Can Yoldaşım 228. Bölüm Özeti – 15 Mart Salı

Can Yoldaşım 228

Sandiya Sınavı GEÇTİ! Chavi Zakir Aşkını İLAN ETTİ!

Can Yoldaşım 228. bölüm özetinde Suraj kaptanlıkta oldukça iyi bir performans sergilemişti. Ancak takım arkadaşları Suraj’ın bu performansını kıskanınca işler değişir. Diğer tarafta Chavi ise Zakir’e karşı hisler beslemeye başlar. Peki 228. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 228.bölüm özeti devam ediyor.

Takımda çatlak var! Suraj’ın tüm başarısı takımın onu sırt üstü bırakmasıyla terse döner Suraj ceza alıp kenarı çekilirken takım da herkes kendini göstermek için çabalar. Bu da uyumsuz bir tablo oluşturur ve rakibin art arda sayı kazanmasını sağlar.

Suraj takımının neden böyle yaptığına anlam veremez. Aditi’de takımın kaptanın sözünden çıkışını endişe ile izler. Suraj çabalasa da bir şey yapamaz. Takımı birbirine yardım etmiyordur. Nitekim karşı rakip bundan faydalanarak maçı kazanır. Suraj’ın takımındaki oyuncular onu suçlamaya başlar. Maçı Suraj yüzünden kaybettiklerini söylerler. Suraj ise gelecek maçlara odaklanır ve bu durumu nasıl çözeceğini düşünür.

Can Yoldaşım 228. bölüm özetinde Emily’de Zakir’e Yanık! Diğer tarafta Mohit ise Emily yanaşmaya çalışır. Ancak Emily ona yüz vermez. Bu ilişkinin çoktan bittiğini söyler. Yakında onu boşayacaktır. İkili tartışırken Emily çarşafı iter ve fotoğraflar yere düşer. Zakir’in annesinin mektubunu gören Mohit şaşırır. Bunu buraya Zakir’in koyduğunu düşünür.

Aşk Yakar 33.Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 228. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Suraj ve ekibi ise kampa döndüklerinde hata üzerine konuşmaya başlar. Bu yenilgi Suraj’ı ve ailesini oldukça olumsuz etkiler. Suraj otel için bu turnuva çok önemlidir. Kampta ekip Suraj’ı suçlamaya devam eder. Suraj’ın tüm işi yaptığını ve diğer oyunculara şans tanımadığını söylerler. Takımın geri kalan oyuncuları da kendilerini göstermek istiyordur.

Suraj istenmeyen adam oldu! Takımdaki bu bölünme Aditi ve Suraj’ın çabalarına rağmen düzelmez. Avinash başta olmak üzere takım Suraj’ın kaptanlığını istemiyordur. Suraj Sandiya’yı arayarak ona yaşananları anlatır. Sandiya, Suraj’ı sakinleştirir. Onun yetenekli ve güçlü olduğunu söyler. Takımı tekrar toparlamasını ve kaptanlığını onlara kabul ettirmesini söyler.

Suraj telefonu kapattıktan sonra Aditi gelir. Aditi işlerinin zor olduğunu söyler. Suraj ise bu durumu düzelteceğini ve takımı tekrar kazanacağı cevabını verir.

Sandiya ikinci sınavda! Konakta ise Zakir’e polis ekibinin Sandiya’ya oynadığı oyun devam eder. Haydut Chander ile ilgili yakalama emri çıktığı Sandiya’ya haber verilir. Sandiya haydudu bulup hapse tıkmak için hemen harekete geçer. Suraj gelmeden bu belayı ortadan kaldırması gereklidir. Santoş bu konuda endişelenirken Zakir onu sakinleştirir. Sandiya’nın güvenini geri kazanması için bu sınavın gerekli olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 228. Bölüm Özeti – 15 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Ancak Sandiya için işler iyi gitmez. Sandiya,, Chander’ın yerini ekibiyle beraber bulur. İnşaat halindeki binaya operasyon düzenlenir. Sandiya, Chander’ı tam yakalayacakken gafil avlanır. Chander, Sandiya’yı yakalayıp bağlar. Sandiya adamlarının onu kurtarmasını bekler ancak gelen olmaz.

Suraj ekibi toparlıyor! Diğer tarafta Suraj ise ekibi toparlamak için bir plan yapar. İki kişinin eşyalarını değiştirir. Eşyalar değişince ikili birbirlerine girer. Suraj araya girerek onları ayırır. Takımı birbirine güvenmemekle suçlar. Rakiplerin alay etmelerini anlatır. Herkesin onlara güldüğünü söyler. Suraj ters psikoloji yaparak herkesi hırslandırır. Tabi bu durum içerideki ajanları mutsuz eder.

Suraj takımı gazlarken Sandiya ise diğer tarafta büyük bir sınava girmiştir. Yatağa bağlı olan Sandiya’nın kurtulabilmesi için 100 kiloluk demir ranzayı kaldırması ve anahtarı alıp kelepçeyi açması gereklidir. Sandiya tüm bunları yapmak için çabalarken kameralardan amir onu izler.

Sandiya başarılı oldu! Doktor bu görevin tehlikeli olduğunu söylerken Zakir’in Sandiya’ya güveni tamdır. İlk denemede başarısız olsa da ikinci deneme de Sandiya ranzayı kaldırıp anahtara ulaşır ve kelepçeyi açar. Sandiya eve dönerken Santoş onun durumu için çok endişelenir.

Fiziksel olarak zorlansa da Sandiya başarılı olmuştur. Diğer tarafta Suraj’ın ekibinin başı ise beladan kurtulmaz. Suraj odada birini görür. Dolaba baktığında ise uyuşturucu ilaçları bulur. Bu ilacalar takımın diskalifiye olmasına sebep olabilecek şeylerdir. Nitekim kısa süre sonra korkulan olur polis baskına gelir. Neyse ki Suraj yasaklı madde imha eder ve polisi atlatırlar. Bu durum tüm takımı huzursuz eder.

Diğer tarafta Chavi ise Zakir sevgisini epey ilerletir. Parmağına Zakir’in adını dövme yaptırır. Chavi yüzük takarak dövmeyi gizler. Ancak Sandiya’dan gizleyemez. Sandiya dövmenin ne anlama geldiğini sorarken Chavi Zakir’e aşık olduğunu itiraf eder. Santoş tüm bunları duyar!

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir