Can Yoldaşım 227. Bölüm Özeti – 14 Mart Pazartesi

Can Yoldaşım 227

Chavi’de Zakir’e AŞIK OLDU! Suraj’ın İLK MAÇI!

Can Yoldaşım 227.bölüm özetinde Aditi takımı dağıtacağını söylemiş Suraj ise buna karşı çıkmıştı. Diğer tarafta Emily ve Zakir arasında yakınlaşma devam ederken Mohit kıskançlık krizlerine girmişti. Peki 227. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 227.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj Aditi’nin fikrini değiştirecek mi? Bakanın takıma müdahalesi sonrası takımı dağıtmak isteyen Aditi oldukça üzgündür. Suraj onun yanına gelerek takımı dağıtmamasını ister. Bir kişi için diğerlerini yakmamalıdır. Aditi’den bakanın oğlunu takıma almasını ve turnuvaya devam etmelerini ister. Aditi bu duruma karşı çıkar. Takımında zayıf birini istemez. Suraj belki de bakanın oğlu iyi bir oyuncudur diyerek Aditi’yi ikna çalışır.

Aditi durumu değerlendireceğini söyler. Biraz düşündükten sonra takımı toplar. Herkese turnuvaya devam edeceklerini açıklar. Bu kararını değiştirmesini sağlayan kişinin de Suraj olduğunu söyler. Tüm takım bu duruma sevinir.

Kaptan Suraj oldu! Herkes sevinse de önemli bir sorun vardır. Bu takım 10 kişidir. Bakanın oğlu ile 11 olacaktır. Yani bir kişinin takımdan çıkması gereklidir. Herkes bu duruma itiraz ederken Aditi takımın kaptanı olarak Suraj’ı seçtiğini söyleyerek ikinci bir şok daha yaşatır. Takımdan ayrılacak ismi de Suraj’ın seçeceğini söyler.

Can Yoldaşım 227. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Avinash bu duruma itiraz eder. Her oyunda birinci olan kendisidir. Kaptan da kendisi olmalıdır. Aditi Suraj’ın birleştirici yönüne dikkat çekerek onu seçme nedenini açıklar. Bu arada bakanın çocuğu Raj’da gelir. Raj spora karşı yetenekli olduğunu söyler.

Arun nerede? Diğer tarafta Santoş Sandiya’yı arayarak Arun’un kayıp olduğunu söyler. Sandiya için bir numaralı şüpheli elbette araziyi işgal eden haydut olur. Sandiya adamı takip eder. Ardından polisin de yardımıyla kıskıvrak yakalar. Sandiya’nın Chander’a ilk sorusu Arun’un nerede olduğu olur!

Bu esnada Santoş Sandiya’yı arar. Arun’u terasta bulduğunu söyler. Sandiya bu duruma şaşırır ve Zakir’i bilgilendirir. İşler tahmin ettiğimizden çok farklıdır. Chander aslında haydut değildir. Tüm bunlar Zakir’in daha önce bahsettiği görev için bir denemedir. Sandiya Chander tarafından sınanmış ve sınavı geçmiştir.

Suraj ilk sınavını verecek! Diğer tarafta Suraj ise büyük bir yükün altına girmiştir. Aditi’nin ona verdiği kaptanlık büyük bir baskı yaratır. Takım arkadaşları ona güven duymaz. Hepsi egolarının esiri olmuştur. Suraj Sandiya’yı arayarak maçının olduğu bilgisini verir. Tüm aile orada olup onu destekleyeceklerini söyler.

Maç günü geldiğinde Suraj takım konuşması yapar. Herkesi etrafında toplar. Avinash’a bu takımın yıldızı olduğunu ve oyunun onun üzerinden olacağını anlatır. Diğer takım oyuncularına da direktifler vererek bir bütün olarak hareket etmelerini ister. Herkes Suraj’ın sözlerinden etkilenir ve birlik olurlar.

Can Yoldaşım 227. Bölüm Özeti – 14 Mart Pazartesi Günü Nasıl Olacak?

Aşk Üçgeni! Aile statta yerini alırken Chavi evdedir. Eve postacı bir zarf getirir. Bu zarf Zakir’e gelmiştir. Chavi çeşitli kadın resimleri görür. Zakir’in annesi oğluna kız bakıyordur. Chavi tek tek fotoğraflara bakıp eler. Ardından hiçbir kadını beğenmediğini fark eder. Sonra kendine şu soruyu sorar. Acaba Zakir’i kıskanıyorum mu der? Chavi içten içe Zakir’e karşı hisler beslediğini fark eder.

Diğer tarafta maç başlar. Suraj oyunuyla herkesi büyüler. Neredeyse tek başına tüm puanları kazanıp diğer takıma fark atar. Suraj’ın bu denli öne çıkması takımı böler. Başta Avinash olmak üzere takım Suraj’ın kendini ön plana çıkardığını düşünür. Kaptanı dinlememeye karar verirler. Takımının Suraj’a yaptığı bu ihanet kısa sürede fark edilir. Suraj takım arkadaşlarının neden onu dinlemediğini anlamaz. Takımdaki bu bölünme Aditi ve koçu da endişelendirir. 

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir