Can Yoldaşım 190. Bölüm Özeti – 5 Şubat Cumartesi

Can Yoldaşım 190

Uçak Kaçırıldı! Raj Serbest Kalmazsa Suraj ve Rehineler ÖLECEK!

Can Yoldaşım 190.bölüm özetinde Sandiya’ya araba çarpmış, Maya ve ekibi bu durumdan faydalanarak uçağı kaçırmayı başarmıştı.  Peki 190. bölümde bizleri neler bekliyor? Suraj ve Santoş’un içinde bulunduğu uçak kurtarılabilecek mi? Can Yoldaşım 190.bölüm özeti devam ediyor.

Uçak kaçırıldı! Pilotların başarılı bir şekilde uçağı kaldırmasıyla bölüm başlar. Maya ve ekibi tüm planlarını başarılı bir şekilde uygulamışlardır. Şimdi ise uçağı rehin alma kısmı kalmıştır. Maya öncelikle Suraj ve Santoş’un korunması için verilen güvenlik görevlisini ortadan kaldırır. Adama elindeki iğneyi enjekte eden Maya onu etkisiz kılar.

Sandiya kendine geldiğinde amirine durumu anlatır. Ancak çok geç kalmıştır. Sandiya’nın uçağı durdurun demesi artık anlamsızdır. Maya ve ekibi çoktan uçağı kaçırmış ve saldırı için pilot kabinini işgal etmiştir. Prema Suraj’ın bavulundaki silahları getirirken ekibin ilk talebi Raj’ın idamını engellemek ve onu kurtarmak olacaktır.

Suraj ve Santoş rehin alındı! Pilotlar ve hostes panik içinde kalır. Maya pilota yönünü değiştirmesini emreder. Kule uçağın yönünü değiştiğini fark ederek pilotla iletişim kurmak ister. Ancak cevap alamaz. Bu esnada kuleye Sandiya ve amir girer. Uçağın kaçırıldığını herkese duyurur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 190. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Can Yoldaşım 190. Bölüm Özeti

Bu esnada Maya ve ekibi kule ile iletişime geçer. Maya’nın talebi net ve kesindir. Raj’ın idamı hemen iptal edilecektir. Aksi takdirde Maya sırayla rehinleri infaz etmeye başlayacaktır. Raj’ın cezası durmayana kadar da tüm yolcular ölecektir. Sandiya amirine şimdine yapacaklarını sorar. Amirin de yetkileri burada çaresiz kalır. Daha üst makamlarla iletişime geçmesi gereklidir.

Maya’nın tehditleri! Uçakta Disha ve Prema, Maya’dan talimat bekler. Ancak kısa süre sonra Disha’nın silahı fark edilince içeri de yolcular arasında da bir karmaşa oluşur. Herkes endişelenmeye başlar.  Neler olduğunu henüz kimse anlamamıştır.

Sandiya ve amirin durumu hükümet yetkililerine haber vermesiyle bakan acilen havaalanına gelir. Durumu öğrenen bakan Maya ile iletişime geçer. Bakan oldukça yavaş ilerlemek ve zaman kazanmak ister. Ancak Maya’nı buna hiçbir şekilde tahammülü yoktur. Bakana beş dakika süre verir. Bu süre içinde Raj’ın infazı iptal edilmezse sırayla rehineleri vuracaktır. Bu infaz Raj’ın idamı durdurulana kadar devam edecektir.

Disha Suraj’la dalga geçiyor! Prema’nın eline silahı alıp yolcuları ikaz etmesiyle herkes durumu anlar. Uçak teröristler tarafından kaçırılıyordur. Bu esnada Disha Suraj’ın yanına gelerek onu kurtaracağını söyler. Hızlı bir hareketle Prema’nın elinden silahını alır. Suraj tam mutlu olacakken Disha gülmeye başlar. Kendisinin de teröristlerden biri olduğunu söyleyerek tüm planı anlatır. Ödül töreni, Dubai, Suraj’la tanışma süreci hepsi birer oyundur.

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti Yayınlandı!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Can Yoldaşım 190. Bölüm Özeti – 5 Şubat Cumartesi Günü Neler Olacak?

Can Yoldaşım 190. Bölüm Özeti

Suraj ve Santoş bu itirafa karşı şoke olurlar. Suraj kendisini aptal hisseder. Disha ve Prema ise etraftaki altın ve bilezikleri toplamaya başlar. Yeni evli bir kadının nişan yüzüğünü almak isteyince ortam biraz gerilir. Suraj buna itiraz ederken Disha ölmek istemiyorsa susması gerektiğini söyler.

İnfaz ertelendi! Maya infaz ile bekleyişi sürer. Bakan bu infazı ertelemeye pek istekli değildir. Ancak Santoş ve rehinelerin çığlıkları mikrofondan duyulunca işin rengi değişir. Özellikle Sandiya kendini bir an kaybeder. Bakan geçici süreliğine Raj’ın infazını ertelediklerini söyler.

İnfaz ipinden geri dönen Raj ekibinin başarılı olduğunu fark eder. Bu durum onun kocaman gülümsemesine sebep olurken Maya’nın istekleri bununla kalmaz. Şimdi de isteği Raj ile görüşmektir. Bakan bunu kesin bir dille reddetse de bir uçak dolusu insanla hava da olan Maya koz olarak oldukça öndedir.

Raj’ın infaz erteleme dosyasını götüren Sandiya ardından eve gider. Ev halkına bu haberi kendisinin vermesi gerektiğini düşünür. Ev halkı mutlu şekilde dururken Sandiya’nın gelişi herkesi şaşırtır. Özellikle yüzü konakta buz havası estirir. Sandiya bir anda gözyaşlarına boğulur. Arun neler olduğunu sorarken Sandiya, Suraj ve Santoş’un uçağının kaçırıldığını açıklar. Tüm ev halkı hayatının şokunu yaşar.

Can Yoldaşım Bölüm Özeti
Can Yoldaşım Bölüm Özeti
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir yanıt yazın