Emanet 331.Bölüm Fragmanı – 7 Mart Pazartesi

emanet 331

Aşıklar Baş BAŞA! Ziya’nın Sürprizi

Emanet 331.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 331.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 331.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Ziya’nın ince düşüncesi Seher ve Yaman’ın baş başa kalmasını sağladı. Yaman oldukça cesur hareket ederken Seher utangaç hareketleriyle bu romantik anları daha da güzel kılıyor. Bu sahneleri izlerken oldukça mutlu olacaksınız. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? Seher ve Yaman aşkı tüm tehlikelerden kurtuldu mu?

Romantik dakikalar! Dizi de Canan’dan sonra Zuhal belası datarihe karıştı. Şeytani bir plana imza atan Zuhal Seher’i gafil avladığını düşünmüştü. Ancak Yaman Nedim’le beraber bu planı alt üst etti. Zuhal mezarın başına gittiğinde şoke oldu.

Yaman Canan’ın ardından Zuhal’i de kapı dışarı attı. İkili için artık huzur bozacak kimse kalmadı. Uzun süredir beklediğimiz o huzurlu günler sonunda geldi diyebiliriz. Yaman ve Seher bu olay sonrası tekrar kavuşurken birbirlerini asla yalnız bırakmamaya kararlı! İkili konağa dönerken Ziya’nın Seher ve Yaman’ı yalnız bırakması konakta oldukça romantik anlar yaşatır. Yaman Seher öpmelere doyamazken Seher bu anlardan çok mutludur.

Zuhal’e VEDA! Zuhal ise büyük bir yıkıma girer. Seher’i ortadan kaldırmak isterken tam tersi onları daha da birleştirmiştir. Üstelik konaktan da kovulmuştur. Zuhal’i daha da beter edecek durum ise Yaman ve Seher’in konaktaki romantik anlarında gizli. İkili çok yakında bebekleriyle Zuhal’e son darbeyi de vuracak. Ancak şunu unutmamak gerekir ki Zuhal çok tehlikeli biri ve ileride yine Seher’i yok etmek için planlar yapacak!

Diğer tarafta Ali ise Duygu’nun kardeşini yakalamayı başaramadı. Ali son anda Yasemin’i elinden kaçırdı. Duygu kardeşini geri isterken bu iş giderek bir trajediye dönüşebilir. Yasemin Ali’ye zarar verebilir. Ya da tam tersi Ali Yasemin’e zarar vermek zorunda kalabilir. Bu iki senaryo da Duygu için büyük bir yıkıma yol açabilir. Seher ve Yaman için huzur dolu günler başlarken burada huzur kolay gelmeyeceğe benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın