Can Yoldaşım 114. Bölüm Özeti – 21 Kasım Pazar

Can Yoldaşım 114

Suraj ve Sandiya’nın Yeni Evleri!

Can Yoldaşım 113. bölüm özetinde Santos final günü Sandiya’yı yarışmayı kazanmaması için tehdit etmişti. Yarışmayı kazanacak olursa bu küplerin kırılmayacağı anlamına geliyordu. Sandiya’nın polis olmasının önündeki tüm engeller aşılmış olacaktı. Peki Can Yoldaşım 114.bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 114.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Suraj ve Sandiya evden ayrılmışlardı. İkili kalacak yer arıyorlardı fakat her yer doluydu. Sonunda Sandiya tüm şehri dolaştıklarını söyler. Suraj onu Gandi parkına oturtarak çevredeki birkaç otele daha bakacağını söyler.

Sandiya’nın Anıları! Suraj gittiğinde Sandiya Gandi heykeline doğru yaklaşır. Babasıyla olan anılarını hatırlamaya başlar. Babasıyla birlikte çalışmaya geldiği gün aklına gelir. Sandiya’nın kulaklarında babasının sesi yankılanır.

Başka insanların hayatını aydınlatan çok az insan vardır.

Sandiya baba diye seslenir. Gözlerinde yaşlar vardır. Sandiya arkasını döndüğünde babasını görüp ona sıkıca sarılır. Suraj gibi onu çok iyi anlayan bir kocası olduğu onun yanında karanlıkta kalmayacağını söyler. Suraj’ın aileyi ve ilişkileri asla bozmayacağını da ekliyor. Sadece kocası değil, aynı zamanda arkadaşı olduğunu da ekler. Ne zaman yardıma ihtiyacı olursa, onun için orada olacağını belirtir. Onun gücü olmasını ister. Her zaman sıkıntılar olduğunu ancak hedefe ulaşmak için çok çaba sarf etmesi gerektiğini böylece kapıların kendiliğinden açılacağını söyler.

Suraj, Sandiya’yı Uyandırır! Suraj gelir ve Sandiya’yı uyandırır. Sandiya ona babasını göstermeye çalışır ama onu hiçbir yerde bulamaz. Babasının orada olduğunu ve konuştuklarını söyler. Suraj ona inandığını belirtir. Çocuklar anne babalarını özlediklerinde yanlarına geleceklerini söyler.

Can Yoldaşım 114. Bölüm Özeti – 21 Kasım Pazar Günü Ne Olacak?

Bu arada Emily de Mohit’den özür dilemeye çalışır. Yanlarına Santoş gelir. Mohit annesinin kendisinden para isteyeceğini düşünüp endişelenmeye başlar. Santoş ise Emily’nin hastaneye gidip kontrollerinin yapılmasını ister. Yarışma zamanında çok enerji kaybetmiştir.

Suraj ve Sandiya oradan ayrılırken Suraj Sandiya’dan gözlerini kapamasını ister. Tatlının üzerine mum koyar ve Sandiya’ya sürpriz yapar. Ona mutlu yıllar dileyerek şarkı söyler. İkisi de hüzünlüdür. Suraj, Sandiya’yı neşeli görmeyi dilediğini söyler. Diğer meseleleri de halledeceğine dair söz verir.

Suraj ve Sandiya Yeni Evlerine Yerleşiyor! eve gazete göndermemelerini söyleyecektir. Menakşi ayrıca lafı Suraj’ın dükkanına getirir. Orasının da boşaltılması gerektiğini söyler. Ne de olsa Suraj gelmeyecek der. Chavi ise Menakşi’nin sözlerine çok kızar. İkisi yine kavgaya tutuşur. Menakşi sinirden Chavi’nin kremini fırlatır. Chavi kapıya yöneldiğinde Suraj ve Sandiya’yı görür. Geri geldiklerini söyler. Herkes sevinir. Santoş bir an sevinir sonra egosundan dolayı geri adım atar. Sandiya ve Suraj evin önünden geçip gider. Şimdi kendi evlerine geçerler. Herkes şaşırır.

Santoş oğlunun kasıtlı olarak yaptığını biliyor. Suraj, kiraladığı evin penceresinden Santos’u rahatlıkla görebildiğini söylüyor. Sandiya, Suraj’ın ailesine bakarken gözlerini parladığını fark eder. Santoş oğlunun neden geldiğini düşünür. Nasıl bir plan düşündüğünü anlamaya çalışır. Menakşi gelip Daisa ve diğer komşuların durumu anlayıp ne diyeceklerini sorar. Santos ve Suraj’ın arasındaki bağın çok güçlü olduğunu bunun üzerine dalga geçeceklerini söyler.

Suraj acıktığını hissediyor. Sandiya da evde yapacak bir şey olmadığını söyler. İkili şimdilik dışardan yemeleri gerektiğini söyler. Chotu ise Santoş’un yaptığı yiyeceklerden gizlice getirir. Suraj bu duruma çok kızar. Yalandan hoşlanmadığını belirtir. Chotu ise üzülür ve yiyecekleri geri götürür.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir