Can Yoldaşım 133. Bölüm Özeti – 10 Aralık Cuma

Can Yoldaşım 133

Suraj ve Sandiya’nı AYRILDI! Gözyaşları SEL OLDU!!

Can Yoldaşım 132. bölüm özetinde Sandiya zorlu yemek görevi için kolları sıvamıştı. Ekmek yapımında başarısız olan Sandiya’nın imdadına Emily ve Mena koşmuştu. Peki 133. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya bu işten sorunsuz kurtulabilecek mi? Can Yoldaşım 133.bölüm özeti devam ediyor.

Görev başarılı! Misafirler yemekleri yerken Daisa ekmeğe doymaz. Sandiya’dan biraz daha pişirmesini ister. Bu durum Mena’yı kızdırır. Mena açgözlü Daisa’ya epey saydırır. Şimdi tekrar ekmek yapması gereklidir.

Mena ve Emily tekrar kilere giderek ekmek yapımına koyulur. Un bittiği için ikili epey endişelenir. Mena tabakta kalan unlarla tekrar ekmek pişirir. Kanha bir kez daha erkeklerle mutfağa gitmelidir. Bu sefer işler daha da zorlaşır. Kanha mutfak yerine misafirlere doğru ilerler. Mena ve Emily bu durumdan dolayı çok endişelenir.

Santoş durumu anladı! Kanha’nın başıboş gezmesini gören Santoş durumu kısa sürede anlar. Kanha misafirlere gelmeden Santoş, Kanha’yı alarak mutfağa götürür. Santoş bu durumdan dolayı Sandiya’ya kızar. Ancak durumu çaktırmaz. Sandiya ekmekleri alarak misafirlere götürür. Böylelikle sorunsuz bir yemek geçmiş olur.

Bu arada Daisa ise Sandiya’nın ellerinin temiz olmasından şüphelenir. Bu kadar temiz ellerle ekmek yapmak pekte mümkün değildir. Emily hemen araya girerek Sandiya’nın kapıları temizlediğini söyler. Tüm misafirler Sandiya’yı övmeye başlar. Gelinlerin 1.’si olduğunu söyler. Tüm misafirler gittikten sonra ise gelinler oldukça tedirgin olur. Santoş’un ne diyeceğini merak eder. Sandiya ve Mena’nın korkmasının aksine Santoş gelinlerini över. Birlik olarak iyi iş çıkarmışlardır. Ayrıca ekmek dışında Sandiya’nın yaptığı yemeklerde oldukça iyidir.

Can Yoldaşım 133. Bölüm Özeti – 10 Aralık Cuma

Arun kalp krizi geçirdi! Konakta devam eden bu güzel durum aniden bozulur. Arun bir anda kalbini tutarak yere yığılır. Herkes panik içinde kalır. Arun acilen hastaneye kaldırılır. Yapılan müdahale ile durumu düzelir. Sandiya, Santoş çok ama çok endişelenirler. Santoş bundan böyle Arun’un beslenmesine dikkat edeceğini duyurur. Doktor ise yapılan testlerin ardından son durumu bildireceğini söyler.

Arun için böylesine kritik bir durum yaşanırken Sandiya’nın eğitimi için haber gelir. Sandiya yarın polis eğitimi için konaktan ayrılmalıdır.

Sandiya ne yapacak! Olmadık zamanda gelen telefon Sandiya’yı zor duruma sokmuştur. Sandiya ne yapacağını bilemez. Durumu aile üyelerine anlatır. Yaşananlardan sonra Sandiya’nın kararı eğitimlere gitmemek yönünde olur. Aile üyeleri bu karara karşı çıkar. Ancak Sandiya kararlıdır. Arun bu haldeyken gitmesi mümkün değildir. Santoş, Sandiya’nın bu tavrından bir hayli etkilenir.

Sandiya akademiye mail atarak durumu bildirmek ister. Eğitimlere katılamayacağını açıklayacaktır. Tüm bu durumu gözlemleyen Santoş, Sandiya maili iletmeden onu durdurur. Arun’un durumunun düzeldiğini, eğitimlere gitmesini ister.

Gözyaşları sel oldu! Arun’un durumunu doktor açıklar. Fazla yemek yemekten dolayı kalbi sıkışmıştır. Santoş bundan sonra yemeklerine dikkat edeceklerini söyler. Bu olay çözüme kavuşurken Sandiya gitmek için hazırlanır. Tam 11 ay eğitime gidecektir. Sandiya odasını, kıyafetlerini toplarken Suraj çok ama çok duygusallaşır.

Suraj, Sandiya’ya yastığını da almasını söyler. Sandiya dışarıdan bir şey kabul edilmediğini açıklar. Suraj artık daha fazla dayanamayarak yastığa gömülüp ağlamaya başlar. Bu ayrılık geçmişte yaşansa ikili bu denli üzülmeyecektir. Ancak artık bir bütün olmuşlardır. Ayrılmak ikili için en son istenecek şeydir. Çiftimiz birbirlerine sıkıca sarılıp hiç ayrılmak istemez. Suraj Snadiya’yı birazda olsa avutur. Ertesi gün aile üyeleri ile beraber Sandiya trene biner. Bu ayrılık Sandiya’nın hayalleri için yapılması şart olan bir durumdur.

 • Can Yoldaşım Final Bölüm Özeti -9 Haziran Perşembe
  Hüzün Dolu FİNAL! Sandiya ve Suraj’ın Ölüme Yürüyüşleri… Can Yoldaşım uzun soluklu serüvenin sonuna geldik. Dizinin final özetini yazmanın gururu ve bitecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ekranda 314. Bölümde final olacak dizinin bir önceki özetinde oldukça …
 • Can Yoldaşım 313.Bölüm Özeti – 8 Haziran Çarşamba
  Sandiya Arkadaşını VURDU! İşte Haydutların SONU! Can Yoldaşım 313. bölüm özetinde saldırganlar Sandiya ve ailesini esir almıştı. Hindistan’dan kaçmak için doktor kılığına girmeyi planlayan suçlular birbirlerine düşmüş ve silahlarını liderlerine çevirmişti. Köşeye sıkışan lider ne …
 • Can Yoldaşım 312.Bölüm Özeti – 7 Haziran Salı
  Sandiya Saldırganları Birbirine Düşürdü! Can Yoldaşım 312.bölüm özetinde Sandiya ve aile acımasız katiller tarafından rehin alınmıştı. Arzo mesaj yoluyla durumu polise haber verirken Surja ise tüneli kontrol etmişti. Suraj gizli tünelin kapağını açarak saldırganlar için …
 • Can Yoldaşım 311.Bölüm Özeti – 6 Haziran Pazartesi
  Acımasız Katiller Sandiya ve Ailesini Rehin Aldı! Can Yoldaşım 311.bölüm özetinde saldırganlar tapınak bölgesinde bombalı bir eyleme girişmişti. Bu eylem esnasında Ankita ve Ankur’u öldürmüştü. Sandiya saldırganlarla girdiği tuzakta ağlara yakalanmış ve hayati bir tehlike …
 • Can Yoldaşım 310.Bölüm Özeti – 5 Haziran Pazar
  Ankita ve Ankur ÖLDÜ! Büyük SALDIRI! Can Yoldaşım 310. bölüm özetinde tapınakta yaşanan hırsızlık vakası büyük panik yaratmıştır. Sandiya kayıp idolü ararken Arpita suçluyu hızla yakalayıp durumu çözmüş ve övgüleri almıştır. Sandiya ise bu derece …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir