Emanet 311.Bölüm Fragmanı – 7 Şubat Pazartesi

emanet 311

Seher’in Planı Yaman’ın Ciğerini YAKTI!

Emanet 311.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 311.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 311.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Canan şeytanın ciğerini almamakta ısrarcı davranırken Seher Yaman’ın fikrini değiştirmekte kararlı. Nitekim Seher’in Yaman’a yaptığını insanın düşmanı yapmaz. Fikret ile iş birliği yapan Seher Yaman’ı ciğerden önce kıskançlıktan öldürecek. Peki Yaman kararından vazgeçecek mi?

Yaman’ın Ciğeri Yandı! Seher her ne kadar Yaman’ı kurtarmak için hareket etse de yaptığı plan çok ama çok acımasız. Yaman bir yandan canın acısıyla mücadele ederken diğer yandan da yüreğinin acısını hissedecek. Hastalığıyla bir başına kalan Yaman sevdiği kadını yanında göreceğine onu ihanet içinde görür. O zor günlerinde Yaman’la değil Fikret’ledir.

Seher her ne kadar bunu oyun için yapsa da Canan burada oldukça sinsi bir planda yürütür. Canan’ın planı Yaman ve Seher’in arasını açmaktır. Canan için işler o kadar yolundadır ki istediğini Seher kendi kendine yapıyordur. Canan ilerleyen süreçte Yaman’ın bu yarasına oynayarak iyileşse bile Seher ile onu ayırmayı planlar.

Kardeşlik artık ortaya çıksın! Canan’ın şeytani planı, Seher’in kapana sıkışması ve Yaman’ın yaşadığı trajedi… Dizi tam bir çıkmaza girmişken tüm bu karmaşayı bitirebilecek tek bir kişi var. O da Ali. Kardeşliğin ortaya çıkması dizi de birçok düğümü çözecek ve Canan’ın işini bitirecek güce sahip. Ancak senaristler hem dizideki karakterlerin hem de biz izleyicilerin canını okumadan bunu yapmayacağa benziyor.

Nitekim senaristin bu tavrından yola çıkarsak kardeşliğin çıkacağı gün her şeyin artık son noktasına geleceği gün olacağını söyleyebiliriz. Yani hem Ali hem de Yaman için artık sona geldik dediğimizde işler düzelecek. Bu sürece kadar bizlere bol bol sabır gerek. Ancak bu zaman geldiğinde Canan şeytanın cezasını çektiğini görmek tüm bu bekleyişe çok ama çok değecek! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir