Can Yoldaşım 139. Bölüm Özeti – 16 Aralık Perşembe

Can Yoldaşım 139

Sandiya Hamile DEĞİL! Geri Dönüşü EFSANE OLACAK!

Can Yoldaşım 138. bölüm özetinde Sandiya hamile olduğu için subaylık eğitimlerinden çıkarılmıştı. Ancak kesin çıkışının yapılması için hastane raporu istenmişti. Peki 139. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya polislik hayallerine veda mı ediyor! Can Yoldaşım 139.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya buruk! Hastane işlemleri konusunu Sandiya anlatırken Santoş ve Arun Sandiya’yı alarak pojaya götürür. Yeni bebek için dua edilir. Sandiya mutlu görünse de içten içe büyük bir burukluk yaşar. Hayalleri ellerinin arasından kayıp gidiyordur.

Suraj, Sandiya ile baş başa kaldığında onunla bu konuyu konuşur. İkisi de aynı duygular içinde olduğunu fark eder. Bir yandan mutlu diğer yandan da üzgündürler. Sandiya, Suraj’dan üzülmemesini ister. Bebekleri olacağı için mutlu olmalıdırlar. İleride tekrar sınavlara girerek hayaline devam edebilirim der.

Raporda ne çıkacak! İkili hastaneden rapor alabilmek için yola çıkarlar. Bu arada Mena ise işleri kendi tarafında epey karıştırır. Daisa ve Vikram onun hamile olduğunu zanneder. Mena ise ikilinin bebekleri değiştirme olayını öğrendiğini zanneder. Mena bebeğini değiştirdiği için oldukça pişmandır.

Hastaneden çıkan Sandiya ise tüm ekibiyle vedalaşır. Onları yarışmalarda geri düşürdüğü için özür diler. Ailecek arabaya atlarlar ve yola koyulurlar. Araç tam hareket ederken Sandiya’nın arkadaşı koşarak gelir. Hastane raporunu göstererek durmalarını ister. Raporda Sandiya’nın hamile olmadığı yazılıdır. Herkes bu duruma şok olurken en şaşkın elbette Santoş’tur.

Sandiya hamile değil! Araçtan inen tüm aile hastanenin yolunu tutar. Doktorla konuşan aile Sandiya’nın hamile olmadığını bir kez daha anlar. Santoş testi öne sürerken doktor testlerin hatalı sonuçlar verebileceğini açıklar.

Sandiya yaşadığı ağrıları doktora anlatır. Doktor yeni bir ortamda bu tarz zorluklarla karşılaşıldığında bu tarz şeylerin olabileceğini söyler. Santoş bu duruma kızarak odadan ayrılır. Suraj Santoş’u avuturken Arun ise Sandiya’yı gördükleri için mutlu olmaları gerektiğini savunur. Hamilelik meselesi böylelikle son bulur. Sandiya eğitimlerine geri döner.

Sandiya’nın kararı ne olacak? Ancak Sandiya’nın dönüşü pekte iyi karşılanmaz. Kötü performansından dolayı Zakir ve müfettiş Singh iyi tepkiler vermez. İkili Sandiya’nın fırsat varken geri dönmesini ve bu işten vazgeçmesini söyler. Suraj ise daha önce Sandiya’nın onu cesaretlendirdiği gibi o da Sandiya’ya konuşur. Sandiya’nın kafası epey karışır.

Suraj’ın yanı sıra kendine gelen Santoş’ta Sandiya’yı destekler. Aile yola çıkarken Sandiya oldukça moral bulur. Sıradaki görevler için egzersiz ve ısınma hareketleri yapar. Zakir Sandiya’yı bu denli motive görünce şaşırır.

Nitekim Sandiya’nın dönüşü de efsane olur. Silah eğitimlerinde öğretmen Sandiya’ya övgülerde bulunur. Eğitimin ardından Sandiya müfettişin odasına bir belge götürür. Müfettiş yokken kupayı gören Sandiya havaya kaldırır. Sandiya’nın hırsı ve kazanma zaferi gözlerinden okunur.

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir yanıt yazın