordur. Sandiya bu kişiyi bulamayacaklarını söyler. Bunun yerine daha önce çaldığı kumandayı bulmaya karar verir. İkili kumandanın peşine düşer ve onu bulurlar. Ancak kendine gelen isyancılar Suraj ve Sandiya’nın peşine düşmüşlerdir.

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir