Emanet 348.Bölüm Fragmanı – 30 Mart Çarşamba

Emanet 348

Müjdeee!! Seher’in Hafızası GERİ GELİYOR!

Emanet 348.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 348.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 348.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. İçi içine sığmayan Seher psikolog görüşmesi için yola çıkarken trafikte tartışma yaşar. Seher’in tartıştığı kişi psikoloğu çıkınca işler biraz karışır. Seher başta psikolog ile görüşmek istemese de hafızasını geri kazanmak için bu kararını değiştirir. Peki Seher için psikolog görüşmesi işe yarayacak mı? Seher’in hafızası ne zaman geri geliyor!

Seher’in anıları geri geliyor! Tartışmalı yolculuktan sonra psikoloğa varan Seher ve Yaman karşılarındaki kişiyi görünce şoke olur. Bu kişi biraz önce kavga ettikleri adamdır. Seher derhal kliniği terk etmek istese de mantıklı düşünerek bu düşünceden vazgeçer.

Doktor ile konuşan Seher ondan önemli tavsiyeler alır. Doktor geçmişini öğrenmek istiyorsan bunun için çabalamalısın der. Seher’e ilk verdiği ev ödevi hafızasını tazeleyecek yöndedir. Örneğin en sevdiğin kişi Yaman mı? Öyleyse ona ait anılarını tazele! Mesela Yaman hangi rengi sever? Ya da en çok sevdiği yemek nedir? Seher doktorun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmeye başlar. Adeta meraklı bir çocuk gibi her şeyi merak eder.

Mutluluk geri geliyor! Seher’in bu hali oldukça komik ve eğlenceli olacak. Bu yüzden bu bölümleri hiç ama hiç kaçırmayın. Seher başta doktorun bu tavsiyelerinin işe yaramadığını düşünecek. Ancak zaman geçtikçe merak ettiği birçok bilgiyi biliyor hissine kapılacak. Seher için bu büyük bir aşama! Ve çok yakında hafızasının geleceğinin de büyük bir kanıtı!

Diğer tarafta Ali ise hızla gerçekleri öğrenmeye doğru ilerliyor. Ali, Duygu’nun yalan söylediğinin farkına varıyor. Özellikle Duygu’nun sahte sevgililik oyunu Yasemin ile ilgili olabilir. Ali bu gerçekleri öğrenirken Volkan bir hayli endişeli! Volkan bir şekilde elini çabuk tutmalı ve Ali’nin işine son vermelidir. Ancak Volkan’ın bu aceleci tavrı onu kendi sonuna götürecek! Volkan için hesap vakti çok ama çok yakın!

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın