Can Yoldaşım 249. Bölüm Özeti – 5 Nisan Salı

Can Yoldaşım 249

Suraj Duvara Gömülü Sandiya’yı BULDU! El Ele TUTUŞTULAR! 😍

Can Yoldaşım 249. bölüm özetinde Suraj tüm gerçekleri öğrenmişti. Sandiya yaşıyor ve gizli bir görevde bulunuyordu. Suraj bu haberle mutlu olurken Sajni’nin gelişi olayları değiştirir. Sanji Sandiya’nın yakalandığını ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Peki 248. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 249.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj köye sızıyor! Sajni’nin anlattıkları hem Bharat’ı hem de Suraj’ı tedirgin eder. Bharat onlara gönderilen mesajın sahte olduğunu anlar. Şimdi ne yapmaları gerektiğini düşünür. Sajni onlara doğrudan yardım edemeyeceğini ancak isterlerse onları köye sokabileceklerini söyler.

Bharat, Suraj’ın köye gitmesini istemez. O sıradan biridir. Eğitimli bir askerin köye sızması daha mantıklıdır. Ancak Surja’ın gönlü ferman dinlemez. Bharat’ı ikna etmeyi başarır. Bharat, Suraj’ın köye şekerci olarak sızmasını ve Sandiya’yı kurtarmasını kabul eder.

Çarmıha gerildi! Suraj köye doğru ilerlerken Sandiya köy meydanına getirilmiş ve çarmıha gerilmiştir. Shekar, Sandiya’nın günahlarını halka okur. Onun hain polis olduğunu ve ajanlık yaptığını anlatır. Cezası ise havasız kalmak olacaktır. Tüm köylü ceza için Sandiya’nın etrafına duvar örmeye başlar.

Sandiya tamamen duvarla örülüyken Suraj’da köye gelmiştir. Yeni örülmüş duvarın yanına geldiğinde Sandiya’nın varlığını hisseder. Ancak Sandiya’yı göremez. Çünkü Sandiya duvarlarla örülüdür. Suraj mutfağa gittiğinde yine bazı ipuçlarından Sandiya’nın varlığını hissetmeye devam eder. Ancak Suraj bir türlü Sandiya’yı bulamaz.

Can Yoldaşım 249. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sajni öldü! Suraj ne yapacağını düşünürken bir kadın çığlığı onu dışarı çeker. Suraj dışarı baktığında gözlerine inanamaz. Sajni yere yığılmış, ölü haldedir. Suraj işte şimdi ne yapacağını tam bilemez haldedir. Sandiya’yı bulmaları konusunda tek kozu olan Sajni şimdi yoktur. Komutan onu infaz etmiştir. Suraj için işler kötüyken daha da kötüye gider. Suraj önce telefonu daha sonra da casus kamerayı kaybeder. Polisle olan irtibatı tamamen kesilir.

Suraj’dan haber alamayan Bharat köye baskın için hazırlanır. İçeride ise isyancılar nükleer bombayı hazırlamışlardır. Onlarda çok yakında saldırı yapacaklarını düşünürler. Suraj’da ise durum tam tersidir. Sandiya ile ilgili hiçbir bilgi yoktur. Ancak Suraj tuğlalarla örülü duvarın yanına her gittiğinde garip hisler yaşar. Orada yüzünü yıkarken Suraj’dan akan sular Sandiya’nın yüzüne çarparak onu serinletir.

Shekar İş Birliği Yapıyor! Suraj’ın arama çalışmaları devam eder. Miniklerden biri Suraj’a epey ipucu verse de Suraj onu anlayamaz. Sajni’nin oğlu jalebiyi Sandiya yesin diye duvardan içeri atarken Suraj bu garip davranışa anlam veremez. Sandiya ise Suraj’ın jelabisini tanır ve onun burada olduğunu anlar.

Komuta kademesinde ise oldukça garip bir durum yaşanır. Bharat bakandan saldırı için onay bekler ancak onay gelmez. Bakan içeriden işbirlikçi olduğunu söyler. Bharat bunun kim olduğunu merak ederken Shekar’ı görür. Shekar, Sandiya’nın sözleriyle onu değiştirdiğini ve bu kötü plandan çıktığını açıklar.

Can Yoldaşım 249. Bölüm Özeti – 5 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Sandiya sesini duyuracak mı? Bharat buna inanmaz. Shekar’ın yalan söylediğini zaman kazanmak istediğini söyler. Memur Singh’i öldürdüğünü açıklar. Sandiya yaşıyor mu bilmiyorlar. Bharat Sandiya ile konuşma talep eder. Shekar 2 Ekim’e kadar ona müsaade etmesini ister. Bakan bu teklifi kabul ederken Shekar 1 Ekim’de yapacakları saldırı için zaman kazandıklarını düşünür.

Bharat Shekar’ın niyetini anlar ancak Bakan onu dinlemez. Artık tek umut Suraj ve Sandiya’dır. Suraj efkarlı şarkılar söylerken Sandiya onun sesini duyar. Kendini zorlayarak Suraj’a seslenir. Suraj aylar sonra ilk defa Sandiya’nın sesini duyar. Onun orada olduğunu anlar. İkili tuğla duvarın arkasında el ele tutuşurlar.

https://youtu.be/JxYxLUtOG5I
 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın