Can Yoldaşım 203. Bölüm Özeti – 18 Şubat Cuma

Can Yoldaşım 203

Santoş’a Böbreği Kim VERDİ? Gizemli Kişi Sandiya mı?

Can Yoldaşım 203. bölüm özetinde Santoş bayılmış ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan testlerle Santoş’un tek kalan böbreğinin de iflas ettiği ortaya çıkmıştı. Santoş ölümle mücadele ederken Sandiya ise tüm yaşananlardan habersizdir. Ankur, Sandiya’nın gerçekleri öğrenmesini engellemiştir. Peki 203. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 203.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım 203. bölüm özetinde Gerçek Sandiya’dan Gizleniyor! Ankur, Santoş’un başına gelenlerden Sandiya’nın haberdar olmaması konusunda kararlıdır. Kardeşi bu durumu öğrenirse İsviçre gitmekten vazgeçecektir. Ankur bu amaçla Ankita ile anlaşır. Ondan gerçeği Sandiya’ya söylememesini ister. Ayrıca Sandiya’nın telefonundan sim kartını da çıkartarak Rathilerin ona ulaşmasını engeller.

Diğer tarafta Suraj ve aile Santoş’u kurtarmak için harekete geçer. Hastanede tanıştıkları adam onlara böbrek bulacağını söylemiş ve 50 bin rupi para istemişti. Aile konağa dönerken parayı nasıl bulacaklarının arayışına girerler. Suraj, Santoş’un mücevherlerini satmaya karar verir.

Suraj’ın zor kararı! Suraj çantayla beraber hastanenin yolunu tutarken Sandiya ise Suraj’ı görmek için dükkana gider. Ancak onu bulamaz. Sandiya bir ara Suraj’ı elinde çantayla görse de Suraj’ın aklı başka yerde olduğu için Sandiya’yı fark etmez. Sandiya neler olduğunu elbette anlayamaz.

Aşk Yakar 12.Bölüm Özeti – 22 Şubat Cumartesi

Can Yoldaşım 203. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu esnada Suraj hastaneye gelir. Asistana parayı verir. İkilinin yanına sarhoş bir adam gelir. Suraj Sarhoş adamı görünce geçmişe gider. Eskiden de sarhoş bir adamla karşılaştığını ve karısının feryadını anımsar. Kadın kocasının böbreğini satmaya onu zorladığı için ağlayarak yardım istiyordur. Suraj bu anıyı hatırlayınca durumun ne olduğunu anlar. Asistana bu işten vazgeçtiğini söyler. Asistan ise Santoş’un durumunun kritik olduğunu söyleyerek Suraj’ı ikna etmeye çalışır.

Ankita rahatsız! Suraj ne karar vereceğini düşünürken Ankita ise oldukça huzursuzdur. Sandiya’dan gerçekleri saklamak hiç ama hiç ona göre bir şey değildir. Ankita’nın aksine Ankur ise aileyi içten içe feth etmeye devam eder. Mohit’ten sonra Vikram ve Mena’yı da ele geçirmeye çalışır.

Ankur’un ikiliye teklifi konağı ona satmalarıdır. Karşılığında istedikleri parayı verecektir. Bunun yanı sıra iki daire de verecektir. Vik ve Mena başta itiraz etse de ekstra iki daire fikri akıllarına yatar. İkili bunu düşüneceklerini söyler. Ankur onlara ön ödeme adına çek yazar. Vik ve Mohit ise hastaneye gittiklerinde Santoş’un parmak izini alırlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 203. Bölüm Özeti – 18 Şubat Cuma Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 203. bölüm özetinde Santoş için çareler tükendi! Bu arada Suraj kararını verir. Asistanın bu teklifini reddeder. Onu polise ihbar ederek tutuklatır. Suraj böylesine bir kötülüğü asla yapmak istemez. Suraj’ın bu kararı ailede büyük bir tepki yaratır. Suraj bu hareketiyle Santoş’un hayatını riske atmıştır. Tepkilerin aksine Suraj böbreği yasadışı yollarla değil yasal yollarla bulunacaktır.

Suraj çaresiz kalırken büyük bir pişmanlığın içine girer. Bu pişmanlık Sandiya’dır. Suraj apar topar Ankur’un evine gider. Sandiya’yı görmek istediğini söyler. Ankur Snadiya’nın çoktan gittiğini söyler. Suraj buna inanmaz. Ankur saatin değiştiğini ve Sandiya’nın gittiğini açıklar. Suraj arama yapsa da Sandiya’ya ulaşamaz.

Böbreği kim verdi? Moralsiz bir şekilde hastaneye geri döner. Hastane de Suraj’ı herkes mutlu şekilde karşılar. Bu müjdenin sebebi ise Santoş’a böbrek bulunmasıdır. Suraj bu durumun nasıl olduğunu sorar. Hemşire gönüllü bir bağışçı olduğunu söyler. Bağışçının ismini sakladığını açıklar.

Suraj bu iyiliği yapanı görmek ister. Donörün odasına gider ancak hemşire onu dışarı çıkarır. Peki Santoş’a bu iyiliği yapan kimdir? Sandiya mı?

Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir yanıt yazın