Emanet Legacy Episode 253 Promo

legacy 253

Seher and Yaman’s Night Canan Shock!

We are in the middle of the week in the Emanet series. In this episode of the Emanet series, a special romantic episode prepared by Yaman for Seher will leave its mark. While the two are getting closer, Ziya will divide this rapprochement!

Yaman and Seher, as usual, cannot live their relationship fully under the influence of external forces. This time, Ziya reports the death of his mother. Of course, Canan does not die. Where are those days! This is just a game. Canan sobers up and faints under the influence of the drugs. He is doing his best to get in Yaman’s favor and make him feel pity for himself.

Yaman and Seher have to end this special night together with Ziya’s phone. Canan’s health at home will be talked about a lot. Ziya will beg his brother so that he does not have such a problem again. Yaman, on the other hand, will start working to keep his mother in good hands.

Night Canan Shock de Seher e Yaman!

Estamos no meio da semana na série Emanet. Neste episódio da série Emanet, um episódio especial romântico preparado por Yaman para Seher deixará sua marca. Enquanto os dois se aproximam, Ziya vai dividir essa reaproximação!

Yaman e Seher, como de costume, não podem viver seu relacionamento totalmente sob a influência de forças externas. Desta vez, Ziya relata a morte de sua mãe. Claro, Canan não morre. Onde estão esses dias! Este é apenas um jogo. Canan fica sóbrio e desmaia sob a influência das drogas. Ele está fazendo o possível para ficar a favor de Yaman e fazê-lo sentir pena de si mesmo.

Yaman e Seher têm que terminar esta noite especial juntos com o telefone de Ziya. Falaremos muito sobre a saúde de Canan em casa. Ziya implorará a seu irmão para que ele não tenha esse problema novamente. Yaman, por outro lado, começará a trabalhar para manter sua mãe em boas mãos.

¡Choque canano nocturno de Seher y Yaman!

Estamos a mitad de semana en la serie Emanet. En este episodio de la serie Emanet, un episodio romántico especial preparado por Yaman para Seher dejará su huella. Mientras los dos se acercan, ¡Ziya dividirá este acercamiento!

Yaman y Seher, como de costumbre, no pueden vivir plenamente su relación bajo la influencia de fuerzas externas. Esta vez, Ziya informa la muerte de su madre. Por supuesto, Canan no muere. ¿Dónde están esos días? Esto es solo un juego. Canan recupera la sobriedad y se desmaya bajo la influencia de las drogas. Está haciendo todo lo posible para ponerse a favor de Yaman y hacer que sienta lástima de sí mismo.

Yaman y Seher tienen que terminar esta noche especial junto con el teléfono de Ziya. Se hablará mucho de la salud de Canan en casa. Ziya le rogará a su hermano que no vuelva a tener ese problema. Yaman, por otro lado, comenzará a trabajar para mantener a su madre en buenas manos.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir