Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti – 31 Ocak Pazartesi

Aşk Yakar 1

Aşk Yakar 1.bölüm özetinde mutfakta çalışan mutlu bir kızla karşılaşıyoruz. Saat çok erken çünkü henüz hava aydınlanmış bile değil. Evde yaşayanlar düdüklü tencerenin sesine uyanıp oflayıp pufluyorlar. Ama o çok mutlu. O kişi Mehek! Aşk Yakar 1.bölüm özeti devam ediyor.

Kahvaltı için hazırlık yapıp büyük babaannesine içeceğini verdikten sonra artık yatağına geçip uyumaya başlıyor. Bu dizide en çok büyük babaanneyi seveceksiniz bizden söylemesi. Uzun zamandır izlediğimiz Hint dizilerindeki en eğlenceli ve çılgın babaannemiz bu!

Büyük babaannenin oğluyla başı dertte ! Sürekli vırvır dırdır konuşan negatif dedemiz elinden düşmeyen tansiyon aleti… Mehek’in ailesi geniş. Yalnızca kendi annesi ve babası hayatta değil. 12 yaşındayken trafik kazasında kaybediyor. O yüzden dedenin asabiliği de buradan geliyor. Mehek’e neden bu konuda tavırlı gelecek bölümlerde cevabını bulacağımızı ümit ediyoruz.

Bu aileyi çok seveceksiniz! Öncelikle aile içinde şu an için bir düşmanlık yok. Herkes birbirinin arkasını kolluyor ve zor zamanlarda alttan almayı bilen bir aile.

Diziye avluda kahvaltı yapmak için toplanmış aileye Mehek hünerlerini sergileyerek ikramlarda bulunuyordur. Evin büyük yengesine telefon gelir. Telefon akşama Mehek için görücü geleceğini haber vermiştir. Yenge Mehek’e gözü gibi bakıyor. Onun içinde bir an önce Mehek’i evlendirip kendi düzenini kurmasını istiyor. Mehek önceden iki görücü tarafından reddedilmiştir. Bu yüzden Kanta yengemiz fazla stresli. Evdeki erkeklerin ise akşam yayınlanacak kriket maçında akılları.

Aşk Yakar Mehek Kimdir?

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti

Mehek motoruna atlayıp alışverişe çıkıyor. Baharatları koklamayı çok seviyor. Aslında bu yemek yapma tutkusu ona annesinden kalma. El lezzetini annesinden aldığı söyleniyor. Bir de Mehek annesini özlediği için sık sık mutfağa giriyor. Yemek yapmak onun için bir tutku haline geliyor.

Görücüler gelir. Yine bir Hint dizisine isteme merasimindeki olay örgüsüyle giriş yapıyoruz. Gelen kayınvalide adayı biraz görgüsüz. Üzerindeki altınları sergilemeye pek bir meraklı. Kanta yenge Mehek’e bakmaya gidince gözleri doluyor. Tıpkı annene benzemişsin diyerek duygusallaşır.

Önden içecekleri Mehek’in kuzeni Nehal getiriyor. Nehal azcık gıcık bir karakter. Bu da bu ailenin nazar boncuğu diyelim. Dikkatleri üstüne toplamaya pek bir meraklı. Damatta ilk Nehal’i görünce ondan etkileniyor. Etrafından kalpler çıkıyor. Neyse ki büyük babaanne olaya el atıp damadı sakinleştiriyor.

Erkekler kriket maçına dalarken Arcey ve Mehek terasa çıkıp konuşmaya başlıyor. Arcey hemen Mehek’e gösteriş yapar gibi hediyeler vermeye başlıyor. Arcey konuyu Mehek’in çalıştığı yere getiriyor. Mehek’in ünlü bir otelde çalıştığını sanıyor. Oysaki gerçek öyle değildir. Mehek yerel sokak satıcıların yanında yemek yapıyordur. Damat bu duruma kızar ve hediyesini de alıp geri aşağı iner.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti – 31 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak?

Aşk Yakar 1.Bölüm Özeti

Annesine kaş göz yapan Arcey beğenmediğini ima edip alelacele evden ayrılırlar. Yenge ise yalan söylemediği için Mehek’e çok kızar. Mehek babaannesine sarılıp sakinleşmeye çalışır. Burada da damat meraklısı Kanta yengemizdir. Aslında gelen görücülerden kimse hoşlanmamıştır. Kanta yenge Mehek’in evde kalacağından korkmaktadır. Sürekli Mehek’e şişman olduğu yönünde baskılar yapılır.

Mehek evde huzursuzluk olunca hemen bir helva kavurur. Herkesi mutlu etmeyi arzular. Helvadan tek yemeyen dede olur.

Mehek bilgisayarının başına oturup annesinin fotoğrafına bakıp içinden geçenleri söyler. Ardından Facebook’tan arkadaşlık isteği gelir. İsim gariptir. Mehek’in dikkatini çeker. Adını sebze ismi koyan bu kişi de kimdir? Mehek bakar ama ortak arkadaş göremez. Tıpkı oda kendisi gibi yemek fotoğrafları paylaşıyordur. Mehek kim olduğunu sorar. Karşı taraf cevap vermez. Mehek bu duruma biraz bozulur ve kendini mutfağa atar.

Ertesi gün Kanta yenge ve kocası görücülerle görüşmeye ama aslında nerdeyse yalvarmaya giderler. Mehek’i övüp dururlar. Onlar orada Mehek’in durumunu çözmeye çalışırken evde kıyametler kopar. Çılgın büyükanne huzur evini arayıp oğlunun huzur evine yatacağını söylemiştir. Gelen görevliler yaka paça dedeyi götürmeye çalışır. Babaanne resmen oğlunu evden atıyordur. Çocuklar gelip duruma müdahale eder. Böylece büyük babaanne oğlunun gözünü korkutur.

Kanta yenge herkesi bir araya toplayıp Mehek için çeyiz hazırlamaları gerektiğini söyler. İşin içine para girince dengeler değişebiliyor. Kapıdan konuşmaları duyan Mehek ailesinin sıkıntıya gireceğini duyunca üzülmeye başlar.

Bu arada Mehek’e Facebook’tan cevap gelir. Sonra karşı taraf tekrar Mehek’i siler. Mehek yine bu duruma gıcık olup anlam veremez.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir